שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

איטום גגות באשקלון

מחפשים שירותי איטום מקצועיים במחירים משתלמים? בפורטל שלנו תוכלו לקבל עוד היום , עד שלוש הצעות מחיר שונות (ללא התחייבות או עלות) ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר עבור שירותי האיטום השונים בעיר אשקלון ובסביבתה.

שירותי איטום באשקלון לכל מטרה

איטום הוא שירות חיוני אשר עוזר למנוע כניסה של מים ונוזלים אל תוך שטח הבית. כאשר מבוצע איטום בצורה טובה, לא נוצרת רטיבות על הקירות או דליפות מאזורים שונים במהלך ימי החורף הגשומים. דרך פורטל 'איטום בקליק' תוכלו להזמין שירותי איטום באשקלון עבור כל האזורים, החל מהשירות הנפוץ של איטום גגות ועד לאיטום של המרפסת בבית או המרתף. 

איטום באשקלון

מה משפיע על מחיר איטום גגות באשקלון?

אז כיצד בעצם מתומחרת עבודה של איטום גג באשקלון? על מנת לחשב את העלות שתידרשו לשלם, כדאי לקחת בחשבון שלושה משתנים שונים:

  • גודל השטח: בדרך כלל התמחור של עבודות איטום נקבע על סמך מ"ר ולכן כדאי להבין מה הוא בערך גודלו של הגג שלכם. במקרים מסוימים תוכלו לסגור על מחיר קומפלט לגג ולא בהכרח תמחור אשר נע לפי מ"ר.

  • סוג הגג: כאשר אתם מזמינים קבלן איטום גגות באשקלון לביצוע עבודת איטום לגג, לרוב אחת השאלות הראשונות שלו תהיה, "מה סוג הגג שלכם". התמחור של איטום גג רעפים שונה מהתמחור איטום גגות אסבסט. באתר שלנו תוכלו למצוא מידע נוסף על איטום לפי סוג הגג, כולל מחירים ועלויות.

  • שיטת האיטום הנבחרת: כפועל יוצא מסוג הגג, נבחרת גם שיטת האיטום. השיטות הנפוצות כיום הן איטום באמצעות יריעות ביטומניות וגם איטום בשיטת הזיפות הנחשבת לוותיקה וזולה יותר. בחירת שיטת האיטום מושפעת גם משיקולים נוספים כמו תקציב או גודל השטח שצריך לכסות. כאשר מזמינים שירות איטום גגות מקצועי באשקלון, חשוב להתייעץ באשר לסוג השיטה בה כדאי לאטום את הגג, על מנת לקבל פתרון מתאים.

נדגיש כי כל קבלן איטום בדרום רשאי לתמחר את עבודותו כפי שהוא מוצא לנכון ובהסתמך על ניסיונו ולכן כדאי לקבל מספר הצעות שונות, מקבלנים שונים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

הזמינו חברת איטום באשקלון במחיר נוח

בעזרת הפורטל שלנו תוכלו לחסוך באופן משמעותי בכל הקשור לשירותי האיטום השונים. ניתן לקבל דרך האתר הצעות מחיר מחברות שונות המספקות שירותי איטום בעיר ולמעשה לבחור חברת איטום באשקלון אשר תספק לכם הצעת מחיר הוגנת, מבלי להתפשר על איכות העבודה. סקר השוק הקצר שתבצעו, יאפשר לכם להבין כמה עולה העבודה ויעזור לכם לפשט ולקצר את התהליך.

שאלות נפוצות בנושא:

באיזה חומר נהוג לאטום קירות?

ניתן לבצע איטום קירות באשקלון במגוון שיטות, החל משימוש בחומר הסילר ועד לאיטום עם זפת או יריעות ביטומניות.


מדוע חשוב לבצע איטום לחלונות בבית?

איטום חלונות באשקלון הכרחי גם בשביל להגן מפני נזילות וטפטוף אך גם במקרים בהם רוצים להפחית את כמות הרעש הנכנסת מבחוץ או להגן מפני חדירה של קור.


מה היא הדרך הנכונה לאטום מרפסת מרוצפת?

השיטה הטובה ביותר היא פירוק הריצוף ואיטום של השטח שמתחתיו. יחד עם זאת חשוב לציין שזו שיטה יקרה בשל עלויות הפירוק והפינוי של הריצוף הנוכחי והתקנת הריצוף החדש. ניתן לבצע איטום מרפסות גם בשיטות נוספות כמו איטום על המרצפות או שיפור האיטום בין האריחים.


איך כדאי לבצע איטום של מבנים?

תלוי בתקציב שלכם ובגובהו של הבניין. ברוב המקרים איטום חיצוני של מבנים ובניינים יתבצע באמצעות השיטת של איטום בסנפלינג.