שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום גגות ביריעות ביטומניות

וודאי כבר שמעתם על היריעות הביטומניות וכיצד ניתן לאטום באמצעותן גגות, זאת השיטה המובילה כיום באיטום והיא לא מיועדת לגגות בפרט, דרך פורטל "איטום בקליק" ניתן לקבל הצעות מחיר בעבור איטום גגות ביריעות ביטומניות על פי מטר או עבודה קומפלט.

איטום גגות ביריעות ביטומניות למניעת נזילות

רוצים להבטיח כי הגג שלכם לא יהיה מקור לנזילות בלתי נגמרות? בעזרת יריעות ביטומניות יהיה ניתן לאטום את גג ביתכם ולעשות זאת במהירות ובמחיר הרבה יותר משתלם ביחס לאלטרנטיבות. לא סתם רבים בוחרים לעשות היום שימוש במגוון סוגים של יריעות ביטומניות, הרי שימוש ביריעה איכותית תאפשר להשיג את אותה המטרה כמו איטום בזפת אך באופן הרמטי יותר ולאורך זמן רב יותר.

איטום ביריעות ביטומניות

הדבקת יריעות ביטומניות לאיטום הגג

ההבדל המהותי בין איטום גגות ביריעות ביטומניות ובין זפת זה עצם העובדה כי ניתן להדביק את היריעות, כך שמדובר בהליך הרבה יותר פשוט ומהיר, לפיכך כל אחד מכם שאינו מעוניין לשלם יותר מידי כסף בעבור עבודת איטום הגג או שתרצו ליהנות מפתרון אשר יבוצע במהירות המרבית, יריעות ביטומניות דביקות ללא ספק יהיו המענה המושלם עבור ביתכם.

 

בכל אופן, בעת היותכם בוחרים להשתמש בשיטה הזו, תצטרכו לקחת בחשבון דבר אחד שיהיה בעל חשיבות מכרעת. היריעות מתחלקות לשני סוגים עיקריים, זאת כאשר הן יהיו עמידות לקור וזאת לצד כאלה אשר עמידה באופן מושלם לחום קיצוני. מבחינתכם תצטרכו לוודא כי אתם בוחרים בפתרון אשר תואם את מזג האוויר המקומי וזאת על מנת להבטיח שהוא יוכל לעשות את העבודה ובמשך שנים רבות.

הלבנת יריעות ביטומניות בגגות

לאחר הדבקת יריעות ביטומניות, רבים יהיו מעוניינים לבצע גם הלבנה של היריעות. הלבנת גג עם יריעות ביטומניות עוזרת לכך שהן תוכלנה להיות הרבה יותר עמידות בפני נזקי השמש ולא יחדירו אל המבנה חום, בעצם מדובר על שיטת סיוד גג.

 

לפיכך יהיה מוטב לכל אחד מכם לדאוג לכך שיותקן בביתו הפתרון המתאים ביותר וזאת כאשר אל לכם להתפשר על הלבנה של היריעות כחלק משלים מאטימה ומבידוד הגג. הרי רובנו גרים היום באזורים שמאופיינים במזג אוויר מאוד חם, כך שזהו הפתרון האידאלי בעבורכם.

 

יריעות ביטומניות לגג

תיקון יריעות למניעת חדירת גשמים

איטום גגות ביריעות ביטומניות בהדבקה עלולה להינזק במקרים רבים, וזאת בעיקר אם היא לא הותקנה באופן מקצועי ונכון. במידה ויש לכם צורך בתיקון, המחיר צפוי לנוע על פי מטר והוא יהיה דומה למחיר ההתקנה של יריעות חדשות, זאת מכיוון שבמקרים רבים כבר תבוצע עבודה מקיפה ומהיסוד וזאת על מנת להבטיח שהמקרה לא יחזור על עצמו, חברות איטום הגגות הפועלות עם "איטום בקליק" מספקות בין היתר שירותי תיקונים שאינם כלולים באחריות וניתן לקבל אותן באופן פרטני על פי מטר או בעבור עבודת תיקון מלאה.

תיקון יריעות ביטומניות

מהו מחיר התקנת יריעות ביטומניות לפי מטר?

במידה ותרצו לבצע איטום גגות ביריעות ביטומניות, דעו לכם כי יריעות ביטומניות מחיר למטר צפוי לנוע בסביבות 60 עד 100 שקלים, זאת כאשר עובי היריעה ואיכותה יקבע את המחיר הסופי. בכל אופן, במידה והגג שלכם קטן יחסית, המחיר יהיה גלובלי ולא יחושב על פי מטר אלא על כלל העבודה. כך שמבחינתכם תצטרכו לדעת כי הפרמטר החשוב ביותר בכל הנוגע לקביעת המחיר יהיה גודלו של הגג שלכם.

 

נוסף על כך, מחיר אטימה ביריעות ביטומניות יהיה תלוי גם בכם, אם תבצעו כמו שצריך השוואת מחירים תוכלו להוזיל את העלויות, כלומר ישנם כאלה שיוכלו להציע לכם שירות זול והרבה יותר אטרקטיבי ביחס לאחרים, כך שמבחינתכם יהיה מוטב כי תיגשו אל פורטל ״איטום בקליק״ וזאת על מנת לבחון מקרוב את מיטב בעלי המקצוע ולבדוק במחירון איטום גגות טרם אתם מתקדמים. תוכלו לקבל בפורטל עד 3 הצעות מחיר ובכך ליהנות ממחיר יוצא מגדר הרגיל וזאת ביחס לאחרים שלא עושים שימוש בפורטל. ״איטום בקליק״ קיים בדיוק בשביל מטרה זו והוא מבטיח לכל אחד מאלה שעושים בו שימוש כי הוא יוכל ליהנות מהמחיר האטרקטיבי ביותר בשוק.

מחיר ממוצע למטר

מחיר ממוצע למטר: 80 ₪

טווח מחיר גבוה 100 ₪

טווח מחיר נמוך 60 ₪

איזה סוג יריעה ביטומנית הכי טוב?

סוג היריעה הביטומנית שיהיה אידאלי בעבור ביתכם יהיה תלוי במספר פרמטרים שונים אשר יחרצו באיזה פתרון יהיה מומלץ לעשות שימוש. כך למשל, בעבור מזג אוויר קר יהיה מומלץ לעשות שימוש ביריעות עבות יחסית, כלומר 5 ס״מ, זאת לצד כך שבמידה ומזג האוויר חם יהיה כדאי לבצע הלבנה של היריעות. כך הן תוכלנה להחזיק מעמד יותר שנים ולמנוע באופן אמין חדירה של נוזלים אל הבית שלכם. לפיכך, כפי שאתם מבינים, אין סוג יריעה אשר יהיה מושלם בעבור כל אחד מכם.

 

בסופו של יום הפתרון האידאלי יהיה לגשת אל פורטל ״איטום בקליק״, לבחור בשירותיו של בעל מקצוע שקיבל המלצות חיוביות רבות ולאחר מכן תוכלו להיות בטוחים כי הוא ידע להתאים את הפתרון בעבור גג ביתכם. יהיה מומלץ כמובן לבחון כמות רבה של בעלי מקצוע שונים וזאת על מנת להבטיח שכל אחד מכם יוכל למצוא את המענה הטוב ביותר עבורו. הרי בוודאי תרצו ליהנות ממחיר מעולה ומשירותיו של אחד אשר נחשב אמין ונמצא בתחום מזה שנים. תוכלו להשיג מבוקשכם בעניין בקלות וזאת אם תדעו לחפש במקום הנכון. אז למה אתם מחכים בעצם עם החיפושים? התחילו עוד היום!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

מהו אורך החיים של איטום ביריעות ביטומניות וזמן האחריות?

אין זה משנה אם מדובר על יריעות ביטומניות דמוי רעפים או שמא מדובר על איטום גגות ביריעות ביטומניות בהדבקה ואפילו אלו אשר תואמת לצורך איטום גג רעפים רגיל, בסופו של יום הן צפויות להחזיק מעמד מספר שנים בודד במידה והם הותקנה באופן סטנדרטי ולצד זאת הן גם תוכלנה להחזיק מעמד שנים רבות אם הן הותקנו על ידי בעל מקצוע מיומן שביצע הכנה יסודית טרם ביצע הלחמה של היריעות אל הגג.

 

יתר על כן, תיקון יריעות ביטומניות זהו שירות נפוץ יחסית, אך זאת אך ורק בגלל שבבתים רבים נעשים חורים ומפגעים או שהן אינן מותקנות בצורה נכונה. כלומר לא בוצעו הכנות מקיפות כמו ניקוי של השטח טרם ביצוע העבודה או פינוי מקיף של לכלוך. יתר על כן, שימו לב כי ביצוע בדיקת איטום לאחר תום העבודות יהיה חשוב לא פחות על מנת להבטיח שהפתרון יהיה פתרון ארוך טווח בעבור ביתכם.

שאלות על יריעות ביטומניות לאיטום

להלן התשובות של צוות 'איטום בקליק' באשר לשאלות הנפוצות ביותר שנשאלו על ידי גולשי האתר:

מה ההבדל בין יריעה ביטומנית שחורה ליריעה לבנה?

הלבנה מתאימה לגגות ומונעת חום, בעוד היריעה השחורה מיועדת יותר לאיטום מרפסות.


האם תמיד אפשר לאטום את הגג עם יריעות ביטומניות?

לא תמיד. לעיתים כאשר הגג עמוס בפריטים שונים כמו אנטנות, דודי שמש, חיווט, קולטי שמש ועוד - ייתכן שיהיה פשוט יותר לבצע את האיטום עם זפת.


מה ההבדל בין יריעת APP ליריעה ביטומנית SBS?

יריעה מסוג APP היא נפוצה יותר בעת איטום גגות מאחר והיא עמידה לשמש ולחום. לעומתה SBS מתאימה לתנאי קור ונהוג להשתמש בה יותר במרתפים ומקומות קרים ולחים.


 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה