שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

איטום גגות בבאר שבע

מעוניין להזמין עבודות איטום בבאר שבע? בפורטל איטום בקליק תוכל לקבל עד שלוש הצעות של קבלני איטום וחברות המובילות ביותר בתחום, פנה כעת אלינו והתחל את התהליך המהיר והנוח ללא התחייבות וללא תשלום נוסף.

אוטמים גגות בבאר שבע ע"י חברה מקצועית

ביצוע עבודת איטום גגות בבאר שבע זהו דבר שצריך להתבצע אך ורק על ידי חברת איטום מקצועית שיודעת לעשות שימוש בחומרים מדויקים, כאלה שיותאמו ספציפית. החברה תצטרך לדעת מהן האופציות המובילות בעבור גגות משופעים, מרפסות וגם איטום קירות, כאשר בוחרים בחברת איטום מומלצת בוחרים בעצם בחברה אשר תוכל לבצע עבודת ולספק תוצאות הרבה יותר טובות בשטח.

תיקון גגות בבאר שבע

כמה עולה לבצע איטום גגות בבאר שבע?

ביצוע זיפות גג לשם אטימתו זוהי מלאכה אשר תהיה מתומחרת בהתאם לגודל השטח שדורש איטום. בדרך כלל יהיה מדובר על סכום של 3 אלף ש״ח וצפונה. בכל אופן, חשוב לבחון את המצב של הגג של ביתכם לגופו וזאת מכיוון שיהיה צריך לבצע שירותים נוספים כמו תיקון גגות אשר יגדילו את המחיר הסופי, כיום ישנתם תמחורים שונים בשל החומרים הקיימים, לאן מיועדת העבודה וכו', לפניכם תמצאו מחירון המפרט ככל הניתן על המחירים בעיר באר שבע.

מחירון איטום בבאר שבע

מחיר איטום חלון בבאר שבע

המחיר הוא לעבודה קומפלט.


בממוצע 300 ש"ח
כמה עולה לאטום גג רעפים?

מחיר התחלתי למטר.


350 ש"ח ומעלה
עלות פגישה עם יועץ איטום מהעיר

עלות ממוצעת לפגישה עם יועץ מקצועי בנושא איטום.


בממוצע 180 ש"ח
אטימת קירות באופן חיצוני עם סנפלינג

המחיר הוא למ"ר.


500 ש"ח ומעלה
מחיר איטום ביריעות ביטומניות לגג

המחיר המוצג הוא מחיר התחלתי לאיטום באמצעות יריעה ביטומנית, מחיר למ"ר


החל מ-450 ש"ח
איטום נזילה מאדנית מפני מים

מחיר "פיקס" עבור איטום אדנית מפני מים.


350 ש"ח

הדפס מחירון

הזמן קבלן לאיטום גג בבאר שבע והסביבה

קבלני איטום בבאר שבע יוכלו לסייע לכם לטפל בנזילות או סוגיות אחרות אשר דורשות אטימה הרמטית של הגג. הקבלנים יוכלו לתרום לכם מן הניסיון שלהם בעצם זה שהם יבחרו את גג ביתכם ולאחר מכן הם יוכלו לומר לכם עלות מוערכת לאיטום הגג, זאת לצד כך שהם יוכלו לבחון את כל ביתכם ולוודא כי כל אזור שדורש בידוד יקבל מענה מלא.

ככלל ניתן לומר כי איטום גג בבאר שבע אשר יכלול את הגג כולו צפוי להיות מתומחר באזור 3,500 עד 6,000 שקלים. אף על פי כן, לא תמיד מחיר איטום גגות זה יהיה רלוונטי וזאת מכיוון שבמקרים רבים לא יהיה צורך לאטום את הגג כולו או לחלופין העבודה תתומחר על פי מטר רץ ולא כ"קומפלט".

 

קבלני איטום מומלצים בבאר שבע

שירותי האיטום של ״איטום בקליק״

פורטל איטום בקליק יוכל לאפשר לכל אחד מכם למצוא שירותי איטום בבאר שבע אשר יהיו מצוינים ומכל הבחינות. רק תצטרכו לוודא כי אתם בוחנים את החברות השונות על פי פרמטרים קריטיים כדוגמת חוות דעת חיוביות, שנות ניסיון בשוק וכדומה, וזאת על מנת למצוא את החברה הטובה ביותר לשם ביצוע המשימה.

בעת פנייה לפורטל אתם מקבלים עד שלוש הצעות של יועצים, קבלנים, חברות ובעלי מקצוע העוסקים בתחום, כל מה שעליכם לעשות הוא לבצע השוואת מחירים בינהם על מנת לקבל את המחיר האופטימלי בעבורכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

מה צריך לבדוק לפני שאוטמים?

טרם פונים אל חברה מוסמכת לאיטום חשוב לוודא שבמידה ויש דליפה או חשש רציני כי צריך לאטום, מדובר במצב אמת שמקורו מן הגג. בחנו היטב שמא מדובר בדליפה מן המזגן וזאת מכיוון שאם בכך מדובר אזי לא יהיה צורך ליצור קשר עם אוטם גגות, אם הרטיבות מתייבשת וחוזרת לעיתים תכופות ככל הנראה שיש מפגע כלשהו אשר עלול לפתח בהמשך עובש אשר רעיל לנשימה ולכן רצוי לטפל בבעיה במהירות המירבית.

 

קבלני איטום בבאר שבע

בוחרים בחברת איטום בבאר שבע רק על פי המלצות

ברחבי העיר באר שבע פועלות היום חברות איטום רבות אשר מתיימרות להציע ללקוח שירות מעולה ומקצועי. אף על פי כן, עליכם לקחת בחשבון כי לא מעט מן החברות הללו עלולות להיות כאלו אשר לא באמת עומדות מאחורי ההצהרות שלהן.

בכדי להתמודד עם המצב ולהיות בטוחים כי בוחרים בשירותיה של חברת איטום גגות אמינה, עליכם יהיה להיעזר בהמלצות אודות חברות מסוימות שקיימות ובשפע. בעת היותכם בוחנים את פורטל איטום בקליק, תצטרכו לוודא כי אתם מחפשים אחר שירותי איטום לפי ההמלצות אודות החברות השונות.

 

נזכיר כי אנו מספקים שירות איטום בדרום, גם באזורים הסמוכים לעיר באר שבע וכמו כן גם בשלל אזורים נוספים בארץ, כולל אזור השפלה, המרכז, ירושלים והצפון.

שאלות נפוצות אודות איטום גג בבאר שבע

באיזו תדירות מומלץ לזפת את הגג?

אנו ממליצים לבצע זיפות גגות אחת ל-4 שנים וזאת על מנת לשמור על הגג אטום בצורה טובה. במידה וביצעתם זיפות באמצעות שתי שכבות, ייתכן שהזפת יחזיק גם למשך 5 שנים ואף יותר.


האם אפשר לאטום כל סוג של גג?

בגדול, ניתן לאטום את כל סוגי הגגות, אך אנו ממליצים להזמין שירות של יועץ איטום שיסייע לכם להבין האם נדרש לבצע שיפוץ לגג בנוסף לפעולת האיטום לצורך קבלת תוצאה מושלמת בגג ישנים.


מה עליי לבדוק מול קבלן איטום בבאר שבע לפני שאתקדם איתו בתהליך?

כדאי לבדוק מול קבלן האיטום או חברת האיטום בה בחרתם, שיש לה המלצות טובות, שהמחיר הוגן ואטרקטיבי ושהיא זמינה לבצע את הפעולה במועד שרציתם.