שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום חניה

צריכים לאטום את החניה מפני חדירת מי גשמים? באמצעות הפורטל "איטום בקליק" תוכלו להזמין איטום חניה כולל גג החניה במחירים חסרי תקדים לאחר שתבצעו דרכנו השוואת מחירים במהירות בין 3 אנשי מקצוע לפחות! השאירו את הפרטים או חייגו אל 'איטום בקליק' ונשמח לסייע לכם.

איטום גג החניה לשמירה על רכבכם

ישנה מטרה לגג החניה והיא מניעת גשם על הרכב - דבר אשר ילכלכך אותו ועם הזמן גם יגרום לצבע לדהות וכמובן גם הגנה מפני קרני השמש ומניעת התחממות של תא הנוסעים, דבר אשר לא נעים במיוחד בתקופת הקיץ. בואו נחזור אל הגשם הוא הרי הסיבה לכך שנצטרך לאטום את גג החניה. במידה ויש לכם גג עשוי פח, אלומיניום ואפילו מתכת אחרת בחניה, חור בו עשוי לגרום לחלודה ועם זרימת מים בתקופה ממושכת גם לכתמים על גבי גג הרכב. לא דיי בכך שהרכב ינזוק גם הגג של החניה שלכם עשוי להירס לאט לאט. איטום של גג החניה גם שומר עליה מפני נזקים עתידיים וגם ישמור על רכבכם. 

איטום רצפת החניה למניעת נזילות

יש לכם חניה ותחתיה יש מחסן או מקלט? מישהו מתגורר מתחת לחניה שלכם (במידה וזו חניה עילית)? נזילה מהחניה כלפי מטה יכולה לגרום לנזקים ויש לתקן אותה, כמובן שהאחריות היא עליכם (בעלי החניה) ולא של אלו שניזוקים מכך. ניתן לבצע איטום ללא הרמת ריצוף בדרכים שונות. כמו כן, שמירה על גג חניה ללא נזילות יסייע במניעת חדירת מים מרובים יותר אל האזור.

איטום חניה

כמה עולה לאטום חניה ובאיזה שיטה?

אפשר לאטום גג חניה באמצעות יריעות ביטומניות וניתן גם עם זפת או חומר פוליאוריטן אחר. תלוי בסוג הגג כמובן וממה הוא עשוי. במרבית המקרים לאטום חניה בנויה מבטון ניתן עם יריעות ביטומניות וזפת. אם זאת, שימוש בחומר פוליאוריטן הוא יותר בעבור גגות קלים כמו איסכורית ואסבסט. ומהם המחירים? בעבור איטום ביריעות ביטומניות תשלמו על גג חניה בין 450 - 700 ש"ח. בעבור זיפות תשלמו בין 300 - 400 ש"ח וחומר משחתי אחר גם יסוכם בסכום דומה הנע בין 300 - 500 שקלים בלבד. על מנת לקבל מחיר משתלם ומדויק יותר מומלץ לבצע השוואת  מחירים ולקבל לפחות שלוש הצעות מחיר.

השוואת מחירים ב'איטום בקליק' - יכולה לחסוך!

הפסקה הקודמת דיברנו על המחירים והאפשרות לבצע השוואת מחירים על מנת לקבל מחיר טוב יותר. אז איך עושים זאת וכיצד 'איטום בקליק' יכול לעזור לכם? בעת פנייה אלינו (בין אם זה טופס או שיחה טלפונית), אנו נאמת את פרטי הפנייה שבינכם כולל סוג העבודה ומהו האזור בארץ, נדאג להתאים לכם עד שלוש קבלני איטום מומלצים המתאימים לכך והם כבר יחזרו אליכם עם מידע בסיסי וינסו לתת לכם הצעת מחיר, השוו בין שלושת ההצעות ובחרו בזולה והטובה ביותר בעבורכם.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה