שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

איטום פרגולות

רוצים לנצל את הפרגולה לא רק בימי הקיץ ולהנות לשבת בחוץ גם כאשר יש גשם? איטום פרגולה הוא בדיוק הדבר הנכון בעבורכם, איך, כמה זה עולה ומדוע? כל התשובות לכך בהמשך העמוד.

השוואת מחירים לאיטום פרגולות

האמנם איטום פרגולות זאת לא העבודה היקרה ביותר בנושא האיטום, אבל אם אפשר לחסוך ובקלות, למה לא? בעזרת פורטל 'איטום בקליק' תוכלו לבצע השוואת מחירים בין שלושה אנשי איטום שונים המציעים לכם את העבודה הדרושה לכם וכמובן נמצאים ומספקים שירות באזור המגורים שלכם. השאירו פרטים או חייגו אל המוקד הטלפוני שלנו ונשמח לסייע לכם - ללא התחייבות וללא תוספת תשלום. שימו לב, אנו עובדים בכל רחבי הארץ וניתן לקבל שירות באזור הצפון, מרכז הארץ, הדרום וגם באזור ירושלים והסביבה.

מהו המחיר לאיטום פרגולה?

כפי שציינו מעלה, איטום פרגולה אינו יקר ומדובר על עבודה פשוטה יחסית, כמובן שהכל תלוי בגודל הפרגולה ואם ישנם שינוים מהותים שצריך לבצע לשם האיטום. אם נעשה ממוצע לפי העבודות הסטנדרטיות לאיטום בין הקיר לפרגולה ולהנחת גג מעל לפרגולת העץ שלכם (לא רעפים), המחיר לכלל העבודה ינוע בין 450 ש"ח ויכול להגיע לאזור ה-1,000 שקלים. בנושא הנ"ל קשה לנקוב במחיר לפי מטר ורק לפי פרויקט ולכן גם קשה לאמוד את המחירים באופן מדויק יותר, הרי כל מקרה לגופו.

מחיר משוער לאיטום פרגולה

מחיר משוער לאיטום פרגולה: 725 ₪

טווח מחיר גבוה 1000 ₪

טווח מחיר נמוך 450 ₪

 

אולי יעניין אותך גם:

איטום חיבור בין קיר פרגולה עם פח

בכמעט רב המקרים בהם רוצים לאטום את הפרגולה יש גם צורך לבצע איטום בין הקיר לבין הפרגולה, עושים זאת באמצעות הנחת פח אשר מגשר על הרווח ואז כאשר יש גשם הוא אינו חודר בין הרווחים ויוצרים נזילות בסמוך לקיר, דבר אשר יכול לגרום לרטיבות בקיר וגם לנזק למה שנמצא מתחת לפרגולה וגם לקיר עצמו, כאשר זליגת מים איטית עשויה לגרום להשחרה שלו והתפתחות של עובש. גם אם אתם לא רוצים לאטום את הפרגולה לחלוטין מפני גשמים, לעיתים איטום קירות חיצוני יהיה אידאלי יותר מאשר איטום בין הקיר לפרגולה הוא אידאלי בעבורכם.

איטום פרגולה

איטום גג הפרגולה נגד גשמים

מעוניין לבצע איטום לגג הפרגולה למניעת חדירת גשמים? באמצעות סנטף, פוליגג ופח תוכל לעשות זאת בקלות - אנו באיטום בקליק יכולים למצוא לך את אנשי המקצוע המתאימים לביצוע העבודה ולאיטום גג הפרגולה. גם לעבודות מורכבות יותר, למשל אם יש גג רעפים על גבי הפרגולה שלכם - ניתן לאטום אותם באמצעות החומרים המתאימים לכך, כמו שמבצעים איטום גגות ביריעות ביטומניות למשל. אפשר לבצע איטום גם בעבור פרגולות מעץ וגם אלומיניום. עברו לכאן לצפייה במחיר איטום גגות רעפים.

שאלות בנושא איטום פרגולות

בשביל לספק לכם את המידע הרלוונטי ביותר, ביקשנו מגולשי האתר לשלוח לנו שאלות בנושא איטום פרגולות. להלן השאלות הנפוצות ביותר שקיבלנו:

באיזה עונה כדאי לבצע את איטום הפרגולה?

במידה והדבר אפשרי, נסו להזמין את השירות בעונת הקיץ, מאחר והעלות תהיה נמוכה יותר וגם הזמינות של בעלי המקצוע תעלה.


מי בוחר את חומר האיטום בזמן איטום הפרגולה?

לרוב קבלן האיטום הוא זה שאחראי על התאמת חומר האיטום לפי סוג הפרגולה שלכם. ישנו הבדל בין איטום של פרגולת עץ לאיטום פרגולה מאלומיניום ולכן כדאי להתייעץ עם גורם מקצועי.


באיזו שיטה מתמחר קבלן האיטום את העבודה?

בדרך כלל, העבודה תתומחר לפי מטר, בדומה לעבודות איטום אחרות. אך בחלק מהמצבים, תוכלו לקבל מחיר כללי לפרויקט עצמו. כלומר חלק מקבלני האיטום מתמחרים פרויקט של איטום פרגולה לפי מחיר מוגדר וקבוע מראש, ללא קשר לגדול שלה.