שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

איטום גגות בפתח תקווה

מחפשים איטום גגות בפתח תקווה? בעמוד שלפניכם תוכלו לראות באיזו שיטה כדאי לאטום את הגג, איך בוחרים קבלן איטום וכמובן מה צפוי להיות המחיר של העבודה. בנוסף תוכלו לערוך השוואת מחירים בשביל להוריד במחיר איטום הגג.

באיזו שיטה מומלץ לבחור כשעושים איטום גגות בפתח תקווה?

כשמדברים על איטום גגות בפתח תקווה וחושבים באיזו שיטה מומלץ לאטום את הגג שתי השיטות הנפוצות ביותר הן זיפות ויריעות ביטומניות. יש לכל אחת מהן יתרונות וחסרונות:

 • עמידות: ללא ספק אחד השיקולים המרכזיים כשבוחרים שיטה לאיטום הגג הוא נושא העמידות. רוצים שלא ינזלו מים ולא יהיה צורך לחדש או לתקן את האיטום בזמן הקרוב. בנושא הזה איטום באמצעות יריעות ביטומניות בפתח תקווה זו הדרך העמידה מבין השתיים. היא תחזיק מעמד יותר זמן ותפחית משמעותית את  הסיכוי לנזילה בחורף הקרוב.
   
 • אחריות: אחריות היא עוד נושא שבהחלט חשוב לתת עליו את הדעת. על יריעות ביטומניות נהוג לתת אחריות לתקופה ארוכה יותר מאשר על זיפות גגות בפתח תקווה. בעוד על זיפות נהוג לקבל אחריות בין 3-5 שנים בלבד, ביריעות ביטומניות הסטנדרט הוא 10 שנות אחריות.
   
 • מחיר: מחיר הוא למעשה השיקול המרכזי שבגללו זיפות גגות בפתח תקווה עדיין יחסית נפוץ. הרי הוא פחות עמיד ותקופת האחריות היא יותר קצרה, אבל גם המחיר בהתאם. מחיר זיפות גגות למטר נע בין 30 - 50 ש"ח ותוספת של 4-6 ש"ח למטר כל שנה על סיוד הגג, בעוד שעל איטום ביריעות ביטומניות בפתח תקווה תאלצו לשלם 80 - 120 ש"ח למטר רבוע עם יריעות בעובי 5 מ"מ.

 

פרמטר לבדיקה זיפות גגות יריעות ביטומניות
עמידות פחות עמיד מאוד עמיד
אחריות 3-5 שנים 10 שנות אחריות
מחיר 30 - 50 ש"ח + 4 - 6 כל שנה למטר 80 - 120 ש"ח למטר
ההמלצה של איטום בקליק היא לבחור ביריעות ביטומניות עקב העובדה שזו שיטה יותר עמידה ושווה את ההשקעה לטווח הארוך

שיטות איטום גגות בפתח תקווה נוספות

אם אתם כבר מכירים את הזיפות והיריעות הביטומניות אבל יש לכם בעייתיות עם אחת השיטות האלו תוכלו לראות שיטות נוספות לאיטום גגות בפתח תקווה:

 • איטום בהתזה: איטום בהתזה זו שיטה שמשתמשים בה לאיטום גגות בפתח תקווה כשיש מקומות שלא ניתן להגיע אליהם עם זפת או באמצעות פריסה של יריעות ביטומניות לדוגמה אם יש גישה חסומה. בשיטה זו מתיזים חומרי איטום אקרילים על מקום מסויים בשביל לאטום אותו. זו לא שיטה שבה אוטמים גג שלם אלא מכסים חורים.
   
 • בטקל: בטקל זו בעצם שיטה שבה יוצקים בטון על הגג במטרה לייצר שיפוע. ולחזק בידוד הגג. על הבטקל יוצקים את שכבת האיטום שתחברו.
   
 • איטום בפוליאוריטן: אם יש לכם גג מזכוכית או מעץ לפעמים אין אפשרות להשתמש בזפת חמה או ביריעות ביטומניות, ולכן משתמשים בפליאוריטן לאיטום גגות בפתח תקווה.

 

איטום גגות בפתח תקווה

מחיר איטום גגות בפתח תקווה לפי שיטת איטום

הוספנו לכן מחירים של איטום גגות בפתח תקווה לפי שיטות איטום שונות. אם תרצו תוכלו לראות מחירי איטום גגות נוספים.

מחירון איטום גגות בפתח תקווה לפי שיטה

כמה עולה זיפות גגות בפתח תקווה?

המחיר הוא למטר של גג גדול מ- 100 מ"ר.


30 - 50 ש"ח
כמה עולה לזפת גג קטן?

מחיר למטר.


30 - 70 ש"ח
כמה עולה איטום ביריעות ביטומניות בפתח תקווה?

מחיר איטום ביריעות ביטומניות למטר עם יריעות בעובי 5 מ"מ.


80 - 120 ש"ח
כמה עולה יישום בטקל?

המחיר הוא למטר רבוע.


50 - 80 ש"ח
מה המחיר של איטום בהתזה?

מחיר איטום בהתזה על קירות חיצוניין למ"ר.


100 - 200 ש"ח
כמה עולה סיוד גגות?

המחיר הוא למ"ר והוא חובה כל שנה אם הגג אטום בזפת.


4 - 6 ש"ח

הדפס מחירון

מחיר איטום גגות בפתח תקווה לפי סוג גג

בנוסף תוכלו לראות מחירי איטום גגות בפתח תקווה לגגות שונים:

כמה עולה לאטום גגות שונים?

מחיר איטום גג רעפים בפתח תקווה בזפת

מחיר מריחת זפת בין ומתחת לרעפים.


70 - 90 ש"ח
כמה עולה לאטום גג שטוח מבטון?

מחיר משתנה בהתאם לסוג השיטה שבחרתם.


30 - 120 ש"ח
כמה עולה איטום גג מרוצף?

מחיר למטר איטום גגות מרוצף עם הרמת הריצוף.


700 - 1,200 ש"ח

הדפס מחירון

איך תמצאו קבלן איטום מומלץ בפתח תקווה?

בשביל למצוא קבלן איטום מומלץ בפתח תקווה יש כמה דברים שצריך לבדוק:

 • רישום בפנקס הקבלנים: בשביל להיקרא קבלן איטום חייבים להיות רשומים בפנקס הקבלנים. זה אישור לקבל עבודה שגדולה מעל 44 אלף ש"ח וזו הוכחה שאין שום הליכים משפטיים נגד הקבלן. אם העבודה שלכם יותר קטנה זו לא חובה ותוכלו פשוט למצוא איש איטום בפתח תקווה לאיטום הגג שלכם.
   
 • עבודות קודמות: דרך נוספת טובה לבדוק את האיכות של קבלן איטום בפתח תקווה היא לראות עבודות קודמות שלו. האם האיטום נראה טוב, האם יש חורים או שיכולות להיות נזילות ועוד.
   
 • מחיר: עוד משהו שאי אפשר להתעלם ממנו הוא המחיר. בסופו של דבר אם יש קבלני איטום שמפריזים במחיר של איטום גגות בפתח תקווה אין חובה לבחור אותם ואפשר לבחור אחרים.

 

קבלן איטום בפתח תקווה

עבודות איטום בפתח תקווה מעבר לאיטום גגות

בפורטל איטום בקליק תוכלו למצוא עבודות איטום נוספות, לא רק של גגות:

 • איטום קירות: איטום קירות בפתח תקווה יכול להיות של קירות פנימיים תוך שילוב של תיקון הצבע וכמובן ניקוי העובש אם יש, והוא גם יכול להיות איטום קירות חיצוניים שלרוב עושים בהתזה ואפילו בסנפלינג בגלל הקושי להגיע לחלקים בקיר.
   
 • איטום מרפסת: איטום של המרפסת לרוב הוא לרוב עבודה כוללת עם כמה שלבים שונים כמו איטום של החלונות, הדלת וכמובן של הרצפה.
   
 • יועץ איטום: הרבה פעמים במקרה של עבודות איטום גדולות יותר יש צורך למצוא יועץ איטום מורשה שיתן עצות לאיש האיטום אם הוא לא בטוח לגבי דברים מסויימים. יועצי איטום הם יותר מומחים ויש להם לרוב ניסיון של עשרות שנים בתחום האיטום.
   
 • איטום מבנים בפתח תקווה: איטום מבנים זו כבר עבודה גדולה יותר שלרוב כוללת איטום של הקירות החיצוניים, איטום פנימי וכמובן איטום של הגג. ניתן להזמין איטום גם למבנים קיימים שנמצאים מעל הקרקע וגם שמתחת לקרקע.

השוואת מחירים בין קבלני איטום בפתח תקווה

הדרך הכי טובה למצוא קבלני איטום בפתח תקווה היא באמצעות איטום בקליק. למה אתם שואלים? כי ברגע שאתם מתקשרים או משאירים פרטים אתם מקבלים הצעות מעד 3 קבלני איטום בעיר לצורך איזו עבודה שתצטרכו.

 

במיוחד מחיר איטום גגות בפתח תקווה יכול להיות בפער מאוד גדול אחד מהשני ובגלל זה השוואת מחירים יכולה לחסוך משמעותית במחיר. זו הדרך הטובה ביותר לחסוך במחיר והיא יכולה לחסוך עד 37% במחיר הסופי. גם אם אתם גרים באזור דעו כי פורטל איטום בקליק עובד עם הרבה קבלני איטום במרכז אז אין בעיה למצוא אחד קרוב אליכם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

שאלות נפוצות על איטום גגות בפתח תקווה

האם דרככם אפשר למצוא רק איטום גגות?

לא, דרכנו ניתן למצוא קבלני איטום בפתח תקווה לכל העבודות - קירות, מרפסות, רצפות ועוד.


באיזו שיטה כדאי לאטום את הגג?

שתי השיטות הנפוצות לאיטום גגות בפתח תקווה הן זיפות ויריעות ביטומניות. בעמוד תוכלו לראות טבלת השוואה שתעזור לכם להחליט.