שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום גגות בשוהם

הגיעו מוכנים יותר למפגש עם קבלן איטום גגות בשוהם על ידי קריאת מידע רלוונטי בעמוד זה. רוצים להזמין שירותי איטום דרכנו? השאירו פרטים ותוכלו לקבל מספר הצעות מחיר עוד היום.

איטום גגות בשוהם - כמה זה עולה?

לשאול כמה עולה איטום גגות זה כמו לשאול כמה עולה רכב חדש, והתשובה היא - תלוי. תלוי איזה סוג איטום, תלוי באיזה גג מדובר וגם כמובן מה הגודל שלו. אגב, גם לאחר שהגדרתם בדיוק את הצרכים שלכם, סביר להניח שתקבלו הצעות מחיר שונות בעבור אותה העבודה בדיוק וזאת מאחר וכל קבלן איטום רשאי לתמחר את עבודתו כפי שהוא מוצא לנכון. 

 

בשביל לספק לכם מידע שיעזור לכם להבין מעט את טווח המחירים, יצרנו מחירון קצר עם דוגמאות:

מחירון איטום גגות בשוהם
 • תיקון נקודתי בגג באמצעות זפת או יריעות

  תיקון באזור שגודלו הוא 5 מ"ר לכל היותר.


  450 - 700 ש"ח
 • מה העלות של איטום גג מבטון?

  מתייחס לאיטום גג באמצעות זפת.


  70 - 90 ש"ח למ"ר
 • מה המחיר לאיטום של גג שטוח עם יריעות?

  קראו עוד על איטום גג ביריעות.


  60 - 110 ש"ח למטר
 • איטום של גג איסכורית

  שימוש בחומר אקרילי לצורך איטום הגג.


  50 - 80 ש"ח
 • מחיר בעבור איטום גג רעפים 60 מטר

  קראו עוד על איטום גג רעפים קומפלט.


  4,000 - 5,000 ש"ח

הדפס מחירון

מתי כדאי לבצע איטום גג בשוהם?

רבים סבורים כי הזמן הטוב ביותר לבצע איטום גג הוא בעונת החורף ולרוב זאת גם העונה המבוקשת ביותר לשירותי איטום. הסיבה לכך היא מובנת מאחר וברגע שמתחיל לטפטף, אנו מבינים כי ישנה בעיה באיטום הקיים ומזמינים את השירות. אך האמת היא שההמלצה של קבלני איטום היא לבצע איטום גג בשוהם דווקא בעונת הקיץ, כאשר התשתית יבשה - מה שיבטיח כי חומרי האיטום יקלטו בצורה טובה יותר.

 

איטום גגות בשוהם

תדירות הזמנת שירותי איטום בשוהם

כל כמה זמן נדרש להזמין שירותי איטום בשוהם? במידה ומדובר על איטום גגות, מומלץ לבצע זיפות אחת לתקופה של 3 שנים בשביל לחדש את השכבות. אם מדובר על איטום מרפסות או איטום קיר, המקרים שונים מאחר וכאן נהוג לבצע את האיטום בהתאם לצורך ספציפי, כלומר כאשר יש בעיית איטום כלשהי.

השוו מחיר והזמינו קבלן איטום גגות בשוהם

מעוניינים לחסוך במחיר העבודה? רוצים לקבל מספר הצעות שונות ורק אז להחליט עם איזה קבלן איטום גגות בשוהם להמשיך? תוכלו להשאיר פרטים כאן באתר או לחייג אלינו ואנו נשמח להעניק לכם שירות ולהפנות אתכם לגורם רלוונטי לכם.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה