שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום בבני ברק

בואו לקבל מספר הצעות מחיר מקבלני איטום בעיר בני ברק והסביבה עבור איטום של גגות, קירות וגם אזורים נוספים כמו מרפסות ומרתפים. לאחר קבלת הצעות המחיר תוכלו לבצע השוואה בין העלויות ולבחור בבעל המקצוע שסיפק את ההצעה הטובה ביותר.

שירותי איטום בבני ברק במחירים מעולים

איטום הוא אחד הדברים הכי חשובים וזאת מאחר והוא מונע נזילות וטפטוף ועוזר לשמור על הבית מפני נזקים שונים - החל מהצפות ועד להתפתחות עובש על גבי הקירות. איטום טוב יכול למנוע מכם עוגמת נפש ותיקונים יקרים כתוצאה מפגיעות שונות של מים בימי החורף הגשומים ועל כן ישנה חשיבות מכרעת לבחירת בעל מקצוע מתאים.

 

ומה באשר למחיר? שירותי איטום בבני ברק אינם חייבים להיות יקרים מאוד וניתן לחסוך מאות שקלים כאשר מבצעים השוואת מחירים חכמה. בעזרתנו תוכלו לקבל עוד היום מספר הצעות מחיר שונות מקבלני איטום בבני ברק ולמצוא ספק מומלץ, מקצועי ובמחירים נוחים למדי.

איטום בבני ברק

מה משפיע על מחירי איטום גגות בבני ברק?

ישנם שני אלמנטים מרכזיים אשר משפיעים על העלויות והמחירים של שירותי איטום גגות בבני ברק. הדבר הראשון הוא כמובן סוג הגג שלכם שמשפיע גם על שיטת האיטום הנבחרת ובאופן ישיר גם על המחיר שתשלמו. איטום של גג אסבסט בדרך כלל יתבצע באמצעות שיטת התזה של חומר איטום בעוד איטום של גג עץ מתבצע לרוב בעזרת פריסת יריעות מיוחדות אשר עשויות מגומי ומגינות מפני חדירה של מים. מרכיב נוסף אשר משפיע על מחיר השירות הוא גודלו של הגג ולכן כאשר נבחן את מחירי האיטום, נשים לב שהמחירים בדרך כלל יהיו מוצגים כמחירים עבור מ"ר. בנוסף 

דוגמאות למחירי איטום בבני ברק והסביבה

להלן מחירון קצר אשר משקף את העלויות עבור שירותי האיטום בבני ברק והסביבה. נציין כי המחירים בסופו של דבר משתנים מבעל מקצוע אחד לאחר ועל כן וודאו זאת בתחילת התהליך.

מחירון שירותי איטום בעיר בני ברק

עלות איטום של גג עם יריעות ביטומניות

האיטום מתבצע באמצעות יריעות ביטומניות נדבקות.


60 - 90 ש"ח
איטום קומפלט של גג מרעפים

עבור גג בגודל של עד 60 מטר.


4000 - 5200 ש"ח
כמה עולה לאטום מרפסת מרוצפת?

המחיר הוא למ"ר וכולל אטימת חורים וחידוש של הרובה.


80 - 130 ש"ח
איטום מרתף פנימי וחיצוני

מחיר איטום מרתף קומפלט מפני רעשים, נזילות וקור למטר.


80 - 140 ש"ח
עלות איטום קירות חיצוניים באמצעות סנפלינג

המחיר כולל את עלות חומרי האיטום.


180 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

זיפות מול יריעות ביטומניות

איטום באמצעות זפת היא שיטה זולה באופן משמעותי משיטות אחרות ויכולה לחסוך לא מעט עלויות. לעומת זאת יריעות ביטומניות נחשבות לפתרון מעולה אשר מוביל לאטימה איכותית הרבה יותר מאחר ומדביקים את היריעה אל שטח הגג באמצעות חימום. היריעות מחזיקות למשך שנים רבות מבלי שנצטרך לחדש את האיטום. איטום עם זפת נחשב לפשוט יותר מבחינת תהליך היישום שלו ואינו מצריך דיוק רב כמו בפריסת היריעות. על מנת להכריע באשר לטכניקת האיטום המתאימה לכם, מומלץ תמיד להזמין יועץ איטום או קבלן איטום שיגיע לבצע בדיקה של הגג על מנת להחליט על השיטה המתאימה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

האם נהוג לספק אחריות על איטום גג בבני ברק?

אחת השאלות הנפוצות היא באשר למתן אחריות עבור איטום גג בבני ברק במסגרת עבודתו של קבלן האיטום. כדאי לדעת שלרוב האחריות מתקבלת עבור איטום כללי ולא עבור תיקונים נקודתיים בגג ושמשך האחריות נע בדרך כלל בין 5 שנים ל-10 שנים. לכן, כאשר אתם מדברים עם קבלני איטום במרכז, בקשו שיציינו בכתב את כל נושא האחריות על מנת למנוע חילוקי דעות ומחלוקות בהמשך.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה