שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום קירות גבס

מעוניינים לאטום את קירות הגבס שלכם? בין אם זה קיר גבס ירוק בחלל רטוב כמו חדר אמבטיה או מקלחת ובין אם זה בשאר חדרי הבית, דרך "איטום בקליק" אפשר לאטום ולבודד קירות מגבס בקלות עם החומרים המתאימים ובמחירים הטובים והזול ביותר, נסו כעת את השירות שלנו - הוא ללא התחייבות ולגמריי בחינם.

אוטמים קירות גבס למניעת חדירת נוזלים

ללא שום ספק בכלל, הליך אטימת קירות גבס דורש מיומנות רבה וזאת אם ישנו רצון להבטיח שהתוצאה הסופית תהיה כזו שתמנע חדירת נוזלים באופן הרמטי לחלוטין. כיום ישנם אוטמים רבים שלא מבינים שמהות המקצוע שלהם זה לאטום לצורך מניעת חדירה של נוזלים. לפיכך הצעד החשוב מבחינתכם יהיה לוודא כי אתם נעזרים אך ורק בבעל מקצוע אשר יוכל לבצע המלאכה וזאת תוך כדי שהוא מבין את כל הפרטים הקטנים בדרך, בדף הבא נספק לכם מידע חיוני בכל הנוגע אל הנושא.

איטום קיר גבס ירוק

כמה צריך לעלות איטום קיר מגבס?

איטום קיר גבס בחדר אמבטיה כמו איטום של קיר גבס בכל מקום אחר צפוי להיות מתומחר במחיר של 120 - 240 שקלים למטר, זאת כאשר המחיר יהיה תלוי בסוג חומר האיטום בו נעשה שימוש ובבעל המקצוע שמבצע את העבודה.

 

כפי שנאמר, אין זה משנה אם מדובר על גבס ירוק או רגיל, החומרים המקובלים לאיטום קירות פנים בבית הם בדרך כלל מושלבים עם צבע עמיד מפני מים אשר שומר על הקיר.

מחיר ממוצע לאיטום קיר גבס (למטר)

מחיר ממוצע לאיטום קיר גבס (למטר): 180 ₪

טווח מחיר גבוה 240 ₪

טווח מחיר נמוך 120 ₪

 

>> קראו עוד על הנושא של איטום קירות מרטיבות.

מדוע חשוב לבצע איטום לקירות גבס?

איטום קיר גבס חשוב בראש ובראשונה מכיוון שהוא יהפוך את הבית שלכם למקום שיהיה חסין לחלוטין מפני חדירה של נוזלים, כך יהיה ניתן להמשיך בבניית שאר חלקי הבית ולעצבו בראש שקט וזאת מתוך ידיעה כי אינכם עושים זאת לשווא ושמים את כל הרכוש של ביתכם בסיכון.

 

כאשר ישנו קיר גבס בחדר רטוב כמו חדר אמבטיה למשל, מים אשר נוגעים בגבס מפוררים אותו וגורמים לו לנזק שלא ניתן לשקם, עם הזמן יהיה עליו עובש וכתמי רטיבות ולכן אטימה של קירות מסוג זה במיוחד ליד מים חשובה לביצוע מבועד מועד.

אטימת קירות גבס בחדרים רטובים

איטום קירות גבס בחדרים רטובים זוהי עבודה שצריכה להתבצע ביתר זהירות וזאת מכיוון שיהיה צורך לוודא כי האיטום מבוצע בעזרת חומר מספיק אמין ויעיל, איטום חדר מקלחת למשל צריך להתבצע על ידי חומרים שעמידים מפני מים ואדים ורצוי להשתמש בגבס "ירוק" אשר מתאים להם.


בניית קיר גבס בחלל רטוב

אטימת גבס למניעת חדירת מים בחדר האמבטיה

לא מעט בתים סובלים היום ממצב של חדירת מים בחדר האמבטיה שלהם. הסיבה לכך זה עצם היותו של קיר הגבס במצב לא טוב עקב בנייה לקויה או התיישנות של החומרים, בכל אופן, לאטום קיר מגבס יוכל לסייע עם העניין ולגרום לביתכם לחזור למצב תקין, כך בעצם יפסקו הנזילות ותוכלו לעשות שימוש בחדר האמבטיה ללא כל חשש לרטיבות ולכתמים על גבי הקירות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

בוחרים באיטום בקליק ומקבלים עד שלוש הצעות

כיום לבצע עבודות איטום שונות כדי ואף מומלץ רק עם המומחים של איטום בקליק! בפורטל תוכלו לקבל עד שלוש הצעות ולמצוא את מיטב קבלני האיטום והחברות המובילות בענף. בין אם תרצו לאטום את המרפסת, גגות הבית, קירות או את הקורות, זה יהיה המקום הנכון עבורכם למצוא מבוקשכם.

 

כאשר רוצים לבצע אטימה ובידוד האפשרויות הנן כמעט ובלתי נגמרות. אין ספור בעלי מקצוע, חומרים וכמובן שיטות איטום תוכלו למצוא אצלנו בפורטל איטום בקליק אשר יעשה לכם סדר בכל הבלגן ויאפשר לכם למצוא את האדם המתאים ביותר לשם ביצוע העבודה!

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה