שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום מקלחת

שירותי איטום למקלחת וחדרי אמבטיה החל מרצפה, קירות ועד לאמבט עצמו, ב"איטום בקליק" ניתן לאטום באמצעות סיקה, בשיטה האקרילית ובשימוש עם חומרי איטום על פי תקן ישראלי איכותי, אנו מבצעים אטימה למקלחון למניעת מעבר של מים אל שאר חדר האמבטיה ומבצעים גם אטימת אמבטיה קומפלט הכוללת קירות, רצפה (לפני או אחרי ריצוף) ועוד.

איטום מקלחת לפני ריצוף, כל מה שצריך לדעת:

כאשר עובדים על עבודות יסוד של חדר או מבנה, אין זה משנה אם מדובר ביסודות הבית כולו או יסודות חדר האמבטיה, אחד הדברים החשובים ביותר יהיה לדאוג לכך שהאיטום יבוצע בצורה יסודית. כאשר בעל מקצוע מבצע עבודות איטום עליו להבין את המטרה הראשית של עבודותיו ובהתאם לכך לפעול, המטרה הראשית תהיה לדאוג לכך שלא תהיה חדירה של נוזלים אל החדר וזאת יהיה ניתן להשיג באמצעות שימוש בחומרי איטום נכונים וזאת לצד כך שהאטימה תצטרך להיות מוחלטת ותואמת את הצרכים הספציפיים, במקרה הנ"ל מדובר על אטימת מקלחת לפני שמניחים את הריצוף, כן יהיה להשתמש בחומר מבודד בין הבטון ולבין הריצוף, זאת שיטת איטום הבטוחה והנכונה ביותר לבצע אטימה מקצועית.

 

מידע על איטום מקלחת וחדר אמבטיה גם בוידאו הבא:

 

אז כמה עולה לאטום מקלחת?

מחיר אטימת מקלחת משתנה, תלוי מה רוצים לעשות ובאיזה שלב הבעיה נמצאת כעת, ראו את הטבלה הבאה והתמצאו יותר במחירי השוק:

מחירון איטום מקלחת

מחיר איטום רצפת מקלחת

אטימה של רצפה קיימת במקלחון


החל מ-80 ש"ח למ"ר
כמה עולה לאטום קיר בחדר אמבטיה?

אטימת קיר בחדר אמבטיה, גבס או בלוקים


150 ש"ח ומעלה
מחיר איטום מקלחת לפני ריצוף

כמה עולה לאטום לפני שעושים ריצוף, כולל חומרים.


100 ש"ח ומעלה
עלות אטימת אמבטיה אקרילית בסיקה

עבודה קומפלט של איטום , מיכל האמבטיה בחומר סיקה.


250 - 400 ש"ח
מחיר איטום בין האמבטיה ובין הקרמיקה

עבודה באמצעות סליקון, איטום בין הקיר לאמבטיה עצמה.


250 - 300 ש"ח
כמה עולה לאטום רובה באמצעות סיליקון?

כחלק מאטימת רצפת האמבטיה, שימוש ברובה מסוג סיליקון.


החל מ- 65 ש"ח למטר
מחיר איטום ברז אמבטיה

הברז מטפטף מהצד? אטימה עם ציוד אינסטלציה וחומר מתאים.


150 - 200 ש"ח
כמה עולה לעשות אטימה לכיור?

אטימה מלאה בסיקה או סיליקון


200 - 350 ש"ח
עלות איטום תקרת מקלחת מפני רטיבות

עבודת אטימה למניעת חדירת אדים ויצירת עובש עם צבע איטום מיוחד.


החל - 90 ש"ח למ"ר

הדפס מחירון

אטימת מקלחת

איטום אמבטיה באמצעות סיקה

חומר סיקה נועד לאטימת אמבטיה, ריצוף וקירות והוא מתאים לאחר שאותה נזילה, ז"א לא לפני הנחת הריצוף אלא אחרי פעילות בבית והוא גמיש וניתן לשימוש באמצעות מריחה או התזה (קראו על איטום בהתזה) אלו הם אותם חומרים מסוגלים לאטום בצורה אמינה לחלוטין קירות, מרפסות, חדרי אמבטיה ובין היתר גם גגות, אין זה משנה גם אם מדובר על עבודה בתוך הבית או מחוץ לו סיקה נועדה גם וגם, יתר על כן, החברה אשר מייצרת את "סיקה" בין היתר יוצרת חומרים שונים אשר צפויים להיות כאלה שיבטיחו לכם איטום אמין וכזה שיהיה אפקטיבי למשך תקופת זמן ארוכה במיוחד, מעל 100 שנות ניסיון בענף הבנייה יחד עם ייצור נרחב של מוצרי פוליאוריתן הופכים את הבחירה במוצרי החברה למובנת מאליה. כך שיהיה כדאי לקחת זאת בחשבון. לא סתם כל אדם שמחשיב עצמו למבין עניין יחליט לבצע איטום אמבטיה בסיקה. הרי חומרי האיטום של החברה נחשבים לאמינים והאיכותיים ביותר שניתן למצוא היום בשוק.

איטום קירות בחדרי אמבטיה

כאשר מבצעים איטום מקלחת, אחד האזורים אליהם יהיה צריך להפנות תשומת לב רבה יהיה הקירות. במידה והקירות יהיו אטומים בצורה מקצועית אזי יהיה ניתן להחשיב את חדר האמבטיה לאטום באופן יחסי, כך שיהיה מומלץ לכל אחד מכם לוודא שאתם משוחחים עם קבלן לאיטום מקלחת וזאת כאשר הוא יצטרך להקדיש לקירות תשומת לב, איטום קירות במקלחת ובחדרי אמבטיה בפרט יוכל להיות אחד שיספק לכם פתרון הרבה יותר מקיף בעצם, הרי בוודאי כל אחד מכם מעוניין להיות בטוח כי חדר האמבטיה שלו יהיה מוגן לחלוטין מפני כל סוג של נזילות מים כלפי החדרים האחרים בבית.

איטום חדר אמבטיה

איטום אמבטיה אקרילית למניעת דליפה

אמבטיות אקריליות נחשבות לבחירה מועדפת היום וזאת בין היתר בשל כך שהן מגיעות עם לא מעט יתרונות, בין אם מדובר על יכולת לשימור טמפרטורה וחיסכון בכסף עקב כך ובין אם יהיה מדובר על עצם היותו של החומר האקרילי שקוף ומאפשר לאור לעבור דרכו, כיום מדובר בבחירה שרבים מעוניינים בה. בכל אופן, לאחר הבחירה באמבטיה מסוג זה תצטרכו להתמודד עם אתגר לא פשוט כלל וכלל.

 

עליכם יהיה לוודא כי האמבטיה האקרילית תהיה חסינה לחלוטין מפני דליפות של נוזלים, דבר שיהיה ניתן לבצע בעזרת שימוש בחומר אטימה מיוחדים שמתאימים לאמבטיות אקריליות, לאחר ביצוע עבודות האטימה יהיה ניתן לעשות שימוש באמבטיה וזאת ללא כל חשש שמא מים ידלפו, לכן מבצעים אטימה בין האמבט עצמו ולבין הקרמיקה עם חומר איטום מתאים, כאשר לא כל חומר משתלב עם החלקות של החומר האקרילי ולכן צריך להתאים זאת מבועד מועד.

מדוע אוטמים את רצפת המקלחת?

במקרים רבים איטום "בריכת האמבטיה" לא יהיה מספיק ויהיה צורך לבצע אטימה לרצפת האמבטיה. איטום רצפה מתבצע בדרך כלל כאשר ישנו חשש כי הרצפה איננה אטומה באופן הרמטי ונוזלים יכולים לעבור דרכה, בכדי למצוא מצב של מעבר נוזלים דרך הרצפות יהיה חייב לבצע זאת בעזרת חומרים ספציפיים שמתאימים לחדר האמבטיה יהיה ניתן להבטיח שהעבודה והחומר יחזיקו מעמד זמן רב ויעשו את העבודה ובצורה מוצלחת לחלוטין. לאור זאת יהיה חשוב מאוד במקרים רבים לדאוג לכך שבעת ביצוע עבודות איטום ולרבות ברצפת המקלחת יבוצעו כבר בכניסה לבית ואם מדובר על רכישת דירה חדשה שנמצאת בתהליכי בנייה, עדיף לאטום לפני שמרצפים את המקלחת.

ביצוע איטום בין האמבטיה לקרמיקה

נוסף על איטום כלל קירות המקלחת והרצפות, חלק מהותי מן העבודה יהיה איטום קיר אמבטיה אשר נמצא בין הקרמיקה ולבין האמבט עצמו, כאשר מבצעים את העבודה על הצד הטוב ביותר לא יהיו נזילות וזאת ללא חשש כי הקיר שנמצא ליד האמבטיה עלול יהיה להינזק תוך זמן קצר. בעצם זה יבטיח כי תוכלו לעשות שימוש באמבטיה במשך שנים רבות וזאת מבלי לפגוע בקיר שנמצא ליד.

אוטמים מקלחות ואמבטיות עם ״איטום בקליק״

בפורטל "איטום בקליק" ניתן למצוא מגוון עצום של חברות אטימה שיציעו לכם שירותים רבים וכיום ניתן לבצע איטום לרצפת המקלחת בקלות רבה מתמיד וזאת מכיוון שבפורטל תוכלו לקבל מספר רב של הצעות מחיר מטובי בעלי המקצוע, כל שתצטרכו לעשות יהיה לסקור מקרוב את האתר ובכך תוכלו להיחשף לבעלי המקצוע הרלוונטיים ביותר. בכל אופן, אין זה משנה אם יש לכם צורך בעבודה קטנה או גדולה, בסופו של יום תוכלו למצוא באיטום בקליק את קבלן האיטום הנכון שיוכל לבצע את המלאכה ובצורה המוצלחת ביותר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה