איטום גגות ברעננה

מחפש אחר שירותי איטום לגגות ברעננה? באמצעות פורטל "איטום בקליק" תוכל לקבל עד שלוש הצעות מחיר של אנשי איטום וקבלנים מרעננה והסביבה, כך שתוכל לבצע השוואת מחירים במהירות בין כמה נותני שירות ולקבל פרספקטיבה נכונה לעלות השירות ולחסוך במחיר.

מצא אנשי איטום וקבלנים ברעננה דרך 'איטום בקליק'

פתרונות איטום לגגות מתבצעים על ידי אנשי איטום או בפרויקטים גדולים יותר על ידי קבלנים. את שני האפשרויות תוכל למצוא כאן בפורטל איטום בקליק, למעשה אנו נדאג לכך שתקבל עד שלוש פניות חוזרות מאותם אנשי המקצוע הזקוקים לך. כך שתוכל לבצע השוואת מחירים כבר בתחילת הדרך. השוואת מחירים תסייע לך להוזיל את העלויות והתקשרות עם שלושה אנשי איטום שונים, יספקו לך מידע מקדים, ייעוץ בסיסי וכמובן תוכל להבין את פערי המחירים, השיטות ולבחור במי שמתאים לך.

מה עדיף יריעות או זיפות לגגות?

על מנת לבצע איטום לגג יש לבחור בדרך (שיטה), זיפות גגות היא השיטה העתיקה יותר והזולה יותר. היא פחות עמידה, אבל זולה באופן משמעותי. ניתן להזמין דרכנו זיפות גגות ברעננה וכמובן גם בכל שיטה אחרת, אבל דעו כי קיימים חסרונות בשיטה והראשונה בינהם היא עמידות נמוכה ביחס לפתרונות האחרים והיקרים יותר. כמו למשל יריעות ביטומניות  שהיא השיטה האידאלית כיום והיקרה יותר. אבל מחזיקה מעמד לאורך זמן וניתנת לתיקון ושימור במהלך השנים. כך שאם המבנה שלכם ואתם לא רוצים להתעסק בכל עונה באיטום הגג - לכו על השיטות היקרות יותר שאכן יתנו לכם גם שקט לאורך זמן.
איטום גג ברעננה

איטום גגות ברעננה, מהם המחירים?

באזור המרכז וברעננה בפרט מחירי האיטום זהים לשאר אזורי השרון ובאופן כללי אין פערים גדולים בין אזורי הארץ, מחיר איטום גג ברעננה ינוע בין 65 ועד 110 ש"ח למטר באמצעות יריעות, זיפות לעומת זאת ינוע בין 55 - 65 ש"ח. כאשר ישנם שירותים נוספים בתחום האיטום, אותם תוכלו לראות במחירון האיטום המלא של "איטום בקליק".

השוני בין גג שטוח ובין איטום לגג רעפים

לאטום גג שטוח זה יחסית קל ביחס אל גג רעפים כמובן, כאשר המבנה של גג הרעפים הוא מסורבל יותר ויש להשתמש בטכניקות שונות ובציוד אחר לגמריי, לגגות רעפים יש פתרונות משלהם ולעיתים גם יקרים יותר מאשר איטום גג שטוח, שם ניתן להשתמש בכלל האפשרויות וישנם דרכים להוזלת מחירים משמעותית. תוכלו ללמוד עוד על אטימת גגות רעפים כאן ולהבין את מורכבות הנושא.
 
צור קשר עם פורטל איטום בקליק
השאר פרטים בטופס מטה או חייג אל 077-6051055 וקבל בחזרה עד שלוש הצעות מחיר של אנשי איטום באזורך!
אנו מבטיחים לחזור במהירות לכל פנייה והמוקד הטלפוני שלנו זמין ברוב שעות היממה.

בעת ביצוע שיחה או השארת טופס, הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
 
פרסם באתר איטום בקליק
קבלני איטום? עוסקים בתחום האיטום? רוצים לקבל פניות נוספות לעסק? השאירו פרטים או חייגו והצטרפו לפורטל 'איטום בקליק'.
לפרטים נוספים חייגו אל 077-6051055 או לחלופין השאירו פרטים בטופס מטה.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה