שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום סנטף

יש לכם סנטף שמטפטף? נזילה מסנטף יכולה להיות בגלל סתימה וניקוי שלו יפתור את הבעיה, אך לעיתים צריך פתרונות איטום לסנטפים כאשר נוצרים בהם חורים או שהאטימה בינהם ובין הגג אינה הרמטית לחלוטין. מצאו את איש האיטום שלכם ב'איטום בקליק' וקבלו עד שלוש הצעות מחיר לאיטום סנטף במהירות ובמקצועיות.

איטום סנטף בגג או בפרגולה

מחפשים פתרון יעיל לאיטום גגות או פרגולות? הגיע הזמן שתכירו את שיטות וטכניקת האיטום עם לוחות הסנטף. איטום סנטף מביא עמו יתרונות אותם נציג בפניכם כאן יחד עם אופציה לקבל 3 הצעות מחיר מקבלני איטום מומלצים שפועלים באזור מגוריכם. בעבור אלו שעדיין אינם מכירים את חומר הגלם נסביר שסנטף הוא לוח במבנה גלי עשוי פוליקרבונט באמצעותו ניתן לאטום בצורה מרבית גגות, פרגולות ופתחים עליונים.

 

איטום ופתיחת סתימת סנטף

מהו תפקיד הסנטף ומדוע חשוב לאטום אותו?

השימוש בלוחות סנטף מומלץ בשל העמידות הרבה של החומר בפני תנאי מזג האוויר. ההשקעה שלכם היום תבטיח איטום מרבי למשך שנים רבות. משמעות הדבר בעבורכם היא שקט תעשייתי בכל הקשור לנזילות מים או נזקי רטיבות באזור הגג. לוחות איטום סנטף אטומים לחלוטים בפני חדירת ומים ובעלי כושר סינון של קרינה אולטרה סגולית.

 

העמידות בפני האקלים הישראלי יחד עם היכולת לאפשר חדירת אור עונה לצרכים ולציפיות של רוב הישראלים. אם אתם מעוניינים להזמין לראשונה איטום גג עם סנטף או זקוקים לפתרון אחר – התקשרו אלינו עוד היום ותיהנו מייעוץ מקצועי חינם ללא כל התחייבות מצדכם.

האם כדאי להתקין סנטף חדש או לסדר את בעיית האטימה?

כפי שכבר צוין, לוחות הסנטף עמידים לחלוטין בפני חדירת מים. נזילות ובעיות אטימה בגגות מופיעות עקב סדקים ושברים בלוחות או עקב איטום לא מספק בחיבור שבין כמה לוחות. אם יש אצלכם בעיית אטימה בגג כדאי לאתר את מקום הנזילה ולבצע תיקון מקומי. כמעט תמיד תגלו שהבעיה היא בחיבורים בין הלוחות או בחיבור של הלוחות אל הגג.

כמה עולה לאטום סנטף על פי מטר?

כדאיות של איטום גגות באופן זול עם סנטף תבחנו כהשקעה לטווח ארוך. לא תמצאו בקלות עוד שיטת איטום שמביאה עמה כל כך הרבה יתרונות. העמידות של הלוחות אינה מוטלת בספק. גם אחר 10 שנים של שימוש יהיו הלוחות עמידים לחלוטין בפני חדירת מים. שיטת האיטום הזו נפוצה היום בכל רחבי הארץ במבנים פרטיים, תעשייתיים, מבני ציבור, חממות, אתרי נופש, מחסנים ועוד. המחיר אותו תתבקשו לשלם בעבור מ"ר של איטום סנטף הוא כ-50 שקלים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

פתרון נזילות מגגות עם סנטף מתחיל בניקוי ופתיחת סתימות

לוחות איטום סנטף הוכיחו את עצמם במשך השנים כך שכאשר מופיעה בכל זאת בעיית איטום הבעיה לא תיפתר עם החלפת הלוחות. הסנטף אינו מסוגל להגן על המבנה מפני מים שמצטברים תחת הלוחות עקב סתימה של פתחי ניקוז. על כן, גם כאשר התקנתם זה עתה לוחות איטום חדשים עליכם להקפיד לנקות את פתחי הניקוז אחת לחודש ולקראת בוא הגשמים.

מעוניינים בשירות ברמה גבוהה ובמחירים ללא תחרות? דרכנו תוכלו למצוא חברות איטום בדיוק כפי שאתם מחפשים. העבודות כולן מסתיימות ברמת הצלחה של 100% תוך שימוש במגוון חומרי גלם לפי בחירתכם ובהתאם לתנאים בשטח.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה