שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום קירות מקלחת

מעוניין לאטום את קירות המקלחת? ברגע שיש עובש, רטיבות וחדירה של מים דרך קירות חדר האמבטיה אל חללים אחרים בבית, רצוי לבצע אטימה מקצועית למניעת התפתחות של קילופים בקירות, רטיבות ועובש ויפה שעה אחת קודם, הנך מוזמן ליצור קשר כעת עם "איטום בקליק" ולקבל שירות מהיר ואיכותי.

הדרך לאטום קירות מקלחת במחיר שפוי

אם אתם מעוניינים לבצע עבודות איטום בקירות המקלחת אך אתם חוששים שמא בעל המקצוע ידרוש מכם מחיר גבוה מידי, דעו לכם כי אתם לא לבד, כיום ישנם אינספור בעלי מקצוע אשר דורשים מחירים מופרזים מהלקוחות שלהם וזאת כאשר הם מנצלים את חוסר הידע של הלקוחות לטובתם. במידה ותהיו מעוניינים להבטיח שלא יגבו מכם מחיר מופרז, אזי כל שתצטרכו לעשות יהיה להיעזר בפורטל איטום בקליק כאן הכל שקוף וברור.


אטימת קיר אמבטיה

כמה יעלה לאטום קיר בחדר האמבטיה?

בדרך כלל איטום קירות גבס בחדר אמבטיה צפוי להיות מתומחר באזור ה- 150 עד 300 שקלים למטר כאשר המחיר הסופי יהיה תלוי במחיר חומר האיטום וכמות העבודה אשר נדרשת מבעל המקצוע על מנת להשיג את התוצאה הרצויה מבחינתכם. בכל אופן, איטום קירות במקלחת זוהי עבודה שנחשבת זולה ומהירה ברוב המקרים כך שאין לכם צורך לחשוש יתר על המידה טרם חברת איטום, כיום ניתן למצוא בפורטל איטום בקליק מגוון רחב למדי של בעלי מקצוע אשר יציעו לכם שירות אמין ומצוין שיענה על הציפיות שלכם בכל היבט.

מחיר ממוצע לאיטום קיר מגבס במקלחת (מחיר למטר)

מחיר ממוצע לאיטום קיר מגבס במקלחת (מחיר למטר): 225 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

איטום קירות מקלחת מפני רטיבות

כבר מבצעים איטום קיר במקלחת הסיבה העיקרית לכך תהיה למנוע רטיבות שתגיע עקב חדירת נוזלים דרך הקיר, בלא מעט בתים קירות האמבטיה ישנים ולאור זאת יהיה חשוב לאטום אותם על מנת להבטיח שהם יוכלו להמשיך להיות במצב תקין במשך עוד שנים רבות, כאשר מים חודרים אל תוך הקיר הצבע מתחיל להתקלף ולאט לאט נוצר עובש על גבי הקיר שהוא גם לא נראה טוב מבחינה אסתטית וגם מפגע תברואתי רציני.

דרכנו תקבלו מחיר זול ואטרקטיבי!

בין אם מדובר על מחיר אטרקטיבי ובין אם מדובר על כך שתוכלו ליהנות מבעל מקצוע שפועל בענף האיטום מזה שנים ומחזיק בשנים רבות של ניסיון בתחום, "איטום בקליק" יהיה המקום בו תרצו למצוא את מי שיבצע בעבורכם איטום קירות ובעזרת נותני השירות בפורטל והמידע שנמצא אצלנו תוכלו לדעת בדיוק מי יוכל לבצע את המשימה ובצורה המוצלחת ביותר, זכרו שקריאה מרובה תוכל רק להועיל לכם בסופו של דבר.


איטום קיר מקלחת

איטום קירות גבס בחדרי אמבטיה

איטום קירות במקלחת, ואין זה משנה אם מדובר בקיר גבס או כל סוג אחר של קיר, זוהי מלאכה אשר מיועדת אך ורק למקצוענים, כאשר איטום קיר אמבטיה מבוצע עם חומר זול ולא מתאים באופן ספציפי לקיר עליו עובדים יהיה ניתן לראות כי התוצאה לא תחזיק מעמד לאורך זמן, לכן יש להתייעץ על כך מול בעל מקצוע מוסמך אשר יודע כיצד לעשות זאת על הצד הטוב ביותר, כאשר במרבית המקרים ממליץ הקבלן להחליף באזור המסוים את קיר הגבס ולעשות חדש במקומו ורק אז לבצע איטום מלא וקפדני, בנוסף אם יש אמבטיה מומלץ לבדוק אם יש ממנה נזילות מים ובמידה וכן לבצע איטום אמבטיה באמצעות סיליקון וחומרים נוספים.

אוטמים את קירות המקלחת עם ״איטום בקליק״

במידה ואתם מחפשים אחר חברת איטום או קבלן אך לא תרצו לשבור את הראש יותר מידי בכדי למצוא את האדם הנכון, כל שתצטרכו לעשות יהיה לגשת אל פורטל איטום בקליק, בפורטל תוכלו למצוא את מיטב עובדי האיטום שפועלים היום בכל אזור הארץ ואלה יוכלו להציע לכם שירות אמין ומקצועי, דרכנו אתם מקבלים עד שלוש הצעות מחיר לצורך השוואתן ובכך לחסוך בעלויות שהוצעו לכם תחילה, מומלץ בחום בכל תחום לבצע השוואת מחירים על מנת לקבל מחיר סופי זול ומשתלם מבלי לפגוע באיכות ובמקצועיות העבודה שהוצעה לכם תחילה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה