רולקה לאיטום

מהי רולקה? למה היא משמשת וכיצד רולקה קשורה לאיטום? כל המידע אודות רולקה ואפשרות להזמנת שירות מאנשי איטום כאן באתר "איטום בקליק".

מה זה רולקה?

יציקה מעוגלת אשר משתמשים בה בחיבור בין גג לקיר (פינות). זאת על מנת לגרום לפינה שנמצאת ב-90 מעלות להתבטל ובכך לא לאפשר למים להאגר בפינות הגג או המבנה, כך שמים לא יחלחלו דרך סדקים או תפרים הנמצאים בפינות ובחיבורי המבנה.

מדוע משתמשים ברולקה לאיטום?

ישנם מספר סיבות לשימוש ברולקה למטרות איטום, הראשונה היא בעצם לסגור סדקים וחריצים אשר נמצאים בחיבור הפינתי של הגג, לרבות בחיבורים בין קירות לגגות תקרות. בנוסף, על מנת לאטום באופן מושלם את הגג, חומר האיטום (יריעות ביטומניות) לא יכולות להיתפס באופן מושלם בזווית של 90 מעלות ולכן עיגול הפינה יעזור. כמו כן, הרולקה עוזרת בהרחקת מים מדפנות וקירות כך שלא צריך לחשוש מחדירת נוזלים דרך הקיר ומהצטברות מים באזורים אלו.

כמה עולה ליישם רולקות למטרת איטום?

יישום רולקה ביטומנית או מחומר אחר נעה בטווח מחירים של 35 - 55 ש"ח למטר רץ, כאשר מזמינים עבודת איטום לעיתים המחיר אף מגלוון בתוך הצעת המחיר עצמה ולא מייחסים לכך חשיבות נוספת, המחיר המוצג הנו הערכה של מחיר על פי השוק בהזמנת עבודת איטום ברולקה בלבד. למידע נוסף אודות מחירי האיטום - עברו למחירון המלא.

איטום רולקה

מאיזה חומר יוצרים רולקה?

אפשר ליצור תערבות של מלט ודבקים אקריליים ובכך לקבל חומר גמיש אשר ניתן באמצעותו למלא את הפינות ולגרום לביטול הפינה (בעצם ליצור סוג של משולש), האמנם - כיום ניתן לרכוש רולקות מוכנות מחומר ביטומני, ממש להצמיד ולהדביק ולקבל את התוצאה. כמו כן - ניתן ליצור רולקה מבטון קל (בטקל) ועוד חומרים נוספים.
צור קשר עם פורטל איטום בקליק
השאר פרטים בטופס מטה או חייג אל 077-6051055 וקבל בחזרה עד שלוש הצעות מחיר של אנשי איטום באזורך!
אנו מבטיחים לחזור במהירות לכל פנייה והמוקד הטלפוני שלנו זמין ברוב שעות היממה.

בעת ביצוע שיחה או השארת טופס, הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
 
פרסם באתר איטום בקליק
קבלני איטום? עוסקים בתחום האיטום? רוצים לקבל פניות נוספות לעסק? השאירו פרטים או חייגו והצטרפו לפורטל 'איטום בקליק'.
לפרטים נוספים חייגו אל 077-6051055 או לחלופין השאירו פרטים בטופס מטה.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה