שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום גגות בראשון לציון

מחפשים שירותי איטום גגות בראשון לציון, למרפסת או לקירות הבית? הכנסו ומצאו ב'איטום בקליק' איטום בסנפלינג וטכניקות נוספות תוך השוואת מחירים באתר.

איטום בראשון לציון תוך השוואת מחירים

ישנה חשיבות רבה לאיטום איכותי ומקצועי וזאת מאחר ואיטום טוב יכול להחזיק למשך שנים רבות ולמנוע חדירה של נוזלים אל תוך הבית מהאזורים השונים. אם אתם זקוקים לקבלן איטום מומלץ ומקצועי, תוכלו להיעזרה באתר שלנו ולקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות מקבלני איטום בראשון לציון.

ניתן להיעזר בשירות השוואת המחירים שלנו על מנת לאטום מרפסות, מרתפים וכמובן גגות מכל הסוגים בטכניקות מתקדמות ובמחירים מעולים וחסרי תקדים. הזמינו איטום בראשון לציון דרך האתר עוד היום ואנו נשמח להפנות אתכם לבעל המקצוע שהכי מתאים לביצוע המלאכה.

איטום גגות בראשון לציון

כיצד מתבצע איטום גגות בראשון לציון?

על מנת לאטום גג, אפשר להשתמש במגוון שיטות איטום וטכניקות שונות. אחת מהטכניקות הנפוצות היא איטום של הגג באמצעות הדבקת יריעות ביטומניות. למעשה רוכשים את היריעות ומחממים אותם על הגג עד שהן נצמדות אליו ואוטמות אותו בצורה מוחלטת. בנוסף, ניתן לאטום גגות גם באמצעות זפת חמה באזורים ספציפיים בהם נדרש האיטום וגם עבור איטום גג קומפלט. מומלץ להתייעץ עם יועץ איטום על מנת להתאים את סוג השיטה אל סוג הגג שלכם וחשוב להבין שהטיפול בגג רעפים, עשוי להיות שונה מהטיפול בגג העשוי מעץ או מאסבסט. 

כמה עולים שירותי האיטום בעיר?

לנוחיותכם, ריכזנו מחירון קצר המכיל דוגמאות למחירים לאחר בדיקות מול קבלני איטום בראשון לציון. המחיר אינו מחייב את בעל המקצוע ועשוי להשתנות עקב שיקולים כאלה ואחרים.

מחירון איטום בראשון לציון

מחיר של איטום בסנפלינג בראשון לציון

עבור איטום קירות חיצוניים בראשון לציון.


180 - 330 למ"ר
כמה עולה אטימת קירות עם זפת חמה?

עבור קיר חיצוני.


350 ש"ח ומעלה
כמה תעלה אטימת גגות ביריעות ביטומניות נדבקות?

החל מ-100 מ"ר.


50 - 90 ש"ח
איטום של מרתף קומפלט בראשון לציון

איטום פנימי או חיצוני של מרתף.


240 - 350 למטר
איטום של גג מבטון למטר בעיר

זיפות גגות בראשון לציון (קראו עוד על איטום גג בטון).


70 - 90 ש"ח למ"ר
ביצוע איטום גג רעפים קומפלט

הזמנת קבלן איטום גגות במרכז לאיטום קומפלט.


4,000 - 5,000 ש"ח
הזמנת יועץ איטום בראשון לציון

כולל את הביקור ויצירת דו"ח לאחר איתור תקלות.


בין 180 - 250 ש"ח

הדפס מחירון

מצאו קבלן איטום מומלץ בראשון לציון עם 'איטום בקליק'

איטום באשר הוא, עושים אצל בעל מקצוע מנוסה ומיומן. חשוב להבין שבתחום האיטום, אין חוק אשר מחייב לעבור הכשרה והסמכה ולכן יש לא מעט בעלי מקצוע חסרי ניסיון אשר מספקים שירות איטום וזיפות גגות בראשון לציון. במסגרת העבודה שלנו, אנו מקפידים לשתף פעולה אך ורק עם אבלן איטום בראשון לציון שיש לו ניסיון רב וביקורות טובות. להמלצות יש חשיבות מכרעת בתהליך הבחירה וכדאי לקרוא על בעל המקצוע לפני שמזמינים ממנו עבודות איטום.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

קצת על תהליך של איטום מרפסת

תהליך של איטום מרפסת, מתאים גם עבור מרפסות חיצוניות וגם עבור מרפסות פנימיות. הוא מתבצע בדרך כלל בעזרת חומר המכונה סיקה או באמצעות חומר בשם סילר אך ישנם מצבים בהם ניתן להשתמש גם בזפת ואפילו ביריעות ביטומניות (כאשר מדובר במרפסת על הגג). דרך המרפסת נכנסים מים רבים בעונת החורף ולכן היא צריכה להיות אטומה בצורה מיטבית על מנת למנוע נזילות אל תוך שטחים פנימיים ברחבי הבית. הזמינו קבלן איטום בראשון לציון עוד היום עבור המרפסת ותוכלו למנוע נזקים לרהיטים והציוד.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה