שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום בקרית גת

הזמינו עוד היום שירותי איטום עבור גגות, חלונות, מרפסות, קירות ומרתפים בעיר קרית גת ובסביבתה הקרובה, על ידי קבלן איטום מומלץ, מקצועי ומיומן.

מזמינים איטום בקרית גת במחיר שפוי

רוב האנשים סבורים כי עבודות איטום עולות לא מעט כסף ואכן יש קבלני איטום שלוקחים מחירים גבוהים למדי על כל עבודה ועבודה. יחד עם זאת, חשוב להבין שניתן בהחלט למצוא גם בעלי מקצוע מצוינים שיספקו לכם את העבודה במחיר שפוי והוגן וזה כלל לא משנה אם מדובר באיטום בקרית גת של גג, מרפסת או מרתף. כיצד מאתרים בעלי מקצוע טובים במחירים משתלמים? משאירים פרטים כאן בפורטל ואנו נדאג לכך שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר מצוינות.

איטום בקרית גת

כמה עולים שירותי איטום וזיפות גגות בקרית גת? 

להלן מחירון המציג עלויות של עבודות איטום שונות. המחירים המופיעים הם מחירים למטר ולכן בשביל לחשב את העלות הסופית, נדרש לבצע מדידה של השטח עצמו.

מחירון איטום בעיר קרית גת
 • כמה עולה לאטום גג בעזרת יריעות ביטומניות?

  מחיר מדויק נקבע לפי עובי היריעה.


  60 - 100 ש"ח
 • מה העלות של איטום מרפסת?

  המחיר מתייחס לאיטום עם רוב, ללא הריסת הריצוף הקיים. 


  120 - 200 ש"ח
 • איטום קירות חיצוניים עם סילר

  האיטום מתבצע באמצעות שיטת הסנפלינג.


  180 - 320 ש"ח
 • עלות איטום של רצפת מקלחת

  איטום מקלחת או מקלחון באמצעות סיליקון.


  50 - 110 ש"ח
 • איטום עם בט קל בקיר פנימי

  עבודת איטום עם חומר בט קל.


  60 - 70 ש"ח

הדפס מחירון

 

>> קבלו מידע נוסף על שירותי איטום באזור הדרום.

מה משפיע על מחיר איטום הגג?

הפרמטרים המרכזיים שיקבעו בסופו של דבר את המחיר שתצטרכו לשלם עבור עבודת האיטום הם גודלו של שטח הגג, שיטת האיטום הנבחרת וסוג הגג. כמו כן, כל קבלן איטום רשאי לתמחר את עבודתו כפי שהוא רואה לנכון וזאת תוך הסתמכות על שנות הניסיון והידע שרכש לאורך שנים אלו. חשוב לציין שגם לעונות השנה יש השפעה על המחיר בעוד בתקופת החורף רוב האנשים מבצעים איטום בשל הנזילות אך בקיץ יש פחות ביקוש לעבודות אלו ולכן המחירים נוחים יותר.

 

בנוסף, כדאי לקבל הצעה מקבלן איטום מאזור הדרום או מקרית גת עצמה מאחר ואם תזמינו למשל קבלן איטום מירושלים, עשויות להתווסף למחיר עלויות נוספות בעקבות דלק והוצאות על הנסיעה עצמה וכדומה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

מתי נהוג לבצע איטום בעזרת זפת?

זיפות גגות היא שיטה וותיקה ורבים רואים בה טכניקה מעט מיושנת, בטח בהשוואה לטכניקה הנפוצה של איטום עם יריעות ביטומניות. אך לזיפות יש לא מעט יתרונות כאשר המרכזי שבהם הוא המחיר האטרקטיבי. לכן, אנו רואים שימוש נרחב בזפת לצורך איטום של שטחים גדולים יחסית וזאת על מנת להוזיל את המחיר, לעיתים במאות שקלים.

 

דבר נוסף שחשוב לזכור הוא שהטכניקה הזו מתאימה לגגות שבהם פזורים אלמנטים רבים שמפריעים לבצע איטום עם יריעה, כמו למשל דודי שמש, אנטנות של חברות טלויזיה, יחידות חיצוניות של מזגנים ועוד.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה