שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

איטום גגות ביהוד

איטום גגות הוא דבר שמרבית האנשים לא אוהבים להוציא עליו כסף, לא מדובר בדבר שמסב לנו עונג כלשהו, התרומה שלו איננה ברורה ומוחשית מספיק ולכן, אנשים נוטים לדחות הוצאה זו. אנו בפורטל איטום בקליק, ננסה להסביר לכם, מדוע חשוב לבצע איטום גגות ביהוד, לפני שתחוו רטיבות בקיר, או נזילה מהתקרה, לאחר הגשם המשמעותי הראשון. לטובת העניין, אנו מביאים בפניכם מאמר זה ומאמרים נוספים בנושא לרבות, מידע אודות אנשי מקצוע מומלצים, העוסקים באיטום גגות ביהוד. באמצעות פורטל איטום בקליק, תוכלו לקבל הצעות מחיר ולהזמין שירות, במהירות ויעילות.

מצאו בקלות קבלן איטום ביהוד

קבלן איטום ביהוד לוקח בחשבון מגוון רחב של שיקולים מקצועיים, בבואו לבצע איטום של גג. קבלן האיטום יבדוק האם הגג רווי מפגעים כגון: דוד שמש, מנועים שונים (מזגנים), כבלים שונים וכו', או שאולי מדובר בגג נקי לחלוטין ממפגעים מסוגים אלה. בנוסף, יבדוק קבלן איטום ביהוד, כיצד בוצע האיטום האחרון, על מנת לקחת זאת בחשבון ולעבוד באותה שיטה או לפחות, בשיטה דומה ומתאימה.

 

במידה והגג השתנה מהפעם האחרונה בה בוצע איטום וכיום ישנם מפגעים שלא היו קודם לכן, יתכן ושיטת האיטום, בכל זאת תהיה שונה הפעם. קבלן איטום ביהוד, ייקח בחשבון גם את תנאי השמש של הגג והכל במטרה לבצע את רמת האיטום הטובה ביותר שניתן. איטום זו עבודה לאנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, אותם ניתן למצא בקלות בפורטל איטום בקליק.

 

איטום גגות ביהוד

מחיר איטום גגות ביהוד

מחיר איטום גגות ביהוד משתנה בהתאם לשיטת האיטום. להלן מחירון איטום ביהוד, על פי שיטת האיטום:

  • זפת לגג קטן – מחיר למ"ר זיפות בעבור גג קטן ינוע בין 30 ל- 70 ₪.
  • זפת לגג גדול (100 מ"ר ומעלה) – המחיר נע בין 30 ל- 50 ₪ למ"ר.
  • יישום בטקל – מחיר למ"ר נע בין 50 ל- 80 ₪.
  • איטום בהתזה – מתאים לקירות חיצוניים בלבד, מחיר למ"ר נע בין 100 ל- 200 ₪.
  • איטום באמצעות יריעות ביטומניות – יריעות בעובי 5 מ"מ, המחיר למטר נע בין 80 ל- 120 ₪.
  • איטום גג רעפים ביהוד – באמצעות זפת, המחיר ינוע בין 70 ל- 90 ₪.
  • איטום גג מרוצף – מחיר למטר הכולל את הרמת הריצוף, נע בין 700 ל- 1,200 ₪.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

מתי מומלץ לבצע איטום גגות ביהוד?

מדובר בשאלת מיליון הדולר של תחום האיטום. הזמן הטוב ביותר לביצוע עבודת האיטום הנו, תקופת הסתיו ולפני שהגשם המשמעותי הראשון מגיע. יש להתייחס לעבודת האיטום כפעולה של תחזוקה שוטפת ולא כפעולה המתבצעת עקב בעיה. לבעיות של טחב ורטיבות משמעויות כלכליות לא פשוטות והטיפול בהן דורש זמן וסבלנות. איחור בביצוע עבודת האיטום יביא לכך שבקירות תופיע רטיבות, עלולה להיווצר נזילת מים מהתקרה ואתם עלולים לראות בועות הנוצרות בקירות הבית. מוטב לכם כמובן להימנע מכל אלה ולבצע איטום גגות ביהוד בזמן.