שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום גגות באופקים

מחפשים איטום גגות באופקים? באמצעות איטום בקליק תוכלו למצוא קבלן איטום גגות בזול באמצעות השוואת מחירים. דרכנו תוכלו למצוא גם איטום קירות ואיטום ומבנים.

מצאו איטום גגות באופקים בזול

כשאתם מחפשים איטום גגות באופקים חשוב להבין שהמחיר מורכב ממספר דברים: סוג הגג, שיטת האיטום, גודל הגג והמחיר של קבלן האיטום. סוג וגודל הגג הוא לא בשליטתכם, אך זה אומר שתוכלו לבדוק מחירים של קבלני איטום שונים באופקים וכך למצוא איטום גגות בזול. פה אפילו נוכל לעזור לכם.

 

אנחנו עובדים עם הרבה קבלני איטום באופקים ככה שאחרי שמתקשרים אלינו מקבלים מאיתנו שמות של 3 קבלני איטום גגות בעיר. כל מה שתצטרכו לעשות זה לדבר איתם, לקבל הצעת מחיר, להשוות את המחירים ולבחור את הטוב ביותר עבורכם.

 

איטום גגות באופקים

מחירון של עבודות איטום באופקים

הוספנו לכם גם מחירון של עבודות איטום באופקים. תוכלו להסתכל על מחירים של איטום גגות נוספים.

מחירון איטום באופקים
 • איטום גגות ביריעות ביטומניות

  החל מ - 10 מ"ר עד 100 מ"ר. המחיר המוצג הוא למ"ר.


  65 - 110 ש"ח
 • זיפות גג ע 50 מ"ר עם זפת חמה

  המחיר הוא לכל העבודה.


  1,500 - 2,500
 • מחיר איטום קירות

  המחיר המוצג הוא למ"ר והוא תלוי בחומר. תוכלו להסתכל על מחירון איטום הקירות של איטום בקליק.


  150 - 300 ש"ח

הדפס מחירון

גם איטום מבנים באופקים

לא רק איטום גגות, דרכנו תוכלו למצוא קבלנים גם אם תצטרכו איטום מבנים באופקים. אנחנו עובדים עם הרבה קבלני איטום לסוגי איטום שונים ככה שרק תצטרכו להתקשר אלינו, או להשאיר פרטים ואנחנו נדאג לברר איתכם את סוג האיטום שתצטרכו ולתת לכם שמות של 3 קבלני איטום באופקים שעושים את העבודה שתצטרכו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

שיטות לאיטום גגות

לפניכם מספר שיטות שבאמצעותן אוטמים גגות:

 1. איטום ביריעות ביטומניות: השיטה הנפוצה ביותר כיום בשוק. בעצם לוקחים יריעות ביטומניות, פורסים אותן על הגג וממיסים אותן תוך כדי גלגול היריעה. זו השיטה העמידה ביותר לאיטום הגג, ובגלל זה היא גם הנפוצה ביותר.
   
 2. זיפות גגות: השיטה שהייתה הנפוצה ביותר לפני היריעות הביטומניות, לוקחים זפת קרה או חמה ושמים אותה על הגג. השיטה הזו פחות עמידה ופחות ידידותית לסביבה אבל היא כן זולה יותר.
   
 3. בט-קל: בטון קל שמיועד לאטום גגות שיש להם שיפועים שנוטים לצבור מים. לא מיועד לגגות שלמים, אלא בעיקר לתיקונים נקודתיים.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה