שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום גגות בפתח תקווה

מעוניינים להזמין שירותי איטום בפתח תקווה? מצאו בקלות חברת איטום מובילה בעיר דרך פורטל "איטום בקליק" וקבלו עד שלוש הצעות מחיר בעבור כל סוג שירות. ניתן למצוא מענה בעבור איטום מבנים בפתח תקווה וזה כולל כל שטח: איטום הגג, קירות, מרפסות ועוד.

איטום גגות בפתח תקווה על ידי חברה מובילה

בכדי להבטיח כי מלאכת איטום גגות בפתח תקווה תוכל להתבצע כאשר הגג שלכם יקבל מענה איכותי ככל הניתן, יהיה חשוב לפנות אל בעל מקצוע שמציע שירות מומלץ, כזה אשר נחשב למוביל בסביבתו. בעמוד הבא נספק לכם מידע חיוני בכל הנוגע לשירותי איטום, כזה אשר יבטיח לכם כי מציאת האוטם הטוב ביותר תהיה הרבה יותר פשוטה עבורכם.

איטום בפתח תקווה

כמה עולה לעשות איטום בפתח תקווה?

בין אטימת גגות ולבין איטום מרפסות, קירות או בכלל איטום חיצוני למרתף  ניתן לראות הבדלים במחירים כאשר אלו הן עבודות אשר דורשות מומחיות רבה בכדי שיבוצעו בדיוק ויבטיחו שביעות רצון למשך שנים, בכל הנוגע למחיר, הטווח המקובל הוא 200 עד 300 שקלים למ״ר.

 

המחיר של עבודות איטום בפתח תקווה, יהיה תלוי במקצועיותו של איש האיטום וסוג החומר עימו הוא עובד, כמו גם בשנות הניסיון שלו בשוק וכדומה. בכל אופן, היו בטוחים כי כל אחד מכם יוכל למצוא היום ובקלות רבה שירותי איטום במחיר נוח וזאת באמצעות הפורטל המוביל בתחום כמו ״איטום בקליק״, בנוסף איגדנו בעבורכם טווחי מחירים של חלק גדול מהעבודות בתחום:

מחיר לעבודות של קבלן איטום בפתח תקווה

מחיר איטום גג רעפים בפתח תקווה

עלות איטום של גג רעפים, מחיר למ"ר.


החל מ-450 ש"ח
עלות ביקור של קבלן איטום בפתח תקווה

לצורך קבלת הצעת מחיר לעבודה איטום.


150 - 200 ש"ח
מה המחיר לאיטום קירות בפתח תקווה?

איטום קיר פנימי (כולל תיקון נזילה) ע"י קבלן איטום בפתח תקווה.


החל מ-250 ש"ח
כמה עולה לאטום גג ביריעות ביטומניות?

איטום גג בפתח תקווה בעזרת יריעה ביטומנית, מחיר למ"ר.


החל מ-500 ש"ח
מחיר זיפות גג עד 100 מ"ר

איטום וזיפות גגות בפתח תקווה, מחיר למ"ר.


החל מ-350 ש"ח
מה המחיר בעבור איטום גגות מרוצפים בפתח תקווה

המחיר הוא למטר רבוע.


180 - 230 ש"ח

הדפס מחירון

* רוצים לדעת עוד מידע על שירותי איטום במרכז? לחצו כאן.

* אולי יעניין אותך גם: מחירון איטום.

מהי העלות של ביצוע זיפות לגג?

במידה ויש לכם עניין אמתי לבצע זיפות גגות בפתח תקווה, דעו לכם כי עלות ביצוע זיפות לגג תהיה תלויה בגודל השטח שלו. כך למשל, בעבור זיפות מלא של גג בית ממוצע יהיה צריך לשלם בערך 3,000 עד 6000 ש״ח. בכל אופן, כל מקרה לגופו ולאור זאת יהיה חשוב מצדכם להזמין בעל מקצוע אמין על מנת שיספק לכם הערכת מחיר מדויקת.

מצא את חברת איטום גגות בפתח תקווה הזולה בעיר

מעוניינים להיעזר בשירותיה של חברת איטום גגות בפתח תקווה שתספק לכם את המחיר הזול ביותר בעיר? כיום פועלות לא מעט חברות שמספקות מחירים מעולים ובכדי למצוא כל אחת מאלה תוכלו להיעזר באתר ״איטום בקליק״. מדובר בפורטל המוביל בארץ בתחומו ושם תוכלו למצוא את כל בעלי המקצוע המובילים שעוסקים בתחומים שנושקים לנושא, זו תהיה הכתובת שלכם ליהנות מעבודות אשר מבוצעות במחירים מעולים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

מדוע לאטום עם ״איטום בקליק״?

הפורטל שלו יאפשר לכל אחד מכם למצוא מגוון קבלני איטום בפתח תקווה אשר נחשבים למובילים בתחומם וכל אחד מהקבלנים הללו יוכלו לספק לכם שירות מעולה ובמחירים הטובים ביותר בארץ, יתר על כן, הודות לפורטל תוכלו למצוא היום חברת איטום מובילה בפתח תקווה וזאת מבלי שתצטרכו לצאת מביתכם, אנו נדאג שתקבלו כמה פניות של חברות המובילות והטובות ביותר בעיר, אשר יש עליהן המלצות חמות ובעלות ניסיון בתחום לפחות של כמה שנים.

 

איטום וזיפות גגות בפתח תקווה

מאתרים לכם קבלני איטום בפתח תקווה והסביבה

תוהים כיצד תוכלו למצוא קבלני איטום בפתח תקווה והסביבה? בעבר הייתם חייבים להתקשר לבעל מקצוע אקראי שמצאתם את שמו על מגנט. כיום המצב שונה לחלוטין. כל אחד מכם יוכל למצוא שפע של בעלי מקצוע מובלים וזאת באמצעות גלישה באתר ״איטום בקליק״. מדובר בפורטל אשר יציג לפניכם רשימת בעלי מקצוע אשר עוסקים במלאכת האיטום והם יוכלו להציע לכם את השירות האיכותי והזול ביותר באזור המגורים שלכם.
 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה