שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

איטום גגות באשדוד

מציאת חברת איטום גגות באשדוד בעלת המלצות ועם מחיר טוב ניתן למצוא בפורטל "איטום בקליק", אשר מספק שירותי איטום רבים בעיר ודואג שאתם תקבלו הצעות מחיר של חברות וקבלני איטום מהטובים ביותר בעיר!

כמה עולות עבודות האיטום גגות אשדוד?

מעוניינים לדעת מהם ממוצעי המחירים בעיר לאיטום גגות אשדוד? לפניכם טבלה עם מחירים התחלתיים של עבודות איטום שונות, אשר נלקחו כממוצע מחירים שעשינו ממתחרים והצעות מחיר של חברות מאשדוד, מוזמנים לקבל פרספקטיבה לגביי העלויות בשוק.

מחירון איטום גגות באשדוד

מחיר איטום גגות ביריעות ביטומניות באשדוד למטר

מחיר בעבור מטר לאיטום גגות ביריעות ביטומניות.


65 - 110 ש"ח
מחיר זיפות גגות באשדוד למ׳׳ר

מחיר בעבור זיפות גגות למטר.


30 - 50 ש׳׳ח
מחיר איטום גגות בהתזה

מחיר בעבור איטום גגות בהתזה למ׳׳ר. 


100 - 200 ש׳׳ח
מחיר סיוד גגות באשדוד למ׳׳ר

מחיר בעבור סיוד לגג למ׳׳ר. 


6 - 8 ש׳׳ח
מחיר איטום בבטקל באשדוד

מחיר לאיטום בבטקל עבור מ׳׳ר.


50 - 80 ש׳׳ח

הדפס מחירון

שיטות איטום באשדוד והסביבה

השיטות המומלצות והנפוצות ביותר היום לאיטום גגות באשדוד הם איטום ביריעות ביטומניות וזיפות גגות. לכל אחת מהן יש היתרונות והחסרונות שלה:

איטום גגות ביריעות ביטומניות באשדוד - שיטה זו כיום בין השיטות הנפוצות והטובות ביותר. איטום גגות בשיטה זו עמידה מאוד לזמן רב ובפרמטר זה היא מנצחת את זיפות הגגות. עמידות של עבודת איטום זה הדבר החשוב ביותר שיש להסתכל עליו כאשר מבצעים עבודת איטום. יתרון נוסף של איטום ביריעות ביטומניות זה בשיטה זו נהוג לקבל כ-10 שנות אחריות. החיסרון של שיטה זו זה אך ורק המחיר שיהיה יקר יותר אך מבטיח לכם שקט לזמן רב.

 

איטום גגות באמצעות זיפות באשדוד - כאשר מדברים על זיפות גגות, יש לה כמה יתרונות וכמה חסרונות. נתחיל ביתרונותיה, המחיר שלה זול מאיטום ביריעות ביטומניות ולמען האמת שביחס למחיר שלה היא עושה עבודת איטום מעולה. החסרונות שלה הם שיש לתחזק את זה פעם בשנה בכל שתבצעו סיוד (במידה ולא האחריות מתבטלת), האחריות של עבודה זו נעה בין 3 -5 שנים. החיסרון המשמעותי ביותר שלה שיש לבצע זיפות גגות אחת ל4 שנים.

 

עבודות איטום באשדוד

אילו עוד שיטות לאיטום גגות באשדוד קיימות?

אלו השיטות איטום גגות באשדוד הנוספות:

 • איטום בפוליאוריטן - בשיטה זו נהוג לבצע איטום גגות זכוכית באשדוד מכיוון וכאשר יש לאטום גגות זכוכית אין אפשרות לבצע זיפות או איטום ביריעות ביטומניות.
   
 • איטום בהתזה - נהוג לבצע איטום בהתזה במקומות אשר לא ניתן לגשת אליהם מכיוון והגישה אליהם חסומה. 
   
 • איטום באמצעות בטקל - בשיטה זו מורחים יוצקים עוד שכבה של בטון על הגג. המטרה של הבטקל זה לייצר שיפוע על הגג. לאחר ביצוע העבודה אוטמים את הגג בשיטה שבה בחרתם.

מחירון איטום גגות באשדוד לפי סוג הגג

לפניכם מחירון איטום גגות באשדוד לפי סוג הגג:

 

מחירון איטום גגות באשדוד לסוגי גגות

מחיר איטום גג רעפים ביריעות ביטומניות

מחיר בעבור איטום גג רעפים באמצעות יריעות. 


180 - 250 ש"ח
מחיר איטום גג אסכורית

מחיר בעבור איטום גג אסכורית באמצעות חומר אקרילי. 


50 - 80 ש׳׳ח
איטום גג שטוח מבטון

המחיר משתנה בהתאם לשיטה שבה תרצו לאטום את הגג.


30 - 120 ש׳׳ח

הדפס מחירון

מזמינים איטום גגות באשדוד מקבלן מורשה

מעוניינים בביצוע איטום גגות באשדוד אך אינכם בטוחים אל מי יהיה מוטב כי תפנו? דעו לכם כי מספר בעלי המקצוע בתחום שפועלים באזור מרכז הארץ הנו כמעט ובלתי נגמר, אך לצד זאת יהיה חשוב מאוד כי תוודאו כי אוטם הגגות שאתם מזמינים לביתכם יהיה אך ורק אחד שמחזיק בהסמכה ממוסד מוכר וזאת לצד היותו עושה שימוש בחומרים מוכרים ואיכותיים בלבד, מומלץ לבחור אך ורק קבלן איטום מורשה לביצוע העבודה.

 

איטום גגות באשדוד

איטום קירות באשדוד באמצעות סנפלינג

במקרים מסוימים יהיה חיוני לבצע עבודות איטום קירות באשדוד כאשר נעזרים בסנפלינג לשם ביצוע המלאכה, יהיה קריטי להיעזר בסנפלינג כאשר מבצעים איטום קירות. רק כך יהיה ניתן לבצע את העבודה ללא סיכון חיי אדם ולהבטיח שהתוצאה הסופית תהיה מקצועית ככל הניתן, מרבית הפעמים בהם עושים איטום קיר חיצוני בסנפלינג זה לצורך בניינים ולדירות פרטניות בגובה שאינו מאפשר שימוש במנוף.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

איטום חלונות באשדוד למניעת נוזלים

בעת ביצוע איטום לחלון ע׳׳י חברת איטום באשדוד, חשוב לוודא כי אטימת סף החלון מבוצעת באופן הרמטי ותוך כדי שימוש בחומרים מתאימים ואיכותיים ככל הניתן, מטרת אטימת הסף תהיה להבטיח שלא תהיה חדירה של נוזלים ובכך בעצם החלון שלכם יהיה הרמטי לחלוטין ותוכלו ליהנות ממנו מבלי שתצטרכו לחשוש במהלך עונת החורף שמא יחדרו נוזלים לביתכם, במידת הצורך יהיה מומלץ להיעזר בשירותיה של חברה שמתמחה בביצוע עבודות תחזוקה לסף.

 

איטום חלונות באשדוד

תיקון גגות באשדוד והסביבה

לא משנה אם על הגג שלכם קיימים רעפים מבטון או רעפי חרס, ייתכן ולאורך השנים הם נסדקו ואפילו התנפצו לגמרי. במצב כזה ככל הנראה תזדקקו לשירותי תיקון גגות באשדוד וקיימת האפשרות שתזדקקו להחלפה של חלק מהרעפים הקיימים ברעפים חדשים. החלפה של רעף בודד צפויה לעלות בין 100 ל-200 ש"ח אך ייתכן שהמחיר פר רעף ירד, במידה והיקף העבודה הוא רחב יותר ונדרש להחליף מספר רעפים שנהרסו.

מחפשים קבלן איטום באשדוד? השוו וחסכו!

בפורטל איטום בקליק משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מקבלני איטום באשדוד במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות מחיר עוד באותו היום!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

קצת על זיפות גגות באשדוד

עבודה של זיפות גג, אומנם עשויה להישמע לחלק מהאנשים כמו עבודה פשוטה של מריחת זפת אך למעשה מדובר בעבודה שמצריכה ידע ובעיקר ניסיון קודם. נדרש לוודא שהתשתית ישרה ושאין בליטות בזמן העבודה וחייבת להתבצע הכנה מתאימה לפני שניגשים לפעולת הזיפות וזה כולל ניקוי של הגג מאבק ולכלוך וגם סילוק מכשולים ופסולת שהצטברה בו לאורך השנים.

איך תמצאו קבלן איטום מומלץ באשדוד?

ישנם כמה דברים שחשוב מאוד לבדוק על מנת שתוכלו למצוא קבלן איטום מומלץ באשדוד:

 • ביקורות - לאחר שתקבלו את שמו של קבלן האיטום, חפשו אחר שמו ברחבי האינטרנט וקראו קצת ביקורות והמלצות על מנת שתהיו בטוחים שאתם עושים את הבחירה הנכונה.
   
 • ניסיון - וודאו שאתם בוחרים בקבלן איטום או איש איטום באשדוד בעל ותק וניסיון על מנת שיבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.
   
 • מחיר - כמו שכבר הזכרנו כאן, דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מקבלני איטום שונים! חשוב מאוד לבדוק את כל נושא המחיר על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים.
   
 • אחריות - בדקו את נושא האחריות מול קבלן האיטום ובקשו אותה כתובה.  

שאלות נפוצות על עבודות איטום באשדוד ששאלתם:

ריכזנו לכם מספר שאלות ששאלתם רבות על עבודות איטום באשדוד:

האם יש אחריות על איטום גגות באשדוד?

נהוג לתת אחריות אך זמן האחריות משתנה בהתאם לשיטה בה תבחרו לאטום. על איטום גגות ביריעות ביטומניות תקבלו אחריות של 10 שנים בממוצע.


מה המחיר של איטום גגות ביריעות ביטומניות?

הרחבנו על כך בעמוד.