שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

איטום מרפסת

אטימת מרפסת צריכה להיות באופן מקצועי ובשימוש בחומרים הנכונים, אם אתם מעוניינים לאטום את המרפסת שלכם לפני ריצוף רצוי לעשות זאת בזפת או עם יריעות ביטומניות, ישנה גם אפשרות של איטום מרפסת מרוצפת ללא פירוק ריצוף קיים, באמצעות סיקה או סילר, הזמן קבלן לאטימה דרך "איטום בקליק" כבר עכשיו.

איטום מרפסות חיצוניות ופנימיות (חוץ ושמש)

מרפסת שאיננה אטומה בצורה מלאה עלולה לגרום נזק רב לכם, לשכנים ולכל הסביבה במידה ותהיו מעוניינים לדאוג לכך שטיפות מים יפסיקו לטפטף ממנה למטה, כיום ישנם פתרונות אמינים ומצוינים שנמכרים בשוק ויוכלו לעשות את העבודה בצורה מושלמת, בין אם מדובר על יריעות ביטומניות, חומרי איטום כמו זפת או סיקה וכל פתרון אחר, היו בטוחים כי הדרך למרפסת חסינה לחלוטין היא קצרה מאי פעם, ב"איטום בקליק" ניתן לאטום מרפסת פתוחה חיצונית בין אם היא של פנטהאוז או על גבי גג וכמובן מרפסות שמש המשמשות בדרך כלל כחדר כביסה או חלל נוסף בבית.

אטימת מרפסת

עושים איטום מרפסת עם ״איטום בקליק״

מעוניינים לבצע איטום מרפסת ולא תרצו למצוא עצמכם תוך זמן קצר מתבוננים בה שוב מהווה מקור לצרות? כיום ניתן לבצע איטום למרפסת מרוצפת בעזרת יריעות ביטומניות וזאת כאשר לצד כך יהיה ניתן לעשות שימוש בחומרים על מנת לאטום את המרפסת מן היסוד מבלי לפרק את הריצוף הקיים, לאור זאת הבחירה נמצאת כעת בידיכם ורק תצטרכו להחליט באיזה פתרון להשתמש, אצל פורטל ״איטום בקליק״ מחכות לכם חברות האיטום המובילות בשוק והקבלנים אשר יוכלו להעניק לכל אחד מכם שירות מצוין ומכל בחינה שרק תוכלו להעלות על הדעת.

 

הסרטון הבא יעשה לכם סדר בכל הקישור לאיטום של המרפסת:

 

מהו המחיר לאיטום מרפסת מרוצפת?

מחיר איטום מרפסת מעניין אתכם? דעו לכם כי המחיר הסופי שתצטרכו לשלם יהיה תלוי באופי העבודה שיהיה צריך לבצע ובסוג החומרים בהם יעשה שימוש. כך למשל, מחיר איטום מרפסת בעבור עבודה שתבוצע עם יריעות ביטומניות צפוי לנוע בין 200 ל – 250 שקלים למטר.

מחיר ממוצע (למטר) לאיטום מרפסת עם יריעות ביטומניות

מחיר ממוצע (למטר) לאיטום מרפסת עם יריעות ביטומניות: 225 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

נוסף על כן, איטום שיבוצע עם חומרים כמו סיקה, זפת וסילר למשל צפוי להיות כזה שינוע באזור ה – 120 - 180 שקלים למטר ברוב המקרים. לאור זאת, בכל הנוגע למחיר יהיה חשוב לבחון כל מקרה לגופו ורק לאחר מכן תוכלו לדעת בדיוק את הסכום שתצטרכו לשלם בעבור ביצוע העבודה.

מחירון איטום למרפסת:

מחיר איטום מרפסת ללא הריסת ריצוף

אטימה באמצעות רובה עמידה למים, סילר וסיקה, מחיר למ"ר


120 - 200 ש"ח
כמה עולה לאטום מרפסת גג בפנטהאוז?

המחרי הוא למ"ר. העבודה מבוצעת באמצעות יריעות ביטומניות וכולל פירוק והרכבת רצפה.


500 - 700 ש"ח
עלות אטימת דלת כניסה מהמרפסת

עבור עבודה קומפלט של איטום דלת מרפסת (ויטרינה) בצדדים ובסף הדלת.


300 - 450 ש"ח
מחיר איטום מרפסות מרוצפות בסיקה

כולל חומרים ועבודה מיועד למרפסות שמש ופתוחות.


140 - 220 ש"ח
כמה עולה לאטום אריחי מרפסת?

אריחים על גבי קירות המרפסת שחודרים דרכם גשמים בסילר, מחיר למטר.


150 - 240 ש"ח
עלות ביקור בודק איטום למרפסות

מחיר מקובל לבדיקה מקצועית של אטימה הכוללת הצעת מחיר וייעוץ במקום.


200 ש"ח
מחיר בידוד חדירת מים בין מעקה לקיר ולכניסה

חדירת מים בין המעקה לקירות או לדירה עצמה? טיפול נקודתי


בממוצע 400 ש"ח
תוספת מחיר למרפסת קונזולית

בדרך כלל תיהיה תוספת למחיר לעבודה כזו של בין 15 ל-25 אחוז מעלות העבודה


בין 15% - 25%
מחיר אטימת סף המרפסת

המחיר הוא עבור עבודה כוללת. חודרים מים דרך הסף? הפתרון הוא פתח ניקוז או הגבהת הסף.


300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

איטום וריצוף מרפסת למניעת חדירת מים

איטום מרפסת מרוצפת זהו הליך שרבים יתעניינו בו וזאת מכיוון שמרפסות רבות שנבנו בשנים האחרונות הנן מרוצפות, אך זאת לא הבעיה, עם השנים הרובה מתקלה וסדקים אשר נעשים בה גורמים למים לחלחל מטה, מה שקורה הוא שהדיירים תחתכם סובלים מרטיבות "בגג המרפסת" שלהם ואף לטפטוף כלפי השטח שלהם ובמקרים מסוימים גם לרטיבויות בתוך התקרה בבית ובקירות, אם אתם מתגוררים בפנטהאוז והמרפסת ממוקמת בגג הנזילה, הרטיבות והעובש שיצטבר יהיה בתוך תקרת ביתכם.

ביצוע איטום למרפסת לפני ריצוף

איטום מרפסת לפני ריצוף יהיה חיוני בעבור אלו מכם שירצו להבטיח שהריצוף יוכל להישאר במקומו במשך שנים רבות, במרבית המקרים עושים איטום למרפסת חדשה עוד בתהליך בניית הדירה והאמון על הנושא הוא לא אחר מאשר הקבלן המבצע, הרי רק כך יהיה ניתן להיות בטוחים כי לא תהיה שום דליפה של נוזלים בטווח הזמן הקרוב. בייחוד כאשר מדובר על מרפסות פתוחות, איטום ריצוף המרפסת יהיה חיוני וזאת מכיוון שהן חשופות מאוד לפגעי מזג האוויר. לפיכך האחריות מצדכם תהיה לוודא כי אתם בוחרים לאטום אותה ולעשות זאת בשלב מוקדם ככל הניתן.

איטום מרפסות

אטימת מרפסות שמש מפני גשם

אחד הנושאים המטרידים ביותר בעבור אלו שנוהגים לשבת במרפסת שלהם בכל יום זה הגשם במהלך עונת החורף, בעזרת טיפול פשוט ומהיר עם חומרים כמו יריעות ביטומניות או זפת יהיה ניתן לדאוג לכך שהמרפסת שלכם תהיה חסינה לחלוטין מפני חדירה של מי גשמים, במיוחד כאשר מדובר על מרפסות שמש בהם בדרך כלל מתגוררים והן חלק בלתי נפרד מהבית, השימוש הנוסף שנעשה במרפסת שמש הוא "חדר כביסה" שם נמצא המייבש, חבלי התלייה ומכונת הכביסה וחדירה של מים לאזור בו יש מוצרי חשמל הוא מסוכן ואינו בטיחותי, רצוי לעשות בדיקת אטימות למרפסות שמש לעיתים תכופות.

איטום מרפסת בגג עם יריעות ביטומניות

כיום ניתן לבצע איטום מרפסות ללא פירוק ריצוף קיים. כל שתצטרכו לעשות על מנת להביא למצב זה יהיה להזמין קבלן איכותי אשר משתמש בחומר הנכון ויודע כיצד לאטום זאת, בין אם זה רק  פרט בין הכניסה לדירה ולבין המרפסת אשר נעשה בו סדק, אטימת קירות המרפסת או של הרצפה באמצעות רובה המתאימה לכך, אם המרפסת שלכם ממוקמת על גבי גג שימוש ביריעות ביטומניות הוא המתאים ביותר, אך חשוב לדעת כי אם קיים ריצוף יש לפרק אותו ולהרכיב מחדש לאחר ביצוע האיטום, אין מה לעשות במצבים כאלו כאשר מדובר על גגות הם הכי חשופים לגשמים וחומרים אחרים אינם מתאימים ולא יחיזקו מעמד שנים.

איטום מרפסת ללא פירוק הריצוף

במידה ותהיו מעוניינים לדאוג לכך שהמרפסת שלכם תהיה אטומה אך לא תרצו לפרק את כולה, דעו לכם כי הדבר יהיה אפשרי, אך לא תמיד. במקרים רבים יהיה צורך לפרק את הריצוף, כאשר עבודה מסוג זה תצריך יותר זמן מבחינתו של בעל המקצוע וכתוצאה מכך היא גם תהיה יותר יקרה, אטימה מסוג זה יצטרך להתבצע במידה ועבודות התשתית בעת הבנייה לא בוצעה בצורה נכונה. לצד זאת, במידה ובוצעו עבודות איטום אמינות מתחת לרצפות, יהיה ניתן לאטום רק את שאר החלקים וזאת מבלי לעשות יותר מידי בלגן בדרך.

שאלות ותשובות בנושא איטום מרפסות

מתכננים לאטום את המרפסת בקרוב? כדאי לקרוא גם את השאלות הבאות על מנת להגיע מוכנים יותר לתהליך:

איך יודעים שאיטום המרפסת הצליח?

כדאי לבצע בדיקה בסוף תהליך האיטום על ידי הצפת המרפסת במים. אם היא אינה אטומה, תוכלו לזהות את הנקודות הבעיתיות במהלך בדיקת ההצפה.


כמה שנות אחריות נהוג לספק על איטום מרפסת?

בדרך כלל קבלני איטום יספקו לכם אחריות למשך תקופה ארוכה של כ-10 שנים. וודאו זאת מראש טרם הזמנת השירות כמובן.


מה לבדוק בעת איטום מרפסת עם יריעות ביטומניות?

בדקו את העובי של היריעה, מה שמעיד על האיכות שלה כמובן (עדיף 5 מ"מ) וגם בדקו שמדובר על יריעות שחורות אשר מתאימות לאיטום מרפסות.