שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום משטחים

באמצעות פורטל "איטום בקליק" תוכלו לאטום משטחים מרוצפים משטחי בטון ואפילו מאבנים וסוגים נוספים, בצעו כעת השוואת מחירים דרך הפורטל ותוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר של אנשי איטום הנמצאים באזורכם ומבצעים עבודות מסוג זה.

למה לאטום משטחים באיטום בקליק?

אצלנו תוכלו לבצע השוואת מחירים במהירות ובפשטות מבלי מאמץ רב, כבר ברגע שתשאירו פרטים או תחייגו אלינו, נציג ישמח לסייע לכם, הוא ייקח מכם כמה פרטים בסיסים כמו סוג העבודה וגודלה ומאיפה אתם בארץ, לאחר מכן תקבלו בחזרה עד שלוש פניות חוזרות של אנשי איטום מאזורכם אשר מבצעים את העבודה שביקשתם. תוכלו לקבל מכל אחד מהם הצעת מחיר, לבצע בינהם השוואת מחירים ובכך למצוא את נותן השירות המתאים וגם לחסוך. בפורטל תוכלו למצוא דברים נוספים כמו המידע המקצועי שנמצא באתר ואפילו המחירונים העדכניים שלנו.

איטום משטחים מרוצפים

למעשה השוני בין איטום משטח מרוצף ובין איטום רצפה הוא רק במיקום, מה הכוונה? כשאנו מדברים על איטום רצפה, אנו מדברים על שטח אשר נמצא בתוך הבית ולא מחוצה לו (בגינה, על גבי הגג ואפילו במרפסת), לכן שיטה וחומרי האיטום יהיו בהתאם למיקום, גם פתרון לאיתור הבעיה תתבצע בהתאם. על מנת לבצע איטום למשטחים מרוצפים אשר  נמצאים במחסנים גדולים, בבתי ספר ובעיקר על גבי גגות. יש להשתמש בחומרים המתאימים לכך וכאלו שעמידים בפני קרני השמש וגשם שוטף. על מנת לבצע איטום למשטח מרוצף מומלץ להשתמש בחומרים פוליאוריטנים, שקופים וגמישים.

איטום משטחים

ואיך אוטמים משטחי בטון?

כאן הנושא קצת שונה, איטום משטח בטון מתבצע בכמה שלבים. ראשית על גבי משטח הבטון יוצקים תערובת צימנטית (מלט מעורבב עם חומר לטקס - סוג של דבק). לאחר ייבוש מוחלט של השכבה, מומלץ להשתמש בחומר סיקה למטרת איטום המשטח עשוי הבטון. לעיתים יהיו הנחיות שונות ותנאים אחרים לאטימה, תלוי בתנאי ובמצב הבטון.

מהו המחיר המשוער לאטימת המשטחים?

אטימה באמצעות סילר למשטחים, זולה יחסית ונעה במחיר ממוצע של 55 ש"ח למטר, שימוש בחומר פוליאוריטני כמשחה ינוע בין 95 ועד ל-145 ש"ח למטר מרובע. לעוד מידע על מחירים, גלשו למחירון איטום בקליק וראו עוד.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה