שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

​איטום בגבעתיים

כאשר מגיע החורף, כדאי מאוד לדאוג לאיטום טוב ואיכותי בכל רחבי הבית החל משטח הגג ועד לאזורים אחרים כמו המרפסת, המרתף או הקירות החיצוניים. ניתן להזמין איטום בגבעתיים לכל מטרה דרך פורטל איטום בקליק והכל במחירים זולים ומשתלמים למדי.

שירותי איטום בגבעתיים והסביבה

אם ברצונכם להעביר את ימי החורף הגשומים בצורה בטוחה ולהשאיר את שטח הבית שלכם יבש וללא רטיבויות, כדאי מאוד שתבחרו איש מקצוע איכותי לביצוע העבודה. אומנם עבודות איטום מתבצעות אחת לתקופה ארוכה יחסית, אך כדאי לא להתפשר על האיכות ולבחור קבלן איטום בגבעתיים אשר עובד עם ציוד איכותי (וזה כלל לא משנה אם מדובר על זפת או יריעות ביטומניות) ושהוא מנוסה בפעולות האיטום השונות.

איטום בגבעתיים

כמה צפויים לעלות שירותי איטום בגבעתיים?

להלן מספר דוגמאות של מחירים שנלקחו מהצעות מחיר אמיתיות של קבלני איטום במרכז אשר פועלים בין היתר גם באזור גבעתיים:

מחירון איטום בגבעתיים והסביבה

מחיר איטום גג באמצעות יריעות ביטומניות

לשטח שגודלו בין 10 מ"ר ל-100 מ"ר.


60 - 110 ש"ח למ"ר
כמה תעלה אטימת מרתף?

איטום חיצוני ופנימי למרתף.


80 - 140 ש"ח למ"ר
מחיר איטום של קיר חיצוני

באמצעות התזת חומר איטום.


100 - 200 ש"ח למ"ר
עלות איטום של קיר עם זפת חמה

המחיר מתייחס לאיטום של קירות חיצוניים.


350 ש"ח ומעלה למ"ר
מחיר עבור איטום של מרפסת מרוצפת

איטום של מרפסת מרוצפת על ידי מריחה של סילר.


80 - 120 ש"ח למ"ר

הדפס מחירון

כיצד מבצעים איטום עם יריעות ביטומניות?

במידה וטרם נתקלתם במושג "יריעות ביטומניות", כדאי שתדעו שמדובר באחת מהשיטות המתקדמות והאיכותיות ביותר שבעזרתה מבצעים איטום לגג. למעשה, יריעות ביטומניות הן יריעות מיוחדות אשר עשויות מגומי בשילוב עם פלסטיק, אותן נהוג לחמם ולהדביק אל שטח הגג במטרה ליצור שכבת בידוד שאוטמת אותו בצורה טובה מפני חדירה של נוזלים בזמן הגשם.

איטום גגות בגבעתיים לפי סוג הגג שלכם

בשביל לבחור בשיטה המתאימה ביותר לאיטום הגג, נדרש להבין תחילה מה הוא סוג הגג שקיים אצלכם. יש הבדל בין איטום של גג רעפים לעומת גג שטוח וגם בין גג חדש לבין גג ישן אשר בו נדרשת עבודת איטום מקיפה יותר. גם כמות הציוד שנמצא על הגג עשויה להשפיע על השיטה הנבחרת ובמצבים בהם על הגג שלכם יש אנטנות, דודי שמש, קולטי שמש של הדוד ואלמנטים נוספים, ייתכן וקבלן האיטום יעדיף למשל לזפת את הגג ולא ליישם יריעות ביטומניות.

איך מומלץ לאטום קיר חיצוני?

יש מגוון שיטות עבור איטום של קירות חיצוניים כאשר השיטות המובילות הן איטום באמצעות שיטת ההתזה או באמצעות מריחה של חומר האיטום. ברוב המקרים, איטום הקיר יתבצע באמצעות שיטת הסנפלינג, כאשר קבלן האיטום למעשה יכול להגיע בעזרת חבלי הסנפלינג גם לנקודות שקשה מאוד להגיע אליהן. כך נוכל להבטיח שהעבודה תהיה ייסודית ומקיפה. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

מה חשוב לזכור לפני איטום גג בגבעתיים?

לפני שניגשים לתהליך של איטום גג בגבעתיים, חשוב לדעת שישנו קשר ישיר בין סוג הגג שלכם לשיטת האיטום הנבחרת וכתוצאה מכך גם למחיר שתידרשו לשלם. גם גודלו של הגג משפיע כמובן באופן ישיר על עלות העבודה וככל שהגג גדול יותר, כך מחיר העבודה מתייקר. איטום גג צריך להתבצע בתקופה בה הגג יבש ומאוד חשוב להקפיד על כך בשביל שהתוצאה המתקבלת תהיה איכותית וחומר האיטום ידבק כמו שצריך.

השוואת מחירים בין קבלני איטום בגבעתיים

עבודות איטום יכולות להתחיל ממחירים נמוכים ולהגיע גם למחירים גבוהים למדי. בשביל לחסוך בעלות, מבלי לפגוע באיכות העבודה - כדאי מאוד לקבל מספר הצעות מחיר שונות ולבצע בדיקה קצרה של השוואת העלויות. לעיתים אנו רואים פערים גדולים בין קבלני איטום בגבעתיים עבור אותה העבודה בדיוק וזאת מאחר והתמחור משתנה בין נותן שירות אחד למשנהו. השאירו פנייה ונדאג שתקבלו מספר הצעות מחיר מעולות לאיטום מכל סוג.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה