שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום תפר התפשטות

רצוי לאטום תפרי התפשטות אשר מחברים בין שני מבנים, בין קירות, גגות ואפילו רצפות בחומר גמיש ומותאם לכך על מנת שלא ייסדק או יקרע בעת תזוזות המבנים, אצלנו בפורטל תוכלו להזמין איטום לתפרים בין קירות, גגות ומרצפות דרך מספר קבלני איטום מובילים ואיכותיים והכל במחירים משתלמים.

איטום תפרים מכל סוג עם שיטות תואמות

ישנם כמה סוגים של תפרים וכולם מוגדרים כ"תפרי התפשטות" והם נוצרים בכוונת תחילה על מנת למנוע תזוזה בין מבנים, קירות, גגות ואפילו כבישים וגשרים, אבל אנו מדברים על עבודות פרטניות של בתים ובניינים ולכן מה שרלוונטי בעבורכם הוא איטום תפר התפשטות בקיר, בגג, ברצפה ובעיקר בין שני מבנים.

 

חשוב להבין שכאשר מדברים על איטום תפרים, לכל סוג יש שיטת איטום מתאימה ואפילו כמה טכניקות שונות שעשויות להתאים ולהיות אפקטיביות. את המידע המדויק תוכלו לקבל על ידי התייעצות עם יועץ איטום אשר מגיע למקום וקובע באיזה חומר להשתמש. למשל כאשר יש תפר בין קירות רצוי להשתמש בסיקה, אם מדובר על איטום תפר בין שני בתים אז מחברים פח וחומר אטימה וישנם עוד כמה חומרים נפוצים ומקובלים.
 

איטום תפר התפשטות בגג

מחיר איטום תפר התפשטות

כפי שהבנתם בפסקה הראשונה יש כמה שיטות לביצוע איטום תפר התפשטות ומיקומים שונים, אנו כאן נדבר על תפר התפשטות קלאסי בין קירות שהאיטום שלו מתבצע באמצעות יריעות ביטומניות, מחיר איטום תפר התפשטות בשיטה הזו נע בין 180 - 220 שקלים לגודל סטנדרטי בקיר, לעומת זאת מחיר של איטום תפר בגג נע בין 290 - 380 שקלים, רוצים לקבל הצעה מותאמת אישית? פנו לנציג טלפוני מטעם "איטום בקליק".

 

>> קבלו מידע על עבודות איטום ובידוד נוספות.

האם איטום גג רגיל מתאים גם לתפרים בגג?

הכל תלוי בשיטת האיטום שבחרתם לגג שלכם, אם החלטתם כי אתם רוצים להוזיל בעלויות ולשלם פחות והלכתם על זיפות לגג בזפת קרה זה לא יעזור ולא ייתן לכם פתרון בנושא של תפר התפשטות, תוכלו לשלב לאטימה בזפת גם יריעות ביטומניות באופן נקודתי ובכך כן לחסום ולאטום אותו.

 

אם מראש החלטתם שאתם משקיעים קצת יותר וכן אוטמים גג ביריעות, אזי שזהו פתרון גם בעבור לתפרי התפשטות בגג, רק צריך לתת קצת יותר תשומת לב ולשים יריעה גדולה מספיק עם מרווחים, היו בטוחים כי החברה או קבלן האיטום יודע כיצד לעשות זאת.

מה זה בכלל תפר התפשטות ומדוע הוא קיים?

תפר התפשטות נועד לתת למבנים, בניינים וגם בתים פרטיים אפשרות "להתכווץ ולהתפשט", מבלי ליצור סדקים, ישנם עומסים שונים בין בניינים הנגרמים בשל משקלים שונים והוא נועד לבודד והלהפריד בינהם ולמנוע נזקים, שלא יהיו טעויות זהו נושא חשוב אשר מתוכנן מראש, בנוסף הם מיועדים למנוע תופעות של תזוזת מבנים בעת רעידות אדמה (גם העדינות ביותר) ושינוים במזג האוויר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

השוני בין איטום תפר בין בקירות אל מול גגות ורצפה

כאשר ניגשים לעבודה של איטום תפר בגג וברצפה הפתרונות קלים בהרבה בשל עבודה על משטח נוח ופשוט, מריחת החומרים הפוליאוריטנים קלה יותר, הדבקת היריעות אפשרית בשל חוסר נראות (ברצפה כמובן עושים זאת מתחת לריצוף) לעומת זאת כאשר צריך לעשות איטום תפר בין קירות או בתים.

 

לא ניתן להשתמש ביריעות בשל הנראות הלא תואמת של המבנה, אלא אם כן זה במחסה ולכן משתמשים גם בפח, בדבקים מיוחדים, חומרי סיקה ועוד. אך זה לא הכל, העבודה צריכה להתבצע לכל אורך המבנה מה שיכלול בסופו של דבר עבודת איטום קיר חיצוני בסנפלינג, לא רק שזה קשה יותר - אלא גם יקר יותר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה