שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום גגות בהרצליה

עבודות איטום בהרצליה על ידי קבלנים וחברות מובחרות ניתן למצוא בפורטל 'איטום בקליק', דרכנו תוכלו לבצע השוואת מחירים מהירה בין שלוש הצעות שונות שתקבלו באופן מיידי לאחר פנייה אלינו בטופס או בשיחת טלפון.

איזה עבודות איטום בהרצליה תמצאו אצלנו?

איטום בקליק מספקים שירות הקיפי הכולל את כל עבודות האיטום שניתן לבצע, השיטות הנפוצות ביותר וגם העבודות המורכבות ביותר. צריכים עבודת איטום בהרצליה? בין אם זה אטימה של חדרי אמבטיה, כיורים, דלתות, חלונות ועד לרמה של קירות חוץ, גגות מכל סוג ומרפסות.

 

כמו כן, השיטות שהקבלנים והחברות הפועלות עימנו הן מגוונות החל מזיפות בזפת חמה או קרה, יריעות ביטומניות, הזרקת חומרי איטום וסיוד והלבנה. כל מה שאתם צריכים בנושא האטימה והבידוד נמצאים תחת קורת גג אחת בפורטל "איטום בקליק" וזמין לכם בעיר הרצליה.

עבודת איטום בהרצליה

כך תשיגו מחיר זול מקבלני איטום בהרצליה

קשה לקבל מחיר טוב וזול ובמיוחד לדעת שאתם באמת מקבלים אותו, הדרך הבטוחה לגלות כי שאתם באמת הולכים לקבל שירות טוב ומקצועי ובמקביל אליו גם במחיר טוב הוא לבצע השוואה של מחירים ולחקור את השוק, ראשית רצוי מהו מחיר איטום גגות למטר הממוצע לשירות שאתם מחפשים ולאחר מכן לפנות לפחות אל שלושה קבלני איטום מהרצליה לצורך קבלת הצעות, אחרי שיש בידכם את הידע וההצעות, הגיע הזמן לבצע השוואה בין החברות, הקבלנים ונותני השירות שיצרתם עימם קשר ולבקש להשוות להצעה הזולה ביותר שיש בידכם. כך תוכלו למצוא קבלן זול ואיכותי.

כמה השירותים בעיר הרצליה עולים?

הבדלי המחירים בין אזורי המרכז אינם משמעותיים וניתן לומר כי לא קיים הבדל בין הזמנת שירות בהרצליה לעומת הזמנת איטום בתל אביב, המחירים צריכים וחייבים להיות זהים. איפה כן קיים הבדל? בין אזורים מרוחקים יותר כמו הצפון, הדרום ואף ירושלים שאינם נמצאים במרכז ומחירי האיטום שם זולים יותר, אם אתם שואלים מדוע זה קורה - "היצע וביקוש" זאת הסיבה וזה לא קיים אך ורק בתחום איטום הגגות אלא כמעט בכל מקצוע. ובכל זאת אנו כאן על מנת לסבר לכם את האוזן ולתת לכם פרספקטיבה קלה לגביי מחירי עבודות האיטום בהרצליה, אז הנה כמה דוגמאות:

סוג העבודה והמחיר המשוער

כמה עולה לאטום חלונות בהרצליה?

אטימה מפני רוחות, רעשים וחדירת מים, מחיר לחלון בודד.


350 - 400 ש"ח
מהו המחיר לאטימת גג כ-100 מ"ר בהרצליה

עבודת איטום גג בהרצליה בעזרת יריעות ביטומניות, מחיר למ"ר


עד 110 ש"ח
מחיר איטום חדר אמבטיה קומפלט

אטימה מלאה לחדרי אמבטיה הכוללת קירות, רצפה, אמבט וכיור


החל מ-3,500 ש"ח
מהי העלות לאטימה של מרפסת?

מחיר למ"ר, ללא פירוק ריצוף - עבודה פנימית (ללא סנפלינג)


80 - 120 ש"ח
כמה עולה ביקור של קבלן איטום בהרצליה?

ביקור הכולל הערכת מצב, הצעת מחיר וייעוץ.


200 - 300 ש"ח
איטום גג שעשוי מבטון עם באמצעות יריעות

איטום גגות בטון עם יריעות ביטומניות.


65 - 110 ש"ח

הדפס מחירון

זאת הסיבה מדוע כדאי להזמין באיטום בקליק

אין סיבה אחת, אלא כמה סיבות! הראשונה והחשובה ביותר היא שהשירות ניתן לכם בחינם, כך שאין לכם מה להפסיד כאן וכמובן שאין כל התחייבות כלשהי. אך זאת לא הסיבה העיקרית מדוע כדאי לכם להזמין דרך איטום בקליק, השיטה שלנו עובדות בוודאות! אתם מקבלים מספר הצעות מחיר של חברות איטום מהרצליה שישמחו להילחם עליכם ומודעים לכך שקיימת תחרות בשוק וכמובן כאשר אתם מגיעים אליהם דרכנו. הם ינסו להוזיל את המחיר ולקבל את העבודה שאתם זקוקים לה כמעט בכל מחיר ולכן יוזילו את העלויות בעבורכם. השוואת מחירים מוכחת כשיטה שחוסכת בעלויות ויכול להוזיל בין 10% לעד 30% מההצעה הראשונה שקיבלתם!

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה