שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום מכולות

איטום מכולות ובעיקר גג של מכולה אינה עבודה סטנדרטית, אך עדיין מכולות עולות אלפי שקלים ובגלל נזילה אין צורך לזרוק אותן, עלות תיקון תעלה כמה מאות שקלים ולכן שווה להשקיע את הסכום לטיפול בבעיה, אם זאת ישנם חסרונות שצריך לדעת מראש.

כיצד מבצעים איטום לגג מכולה?

בגלל גליות הגג של המכולה (רווחים שונים), אין אפשרות לאטום באופן מוחלט אם המשטח אינו מיושר, אז ראשית אנו צריכים ליצור משטח ישר ואת זה נעשה באמצעות מילוי בטקל בחריצים, מה שיאפשר לנו קו ישיר, על גביו ניתן להדביק יריעות ביטומניות המיועדות לאיטום, אגב כל זה במקרה ומדובר על מכולה שאינה זזה מיעד ליעד אלא קבועה. לאלו שאכן בתזוזה יש פתרונות אחרים כמו שימוש בחומרים מסוג פוליאוריטניים, אך אם זאת בשל התזוזת יתכן כי האיטום יפגע מוקדם מהצפוי ועל כך יש להתייעץ אם איש איטום.

מה חשוב לדעת על איטום מכולות?

לא כל מכולה כדאי לאטום ועל כך נסביר בהמשך, ובכל זאת ישנם מספר אפשרויות איטום לביצוע, אם המכולה מיועדת למגורים או כמחסן שאינו זז ומשתנע ביום יום, איטומו יהיה פשוט וממש בדומה לאיטום מחסן ואין אם כך בעיה, אך אם מדובר על מכולות בתנועה, ייתכן כי יצטרכו לבדוק היטב כיצד לבצע את האיטום ולרבות לבצע איטום שלילי שזהו למעשה איטום שנעשה מתוך המכולה ולא מחוצה לה, לחצו למידע על מחיר איטום שלילי. חשוב לבקש אחריות מאיש האיטום ולקבל ייעוץ מקדים.


בדיקת מכולה מבחינת איטום

כמה יעלה לאטום מכולה?

ניתן לאפיין כל מכולה בדרך שונה, ישנם כאלו שיצטרכו שימוש בבט קל ויריעות ביטומניות ואלו שרק בחומר פוליאוריטני, לכן המחירים ינועו וישתנו בין כל סוג עבודה (תלוי כמובן גם בגודל, אם מדובר על קירות, איטום רצפות או גג), בכל אופן סדר גודל לאיטום כל מכולה נע בכמה מאות שקלים, החל מ-500 ש"ח ועד ל-1,000 שקלים, תלוי בעבודה ובגודל המכולה כמובן. הצעת מחיר מדוייקת תוכלו לקבל לאחר איפיון ובדיקה.

מתי שווה לאטום ומתי לוותר?

כאשר יש חלודה רבה והברזל כבר מתחיל להתקלות, לא תמיד יהיה כדאי לתקן ולהשתמש במכולה שוב לאחר תיקון וביצוע איטום. ישנם המון בעלי מקצוע שאפילו לא יתנו אחריות במידה ותסכימו לאיטום שכזה, בכל זאת מדובר על ברזל והחלדה שלו מחלישה אותו באופן מהותי, מה שעשוי לגרום בתקופה הקרובה לנזילות חוזרות. עוד אפשרות שכדאי לשקול היא המחיר לתיקון הנזילה במכולה, אם מדובר על איטום מכולה מעל ל-1,000 ש"ח - אנו לא ממליצים לאטום, אך כמובן כל אחד והשיקולים שלו.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה