שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום אדניות

יש לכם אדנית בנויה מעץ או בטון? יש זליגת מים? אנו יכולים לעזור עם שירות של איטום אדניות בנויות מעץ או מבטון הנמצאות בכניסה לבניין או על הגג או סתם מונחות לכם בגינה שבביתכם, קבלו הצעות מחיר ופתרונות מהטובים ביותר בתחום.

איטום אדניות נגד דליפת נוזלים

נמאס לכם לגרום סבל מתמשך לשכנים מלמטה בכל פעם שאתם משקים את הצמחים במרפסת? כיום ניתן יהיה לבצע איטום אדניות וזאת על מנת להבטיח שאף אחד לא יצטרך לסבול עוד מדליפת הנוזלים, ישנם פתרונות רבים לשם השגת האיטום הרצוי, זאת כאשר שימוש ביריעות ביטומניות וחומר אקולוגי נחשבים לפתרונות המובילים שקיימים היום.

איטום אדניות בנויות עם ״איטום בקליק״

מעוניינים לבצע איטום לאדניות בנויות וקבועות? דעו לכם כי המקום המושלם למציאת נותן שירות בנושא יהיה פורטל איטום בקליק, כאן תוכלו לקבל הצעות מחיר רלוונטיות מבעלי המקצוע המובילים בענף! כל אחד מבעלי המקצוע בפורטל עבר סינון והוא נחשב לכזה שמספק שירות יוצא מגדר הרגיל מבחינת יחס ללקוח ומקצועיות, לא סתם רבים בוחרים וממליצים שוב ושוב על פורטל איטום בקליק וחוזרים לכאן על מנת לקבל את אחד מן שירותי האיטום שאנו מציעים.

איטום אדניות מבטון

אטימת אדניות בטון עם יריעות ביטומניות

בכדי לבצע איטום לאדניות מבטון, יהיה צורך לעשות שימוש במוצר שנקרא יריעות איטום לאדניות, בעצם מדובר על איטום ביריעות ביטומניות, זאת כאשר איטום כזה יוכל להוות פתרון מעולה הן לאדניות בטון והן לכאלה שעשויות מעץ, בכל אופן, במידה וישנו רצון לבצע איטום אדנית בטון למשל, אזי יהיה צורך לעשות שימוש בחומר מיוחד על מנת למנוע מהשורשים להפריע להליך האטימה. כמו שנעשה בכל סוג של אדנית בעצם.

 

יתר על כן, לאחר תום ביצוע עבודות איטום יהיה צריך לבחון את אמינותו וזאת על ידי הצפה אשר תבוצע באופן מבוקר על ידי בודק. לאחר מכן יהיה ניתן לדעת אם הפתרון שהתקבל הנו אמין ויוכל למנוע נזילות באופן מוחלט או שיהיה צורך להמשיך עם גימור וחיזוק על מנת לתקן את האזורים הבעייתיים באדנית. בסופו של דבר מדובר בעבודה שדורשת סבלנות רבה ואך ורק בעלי המקצוע המנוסה ניחנים בה.

איטום אדניות מעץ עם חומרים מתאימים

ביצוע איטום של אדניות מעץ זהו דבר שיהיה כדאי לבצע אך ורק עם חומר חזק אשר מתאים לעבודה מול עץ ואינו "אוכל אותו" בעצם צריך חומר איטום ירוק או אקולוגי, זאת מכיוון שהוא יכול להשתלב בצורה מצוינת עם העץ, איטום אדניות באופן כזה צפוי להפסיק את דליפת הנוזלים ולהבטיח כי תוכלו ליהנות מתוצאה ארוכת טווח במיוחד, כך שתוכלו לשכוח מהצרות שנלוו בעבר אל האדניות ולהתחיל ליהנות מהן ללא כל חשש בדרך.

 

*ניתן לקבל שירות בכל אזורי הארץ: מצאו קבלני איטום בירושלים, בצפון, באזור המרכז או הדרום.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

מחיר איטום לאדנית בודדת

המחיר הממוצע בשוק בעבור איטום אדנית שגודלה עד 2 מטר אורך יהיה כ – 1500 שקלים, כמובן שהמחיר יכול לנוע בטווח אלפי השקלים וזאת בהתאם לאורכה של האדנית, העומק שלה והרוחב. לפיכך יהיה מוטב כי תזמינו את בעל המקצוע לביתכם וזאת על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת, איטום מקצועי לאדניות יצטרך להיעשות לאחר בחינה מעמיקה של האדנית שבגינתכם, בגג ביתכם או בכניסה לבניין בכל אופן, מחיר איטום אדנית יהיה נוח במיוחד אם תחליטו לבצע השוואת מחירים בפורטל איטום בקליק.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה