שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

איטום גגות בנס ציונה

צריכים איטום גגות בנס ציונה? רוצים לקבל את המחיר הכי זול ומשתלם? דרך איטום בקליק תוכלו לערוך בכמה רגעים בלבד, השוואת מחירים בין קבלני איטום בנס ציונה והסביבה ולחסוך בעלויות.

איטום גגות בנס ציונה דרך איטום בקליק

אמנם אנחנו כבר נמצאים בלב ליבו של החורף אולם, לא כולם בצעו איטום גגות בנס ציונה ומחפשים, מסיבות שונות, לבצע זאת דווקא עכשיו. נכון, זה מעט בעייתי אבל, לא בלתי אפשרי ואתם נמצאים בפורטל איטום בקליק, שהוא בדיוק קורת הגג המדויקת עבורכם לטובת מציאת חברה שתבצע עבורכם איטום גגות בנס ציונה, בצורה  איכותית ויעילה. השאירו פרטים בדף המיועד לכך וקבלו מספר הצעות מחיר מחברות שונות. השוו מחירים, דברו עם נציג של כל חברה ושאלו את כל השאלות החשובות לכם ובחרו חברה לביצוע האיטום.
 

איטום גגות בנס ציונה

פרמטרים חשובים לבדיקת קבלן איטום בנס ציונה

קבלן איטום בנס ציונה חייב להיות מנוסה ומיומן במספר שיטות של איטום גגות בנס ציונה. אולם, בטרם תבחר השיטה המתאימה והנכונה, עליכם לדעת מה אתם באמת צריכים ומהן הצפיות שלכם. לכן, עליכם לשים דגש על שלושה פרמטרים עיקריים כדלקמן: 

 •  אמינות החומר ועמידות – בואו נדבר לרגע באמת על עמידות החומר. אין ספק, זהו אחד הפרמטרים החשובים ביותר כשעוסקים באיטום בנס ציונה. אז אמנם יריעות ביטומניות הן יקרות אולם, הן מספקות את רמת העמידות הטובה ביותר ואתם יכולים לישון בשקט לאחר ביצוע איטום בשיטה זו ולהיות בטוחים שלא ינזלו ולא יטפטפו לכם מים. לעיתים, מה שיקר בביצוע, חוסך, לאורך זמן, לא מעט כסף בזכות איכות העבודה ועמידותה.
   
 • אחריות על העבודה – גם אחריות עבור העבודה שבוצעה הוא פרמטר חשוב. ברור שעבור עבודה עם יריעות ביטומניות תקבלו אחריות לתקופה משמעותית, המעידה על הביטחון של המבצע באיכות העבודה שביצע. עבודת זיפות לא תספק לכם אחריות דומה. כאשר יריעות ביטומניות יספקו לכם אחריות ושקט למשך 10 שנים בממוצע ולעמות זאת, זיפות גג, יקנה לכם אחריות ושקט רק עבור תקופה שנעה בין 3 ל- 5 שנים.
   
 • מחיר איטום גגות בנס ציונה – הפרמטר החשוב ביותר עבור כמעט כל אחד מאתנו הוא המחיר. בשל מחירו הזול של הזפת, איטום גגות באמצעות זפת עדין מאוד שכיח. אולם, חשוב לדעת שזפת פחות עמיד ויעיל באיטום שהוא מספק. המחיר שתשלמו עבור זיפות גג ינוע בין 30 ל-50 ₪ למטר. לעומת זאת, עבור איטום איכותי ועמיד יותר, באמצעות יריעות ביטומניות תשלמו בין 80 ל- 120 ₪ למטר וזה אכן הבדל גדול. חשבו היטב, מה אתם מעדיפים, מחיר טוב, או עמידות לאורך זמן.

מחיר זיפות גגות בנס ציונה בממוצע

מחיר זיפות גגות בנס ציונה בממוצע: 40 ₪

טווח מחיר גבוה 50 ₪

טווח מחיר נמוך 30 ₪


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

שיטות איטום גגות מרכזיות

כשאר מדובר על איטום גגות, אלו הן שיטות איטום עיקריות: 

 • זיפות גגות - השיטה הישנה והזולה ביותר, מאפשר לכם פתרון מהיר וזול לאיטום הגג, אבל מחזיקה פחות מעמד מהשיטות החדשות והמקובלות היום.
   
 • יריעות ביטומניות - זאת למעשה השיטה הטובה ביותר ומחירה גם בהתאם, מדובר על שימוש ביריעות שמדביקים על הגג באמצעות חום, דבר אשר אוטם אותו הרמטית לשנים רבות.
   
 • איטום בהתזה – מדובר בשיטה בה משתמשים עבור איטום גגות בנס ציונה, כאשר קיימת בעיה של נגישות על הגג ולא ניתן להגיע לכל מקום שיש לאטום. זפת ויריעות ביטומניות, לא יספקו מענה במקרה מסוג זה. בשיטה זו מתיזים חומר איטום מקצועי על המקום הרצוי ואוטמים אותו. אין מדובר באיטום גג שלם אלא, רק של אותם מקומות אליהם קשה להגיע פיזית.
   
 • בטקל – יוצקים בטון על הגג על מנת לייצר שיפוע, המחזק את בידוד הגג. על גבי הבטקל מבססים שכבת איטום נוספת, כך שהן מתחברות ומייצרות איטום מגן ויעיל.