שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

איטום ברחובות

זקוקים לאיטום של הגג? אולי של המרפסת או המרתף בבית? הכירו את 'איטום בקליק' הפורטל שיסייע לכם למצוא בעל מקצוע בעיר רחובות לאיטום מכל סוג.

שירותי איטום ברחובות במחיר משתלם

מציאה של איש איטום מקצועי ואמין היא פעולה לא פשוטה. על אף העובדה שניתן למצוא לא מעט שירותי איטום ברחובות והסביבה, אנו נרצה למצוא אדם ישר ואמין שהעלות עבור ביצוע עבודתו היא הוגנת ומשתלמת. אנחנו בפורטל איטום בקליק, נסייע לכם במציאתו וזאת תוך השוואת מחירים וקבלת הצעות מחיר שונות. כל הספקים שעובדים איתנו נבדקו ונמצאו אמינים ומנוסים ולכן תוכלו להיות רגועים ולהמשיך בחיפוש.

איטום גגות ברחובות

כמה עולה שירות איטום באזור רחובות?

המחיר שתשלמו עבור עבודות איטום ברחובות, תלוי מאוד בסוג האיטום הנדרש, כמו גם בגודל האזור עליו מתבצע האיטום. הכנו מחירון המכיל מידע על מחיר עבודות איטום בדרום על מנת שתקבלו מידע ראשוני. שימו לב שהמחיר עשוי להשתנות בהתאם למגוון שיקולים של בעל המקצוע. על מנת לקבל מידע נוסף אודות מחירי איטום הכנסו אל מחירון האיטום שלנו עוד היום.

מחירים עבור איטום ברחובות

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג ברחובות

האיטום כולל שימוש בסילר.


180 - 320 ש"ח
כמה עולה איטום מרפסת מרוצפת באופן מלא.

כולל איטום חורים וחידוש של הרובה.


80 - 120 למ"ר
איטום גג באמצעות יריעות ביטומניות

מחיר החל מ-10 מ"ר עד 100 מ"ר


65 - 110 ש"ח
מחיר לאיטום גג שטוח ביריעות למטר

חימום והדבקה של יריעות ביטומניות, מחיר למטר


65 - 110 ש"ח
עלות של איטום מרתף קומפלט?

איטום מרתף מבחוץ או מבפנים.


200 - 350 למטר

הדפס מחירון

איטום גגות ברחובות

אין ספק שפעולת האיטום הנפוצה והמבוקשת ביותר בתחום היא איטום גגות ברחובות. תושבי העיר מחפשים איטום  גג רעפים וגם כמובן פעולות של איטום גגות מרוצפים על מנת לקבל אטימה הרמטית ואיכותית ולמנוע טפטוף אל האזורים הפנימיים של הבית ורטיבות בחלקים השונים.

 

איטום גגות מרוצפים ברחובות נעשה גם במקרים רבים באמצעות סנפלינג במידת הצורך. נשתמש בטכניקה זו על מנת לבצע איטום בנקודות בעיתיות במקומות בהם לא קיימת גישה נוחה. זיפות גגות ברחובות צריך להיעשות על ידי חברה מקצועית ונהוג כיום לקבל גם אחריות על ביצוע העבודה. זקוקים לשירות של איטום גג ברחובות? השאיר פרטים בטופס המצורף באתר ונחזור אליכם בהקדם.

 

איטום ברחובות

זקוקים לאיטום קירות חיצוניים?

על מנת לבצע איטום של קיר חיצוני, ניתן להשתמש בטכניקה של התזה וגם במריחה. לאיטום איכותי של הקיר יש חשיבות רבה מאחר ואנו מנסים למנוע כניסה של נוזלים אך גם כמובן איטום של רעשים מבחוץ. חומרי האיטום בהם נשתמש הם בדרך כלל סיקה או בטקל וגם זייפקס. 

לא רק איטום: שירותי תיקון גגות ברחובות

בדרך כלל כאשר מחפשים שירות של תיקון גגות ברחובות הכוונה היא לתיקון של גג רעפים. לעיתים בשל לכלוך שמצטבר על הגג, חלק מהרעפים נשברים או פשוט נסדקים עם הזמן. מומלץ לפני החורף להכין את הגג ולתקן אותו על מנת שלא יווצרו נזילות בימי החורף בהם יורד גשם. צרו איתנו קשר עוד היום דרך הטופס המופיע כאן למטה ואנו נחזור אליכם עם כל הפרטים בנושא.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

איך בוחרים חברות איטום ברחובות?

כאשר אתם בוחרים חברת איטום, כדאי לבחור חברה מקצועית ואמינה. באיטום או זיפות גגות ברחובות כדאי לבחור בחברה הפועלת מספר שנים בתחום ויש לה ניסיון. בנוסף אנחנו ממליצים לבחור חברה אשר מעניקה אחריות על העבודה למשך תקופה מסוימת וזאת על מנת להבטיח מצב בו תחוו נזילות באזור בו בוצעה העבודה במידה והיא לא בוצעה על הצד הטוב ביותר. בנוסף שיקול מרכזי הוא כמובן המחיר ואנו ממליצים לבחון גם המלצות של לקחוות קודמים של החברה לפני שמחליטים

מתי ניעזר ביועץ איטום ברחובות?

בדרך כלל, נרצה לפנות אל יועצי איטום כאשר נזדקק לליווי בפרויקט גדול או מורכב. בנוסף, כאשר נרצה לרכוש דירה או לקבל ייעוץ נקודתי על עבודת איטום, נפנה אל יועץ מנוסה. בחלק גדול מהמקרים נחפש יועץ איטום ברחובות בשביל לקבל חוות דעת לחברות ביטוח או חוות דעת  משפטית בשל סכסוך על נזילה עם השכנים וסיטואציות דומות.