שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

איטום ריצוף

מעוניינים לאטום את הריצוף? ישנם כמה אפשרויות או לפני הנחת המרצפות או על גבי רצפה קיימת, השירות נפוץ בעיקר ברצפות של מקלחות, מרתפים, מחסנים, מרפסות ואפילו גגות  מרוצפים, רוצים לקבל הצעות מחיר? השאירו פרטים או חייגו כעת אל המוקד של 'איטום בקליק'.

איטום לרצפה מזמינים דרך "איטום בקליק"

קיימים היום בשוק חומרי איטום מצוינים שמצליחים לאטום היטב מבנים מפני חדירה מים. אך על מנת להשיג תוצאות כאלו על הקבלן לדעת איך לעשות שימוש נכון בחומרי האיטום. תהיו אתם חכמים ואל תסתפקו רק בחומרי איטום איכותיים אלא בשילוב מנצח של חומרים איכותיים  וקבלן מקצועי מתוך רשימת הקבלנים של אתר איטום בקליק.

 


איטום רצפה

איטום רצפה, מדוע זה חשוב כל כך?

על הרצפה בכל מבנה להיות עמידה בפני מים. אם בוצעה אצלכם עבודת בנייה מקצועית ואיכותית הרצפה שלכם תהיה עמידה ואטומה. איטום רצפה נדרש בכל חלקי הבית על מנת למנוע חדירה והצטברות של מים מתחת לאריחים. באותם אזורים בבית בהם ישנה חשיפה רבה למים כדאי להשקיע יותר בחומרים איכותיים.

 

בהתאם לכך, עליכם להשקיע בעבודת איטום מקצועית ויסודית בחדרי הרחצה, גגות, מרפסות ומרתפים. איטום ריצוף נדרש על מנת למנוע נזקים ישירים של רטיבות ונזקים משניים שנגרמים בהצטברות של עובש. את העבודה תבצעו עם הכניסה אל הדירה החדשה ותתחזקו אחת למספר שנים. במקרים בהם כבר יש נזקי רטיבות עליכם למהר לשפר את האטימה ולטפל בבעיה.

 

לאיתור בעלי מקצוע מובילים בתחום במהירות ובמחירים הוגנים צרו קשר. הצוות המקצועי של איטום בקליק ישוחח עמכם על מנת להבין מה בדיוק אתם צריכים וישלח אליכם בהתאם עד 3 הצעות מחיר רלוונטיות. איטום הוא תחום המומחיות שלנו, מיטב המומחים יעמדו לרשותכם.

מהם המחירים לאטימת המרצפות השונות?

בעבור איטום של רצפה תתבקשו לשלם כ-85 שקלים עד 105 שקלים למ"ר. המחיר משתנה בהתאם לשיטת העבודה ועלות חומרי הגלם. קיימות היום 3 שיטות איטום עיקריות: מריחה של חומרים אוטמים, חידוש של שכבת הרובה, איטום נקודתי של אזורי מעבר. בפורטל איטום בקליק תוכלו להזמין את כל סוגי העבודות וגם עבודות מורכבות שדורשות מומחיות בתחום.

 

אם אתם שואלים את עצמכם באיזו שיטת איטום כדאי לבחור הגעתם למקום הנכון. אנשי המקצוע שלנו יידעו לסייע לכם לבחור נכון. כך למשל, איטום רצפת מקלחת נבצע תוך מריחת סיקה וחידוש של הרובה. החומרים בהם נבחר יהיו ברובם שקופים וכמעט בלתי נראים. החומרים הללו גם עמידים מאוד למים וגם אינם פוגעים בעיצוב החדר.

מחיר ממוצע לאיטום רצפה

מחיר ממוצע לאיטום רצפה: 95 ₪

טווח מחיר גבוה 105 ₪

טווח מחיר נמוך 85 ₪

  • לעוד מחירים - עברו אל מחירון איטום העדכני שלנו.
  • השוו מחירים! באמצעות השוואת מחירים ניתן לחסוך עד 37% בממוצע.

איטום רצפת מקלחת וחדר אמבטיה למניעת רטיבות

כשם שלא תרצו להתפשר על איכות הכלים הסניטריים בחדר הרחצה או על איכות הבניית, כך גם לא תתפשרו על איכות עבודת האיטום. רק שימוש החומרי גלם איכותיים יוכל למנוע חדירת מים אל האזור שמתחת לרצפה. את שיטת האיטום וחומרי הגלם נבחר בהתאם לסוג הריצוף שמתוקן אצלכם.

 

ניתן להזמין איטום מלא לרצפה חדשה, חידוש של האיטום הקיים או לבחור להזמין שירותי איטום חדר אמבטיה כולל. דגש נוסף יש לשים על איטום נכון של האזורים בהם המקלחון או האסלה מתחברים אל הרצפה. באזורים הללו נדרשת במקרים רבים שכבה נוספת של חומר או שימוש בסיליקון.


איטום רצפה בחדר אמבטיה

למה חשוב לאטום את רצפת המרפסת ובמיוחד לפני החורף?

איטום רצפת מרפסת יש לבצע פעם אחת כמו שצריך במהלך הבנייה. אם הקפדתם להשתמש בחומרים נכונים והתקנתם שכבה אחידה ועמידה – לא יהיו אצלכם נזילות. אחת למספר שנים יש לחדש את שכבת החומר באזורים רגישים בהם מים נוטים להצטבר. אם רצפת המרפסת שלכם חשופה לגשמים עליכם למהר להשלים את איטום המרפסת לפני בוא הגשם הראשון.

 

חדירת מים דרך רצפת המרפסת עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך למבנה. פעמים רבות מים שחודרים אל המבנה דרך רצפת המרפסת מחלחלים את תקרת הסלון שלכם או של השכנים, מפתחים פטריית עובש מסריחה וגורמים לנזקים יקרים נוספים. לכם יש הזדמנות להיות חכמים ולמנוע זאת מראש.

איטום לרצפה במרתפים, חניונים ומקומות נמוכים

מים ידועים בתכונה שלהם לחלחל אל מקומות נמוכים ובהתאם לכך, עלינו להקפיד יתר על המידה במרתף. איטום רצפת המרתף נהוג לבצע תוך הנחת שתי שכבות של יריעות ביטומניות. אם למרות שהתקנתם שתי שכבות יש אצלכם במרתף סימנים של עובש ורטיבות – כדאי לבצע איטום עם חומרים צימנטים הידראולים. אל תנסו לחסוך כסף בתחום ולהתפשר על חומרים זולים. רטיבות ברצפת המרתף יש לפתור עם הרמה של הריצוף הקיים.

 

אולי יעניין אותך גם:

יש לכם גג מרוצף? איטום לרצפת גג הוא חשוב מאוד!

פרויקטים של איטום גגות מרוצפים אנו מבצעים בהתאם לסטנדרטים קשוחים של איכות ומקצועיות. השקעה חד פעמית שלכם תחסוך נזקים עתידיים והוצאות כספיות חוזרות. האיטום חשוב מאוד למניעת רטיבות שמקורה מגשמים בדירה שלכם או בדירת השכנים. אין לאפשר חדירת מים מכל סיבה אל השטח שמתחת לרצפה. ליקויים בתחום גורמים נזקים משמעותיים ומאוד יקרים למבנים. ההשקעה שלכם היום בתכנון פתחי הניקוז וחומרים מתאים היא השקעה נבונה לטווח ארוך.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

רצפה מעץ? קרמיקה? זכוכית או יציקת בטון?

אין זה משנה באיזה סוג של רצפה בחרתם. את כל סוגי הריצוף אפשר וצריך לאטום נכון מפני חדירת מים. הצוות המקצועי שלנו יודע לבחור נכון את החומרים ואת הטכניקה בעבור כל פרויקט. צרו קשר להזמנת עבודות איטום רצפת עץ, מרצפות מקרמיקה, איטום חדרי רחצה ורצפת מרתף. כל העבודות מתבצעות על ידי קבלנים מנוסים ואנשי איטום מקצועיים במחירים הוגנים.

שאלות נפוצות בנושא איטום רצפה

מי אחראי על רכישת חומרי האיטום בעת איטום הריצפה?

תלוי מה סיכמתם עם חברת האיטום. כמעט תמיד, יעדיף בעל המקצוע להביא עמו את חומר האיטום ולכלול את העלות במחיר העבודה.


האם נדרש לבצע הכנה כלשהי לפני שמתחילים לאטום את הריצפה?

מומלץ לפנות את החדר שבו מתבצעת העבודה מכל הפריטים המצויים בו וזה כולל שולחנות, כיסאות, שטיחים וכל ריהוט אחר.


מה משפיע על מחיר העבודה?

איטום רצפות מתומחר לפי גודל השטח שנדרש לאטום וגם על סמך עלות החומר שבו משתמשים.