שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום בלוד

באתר איטום בקליק ניתן למצוא קבלני איטום מהמובילים בתחום אשר מספקים שירותי איטום לגגות מכל סוג וגם לאזורים נוספים ברחבי הבית. צרו איתנו קשר טלפוני או השאירו פנייה בטופס ונחזור אליכם בהקדם.

איטום בלוד לכל סוגי הגגות

לא משנה איזה גג יש לכם, כדאי שתאטמו אותו כמו שצריך לקראת הימים הגשומים. אנו מציעים מגוון פתרונות איטום לכל סוג של גג, החל מגגות שטוחים ועד גגות עם רעפים. כמו כן, תוכלו למצוא באתר שירותי איטום בלוד גם לגגות מסוג אסבסט או גגות עץ ואפילו לגגות שנבנו בטכניקת בניה קלה.

 

האיטום מתבצע במגוון שיטות וחומרים כאשר יש כמובן שוני בין השיטות שבהם ישתמש הקבלן מאחר וסוג הגג הוא אחד מהשיקולים המרכזיים לבחירת שיטת האיטום האפקטיבית ביותר.

 

איטום בלוד

כמה עולה לעשות איטום גגות בלוד?

הנה מספר דוגמאות לעבודות של איטום גג שבוצעו בעיר לוד ובסביבתה, תוך פירוט השיטה הנבחרת וסוג הגג. נזכיר כי תמיד כדאי לקבל הצעה סופית מבעל מקצוע בתחום בשביל להיות בטוחים במחיר הסופי.

עלות של איטום גגות בעיר לוד ובסביבתה

איטום גג אסבסט

קראו עוד על איטום גג בהתזה.


60 - 80 ש"ח למ"ר
עלות איטום של גג מעץ

האיטום מתבצע בעזרת יריעות מגומי.


90 - 110 ש"ח למ"ר
כמה יעלה לאטום גג רעפים?

עבור איטום קומפלט לגג עד 60 מטר.


4000 - 5200 ש"ח
מה העלות של איטום גג שטוח בעיר לוד?

איטום המתבצע בעזרת יריעות ביטומניות.


60 - 110 ש"ח למ"ר
מחיר עבודת איטום של גג מבטון

איטום של הגג עם זפת.


70 - 90 ש"ח למ"ר

הדפס מחירון

 

מתי נדרש להזמין שירותי איטום?

הזמנת קבלן איטום צריכה להתבצע באופן ייזום אחת לתקופה של כמה שנים (בין 3 שנים ל-5) בשביל לאתר תקלות ולבצע תיקונים במקומות מסוימים, אך בפועל רוב האנשים מזעיקים איש איטום רק ברגע שיש נזילה או טפטוף, כלומר כאשר הבעיה כבר מתרחשת. יחד עם זאת תדירות הזמנת השירות של איטום הגג נקבעת גם לפי החומר הקיים והשיטה שנבחרה אצלכם ולמעשה איטום ביריעות עשוי להחזיק זמן רב, הרבה יותר מזפת.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

הכנת השטח לקראת עבודת איטום של הגג

על גגות רבים יש יחידות חיצוניות של המזגן, דודי שמש ואפילו אנטנות של חברות הטלויזיה. בשביל להבטיח שעבודת האיטום תתבצע כמו שצריך, חשוב להקפיד לאטום גם את האזורים הללו, אחרת האיטום לא באמת יהיה אפקטיבי ויכנסו נזילות.

 

הכנת השטח לוקחת זמן וברוב המקרים גם כרוכה בהוצאות נוספות, כאשר נהוג לתמחר פירוק או הוצאה של דוד שמש לצורך איטום בעלות של בין 200 ש"ח ל-300 ש"ח לדוד בודד. קיבלתם הצעתם מחיר לאיטום הגג? הקפידו לבדוק שההצעה כוללת את הוצאת האלמנטים השונים הנמצאים בו, ובדקו מה המחיר הסופי.

איטום וזיפות גגות בלוד עושים באיטום בקליק

אנו הפורטל המוביל בתחום האיטום בישראל ויש לכך סיבה ברורה - שירות השוואת המחירים שלנו. השירות מסופק ללא כל עלות ומאפשר לכם לבחון מספר הצעות מחיר שונות של קבלנים וגם חברות איטום במרכז המתמחות בנושא. אנו גם מספקים פתרונות איטום למרפסות, מרתפים וגם קירות בכל אזור של הבית.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה