שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום ביבנה

הגיע הזמן לאטום את הגג? מעוניינים למנוע נזילות מהחלון? ניתן להזמין קבלן איטום מקצועי אשר מספק שירות בעיר יבנה והכל במחירים זולים למדי. השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם.

שירותי איטום ביבנה והסביבה בזול

כפי שאתם בוודאי מבינים יש לא מעט טכניקות אשר משמשות לאיטום. איטום צריך להתבצע בדרך כלל בזמנים בהם לא יורד גשם בשביל שהחומר בו אנו משתמשים יצמד בצורה טובה אל האזור שאותו מנסים לאטום. ניתן להזמין קבלן איטום ביבנה והסביבה לצורך קבלת הצעת מחיר מסודרת.

 

איטום ביבנה

מחירון איטום ביבנה לפי סוג העבודה

מחפשים קבלן איטום מומלץ בדרום? לפני שמזמינים שירותי איטום ביבנה או בסביבתה הקרובה, חשוב להכיר את המחירים. הנה מספר דוגמאות לעבודות נפוצות בתחום, כולל טווחי המחירים של כל עבודה ועבודה:

מחירון עבודות איטום ביבנה והסביבה
 • כמה עולה איטום גגות ביבנה באמצעות יריעות?

  המחיר הוא עבור מ"ר באמצעות יריעות ביטומניות.


  65 - 110 ש"ח
 • מה המחיר לאיטום גג עם זפת חמה?

  המחיר מתייחס לגג שגודלו הוא עד 50 מטר.


  1,500 - 2,500 ש"ח
 • איטום אמבטיה באמצעות סיקה

  המחיר הוא לעבודה קומפלט באמבטיה סטנדרטית.


  150 - 400 ש"ח
 • כמה עולה ביקור של קבלן איטום ביבנה?

  ביקור לצורך ייעוץ או הצעת מחיר.


  150 - 250 ש"ח
 • כמה עולה לאטום גג בטון?

  איטום גג בטון קומפלט באמצעות זפת חמה.


  5,500 - 6,800 ש"ח

הדפס מחירון

כמה עולה לבצע איטום חלונות ביבנה?

המחיר המשוער עבור איטום של חלונות נגד רוח נע בדרך כלל בין 300 ש"ח ל-400 ש"ח בעוד איטום שנועד לבודד מפני רעשים, עשוי להגיע גם 700 ש"ח במקרים בהם נדרש להחליף את הזכוכית הקיימת לזכוכית אטומה. קיימים גם פתרונות זולים יותר כמו איטום באמצעות ספוג או סרט דבק שמאפשרים פתרון זמני לאיטום החלון.

איזה שיטות קיימות לאיטום גג ביבנה?

 • איטום באמצעות יריעות ביטומניות: טכניקה נפוצה מאוד בה נהוג להשתמש בשביל לאטום גגות היא פריסת יריעות ביטומניות על גבי הגג וחימום היריעה עד להדבקתה אל שטח הגג. היריעה לא מאפשר למי הגשמים לחלחל אל שטח הגג וכך עוזרת למנוע רטיבות.

 • זיפות של הגג: לאלו מכם שמעוניינים להוזיל את העלויות של שירותי האיטום השונים - נסו את זיפות הגג. השימוש בזפת חמה או קרה זול משמעותית מהיריעות אך נחשב לאפקטיבי למדי.

 • שימוש בסיד: הסיד משמש כשכבת הגנה לאיטום וגם עוזר להוריד טמפרטורות בעקבות העובדה שכאשר הגג שלנו לבן, הוא מתחמם פחות.

יש כמובן שיטות רבות לאיטום אך בשביל לבחור את השיטה שהכי מתאימה לכם, אנו ממליצים להתייעץ עם בעל מקצוע שזאת עבודות, לאחר שראה את סוג הגג שלכם והתאים לו את השיטה הנכונה שגם עומדת במסגרת התקציב שהוגדרה על ידכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

כיצד בוחרים קבלן לאיטום גגות ביבנה?

אנו ממליצים לבחור קבלן איטום בעזרת בדיקה של שלושה דברים מרכזיים. הדבר הראשון הוא לבדוק האם הוא מספק את העבודה הנדרשת מאחר ואם לא, אין כל סיבה להתקדם איתו בתהליך. דעו שלא כל בעלי המקצוע בתחום זה מספקים פתרונות מקיפים וחלקם פשוט מתמקדים בעבודה בטכניקה מסוימת כמו זיפות או הנחת יריעות בעוד אחרים מספקים שירותי איטום רק לאזורים מסוימים כמו הגג או המרפסת בלבד.

 

דבר שני שנמליץ לבדוק הוא זמינות לעבודה מהירה. אם בעל המקצוע יכול להגיע אליכם רק עוד שבועיים וצפויים עד אז ימים גשומים, יתכן שכדאי למצוא בעל מקצוע אחר שיבצע את העבודה. הדבר האחרון שנמליץ לבדוק הוא המחיר - מחיר איטום גג הוגן זאת בקשה לגיטימית וכולנו רוצים למצוא שירות בעלות שלא תקרע לנו את הכיס. בקשו לקבל הערכת מחיר ראשונית כבר בשיחת הטלפון עם בעל המקצוע ורק לאחר מכן, תאמו איתו הגעה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה