שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום גג אסבסט

אטימת גגות מאסבסט במחירים מיוחדים לבאי פורטל "איטום בקליק", הזמינו כעת שירות מהיר ואיכותי וקבלו דרכנו עד שלוש הצעות של קבלני איטום מורשים ומומלצים.

עבודות איטום לגגות מסוג אסבסט

עבודות איטום צריכות להתבצע תוך כדי התחשבות בשלל גורמים, וביניהן החומרים שנעשה בהם שימוש, הגג, הסביבה ועוד, אנו נעשה לכם קצת סדר ונסביר לכם על איטום גגות מסוג אסבסט, וכל מה שאתם צריכים לעשות בכדי להבטיח שהגג שלכם יהיה אטום בצורה ראויה ולא יהרס עם הזמן בשל נזקי מזג האוויר, מבחינת מבנה וצורתו גג האסבסט דומה מאוד בטיפולו ובאטימתו של גג מסוג רעפים על ידי קבלן גגות רעפים, הן מבחינת הצורה והשיפוע וגם מבחינת שיטות וחומרי האיטום.

אטימה וצביעה של גגות אסבסט

ניתן לאטום גג אסבסט באמצעות צבע מיוחד המבצע אטימה ומילוי לסדקים, בנושא הזה חשוב לצבוע את הגג ולוודא שהצבע נדבק ללוחות של האסבסט, כך שלא יתקלף. בכדי לקבל שכבה אחידה ונאה למראה, ההמלצה היא ללכת על האפשרות של צביעת שלוש שכבות בסך הכול וזאת תלי במצב הגג כמובן ועד לקבלת איטום מלא.

החלפת לוחות אסבסט לאטימה

אטימת גג מסוג אסבסט עם "איטום בקליק"

איטום אסבסט זוהי עבודה שיש לבצע ברגישות מרבית ותוך כדי שימוש בחומרים המתאימים. אם אתם חוששים לגבי רמת העבודה והמחיר שיציעו לכם, אתם מוזמנים פשוט לעשות שימוש בפורטל של "איטום בקליק". בפורטל ניתן למצוא רשימה של אנשי מקצוע שפועלי בכל האזורים בארץ. אתם יכולים גם להשאיר בפרטים וישמחו לחזור אליכם עם הצעת מחיר בעבור העבודה שביקשתם על פי אזור המגורים שלכם.

מחיר איטום אסבסט על פי מטר רץ

תוהים לגבי מחיר איטום גג אסבסט? ובכן, מחיר לפי מטר בעבורו ינוע בין 60 ל – 100 שקלים. יש גם אנשי מקצוע שמציעים מחיר גלובאלי, מה שלעתים יכולים להשתלם, וזאת במיוחד אם אוטמים גג גדול. כך שלפני שאתם מגיעים למסקנות בדבר המחיר, שימו לב שאתם פשוט בודקים את הפורטל של "איטום בקליק", באתר תמצאו את כל המידע הנחוץ ההחל מאיטום מלא ועד לתמחור של איטום גגות במחיר למ"ר ובנוסף תוכלו למצוא את החברה המתאימה לכם.

צבע המיועד לאיטום גגות אסבסט

בכדי לוודא שעבודות האיטום יתבצעו כשורה, יש להעניק חשיבות לשימוש בצבע אקרילי לבן עם 30% חומר מלכד. רק שימו לב שהחומר המלכד מבוסס על דבר פלסטי, שכן רק כך ניתן להבטיח שהצבע יחזיק מעמד לאורך זמן רב, ולא תהיה שום בעיה של נזילות וחדירת מי גשמים בהמשך. בדרך כלל דבק לטקס עושה את העבודה בצורה לא רעה בכלל, כך שאם אתם שוקלים לאטום גג אסבסט, כדאי לכם להביא זאת בחשבון.

התזת חומר איטום על אסבסט

באיזה חומר אוטמים אסבסט מבלי לפגוע בו?

איטום גגות אסבסט צריך להתבצע תוך כדי שימוש בחומרים אשר מתאימים לסיבי האסבסט ויוכלו לנטרל אותו. ההמלצה הגורפת היא לא ללכת על החומרים הסטנדרטים, כמו יריעות ביטומניות ו – פי וי סי, שכן הן לא מסוגלות לנטרל ביעילות את סיבי האסבסט, מה שרק עלול להוביל לבעיות בטווח הארוך, וזה בוודאי משהו שלא תרצו בו. בכדי להיות רגועים ולדעת שאכן נעשה שימוש בחומרים המתאימים למען איטום הרמטי של הגג, שימו לב שאתם נכנסים לפורטל של "איטום בקליק", בו תוכלו למצוא בקלות חברות איטום מומלצות ואנשי מקצוע שמתמחים בכך, אם תרצו אתם יכולים להשאיר פרטים בפורטל ויחזירו אליכם עם מידע נוסף לגבי אנשי מקצוע שיכולים לשרת אתכם באזור. 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה