שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום חריצים

מתעניין בשירות של אטימת חריצים? ניתן לאטום את כלל סוגי החריצים הנמצאים במיקומים שונים, החל מחריצים ברצפה, בתקרה, בקיר חיצוני או פנימי ואפילו בחדרי אמבטיה ומקלחת, לגביי המחירים? השאירו זאת לנו ובצעו השוואת מחירים מהירה.

איטום חריצים למניעת נזילות וחדירת מי גשמים

אם יש תחום שירות אחד שאוטמים מקצועיים מבינים בו ומכירים היטב, הרי שזהו איטום חריצים - בין אם הם צצים בגג הבנין, בבריכות או במקלחות וחדרי אמבט. החריצים מופיעים לעתים קרובות לאחר זמן מועט במשטחים שהאיטום בהם לא היה איכותי, כלומר שטכניקת העבודה בו נעשתה בצורה מרושלת ולא מקצועית, או שחומרי האיטום שנבחרו מלכתחילה היו זולים ופשוטים יותר, מה שהתגלה במהרה כטעות בטווח הארוך. למרבה המזל, ישנם שלל פתרונות המאפשרים איטום חריצים ברצפה ואפילו בקיר חיצוני, במקרה הצורך.

איטום חריצים

מהו המחיר לאטימת החריצים?

בהנחה שאתם עושים זאת בבית באופן עצמאי, כדאי להשוות מחירים ולוודא היכן ניתן לרכוש את חומרי האיטום הטובים ביותר במחירים נוחים, ובהקשר זה כדאי לזכור כי הם יכולים לעלות אף כמה עשרות שקלים בודדים. הזמנת איש מקצוע לעומת זאת, תהיה מן הסתם תעלה קצת יותר, כאשר על פי רוב המחיר ינוע בין 30 ש"ח ל-50 ש"ח למטר רבוע, כאשר האטימה מתבצעת באמצעות רובה בין המרצפות הקיימות.

מחיר לאיטום חריצים (למ"ר)

מחיר לאיטום חריצים (למ"ר): 40 ₪

טווח מחיר גבוה 50 ₪

טווח מחיר נמוך 30 ₪

אטימת חריצים במקלחות ובחדרי אמבטיה בפרט

איטום חריצים במקלחת, ובמיוחד באמבטיה, יכולה להיעשות באופן עצמאי, אם כי חשוב להצטייד כראוי בחומרים הנכונים לפני כן, ולוודא שאתם עושים זאת במדויק ושלב אחר שלב, כדי שהאיטום אכן יהיה מוצלח ויחזיק לאורך זמן. במקרים בהם אינכם בטוחים כיצד לעשות זאת ואתם זקוקים לייעוץ, או שאתם מעדיפים להזמין איש מקצוע שיעשה זאת עבורכם, כאן באתר "איטום בקליק" תוכלו למצוא שפע נותני שירות ויועצים אמינים ואדיבים, שישמחו לעמוד לרשותכם ולבצע בעבורכם עבודותאיטום אמבטיה וחללים נוספים בבית

איטום חריצים בקיר חיצוני ופנימי בטכניקות שונות

חשוב להבין שכדי לאטום חריצים ברצפה נעשה שימוש בחומרי גלם ייעודיים לכך - ולעתים בהתאם לסוג המשטח ולמיקומו (למשל באמבטיה המאופיינת בלחות רבה, או מחוץ לבית). בכל הקשור לאיטום חריצים בקיר לעומת זאת, ישנם דגשים אחרים וטכניקות עבודה הייחודיות למצב זה, שכן הקירות עשויים לספוג מים באופן טבעי, ולכן מלבד עבודה יסודית ומדויקת יש להקפיד גם על בחירת החומרים הנכונים, כמו כן לעיתים זה לא חריץ אלא תפר ולכן יש לבצע איטום תפר התפשטות בקיר ולא אטימה רגילה של חריץ כפי שאנו רגילים. 

אטימה של חריצים ברצפה ובמרצפות ישנות וחדשות

כמובן שמלבד איטום חריצים במקלחת ובחוץ הבית יכול לעתים לעלות גם הצורך באיטום חריצים בתוך הבית, במרצפות הקיימות בו ובמיוחד כאשר הן ישנות יחסית. האיטום חשוב מאין כמוהו כדי למנוע חלחול של מים לקרקע ולתשתיות (מה שעלול להיות במקרים קיצוניים גם מסוכן), ובמקרים של אטימת קירות או גגות - חשיבותו כפולה ומכופלת. אנו ב"איטום בקליק" נמצא עבורכם בדיוק את מה שאתם זקוקים לו, גם אם לא תדעו להגיד זאת בעצמכם. בזכות ידע נרחב ומקיף ובחירה באנשי המקצוע הטובים והמובילים בתחומם, תוכלו להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים הטובות ביותר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה