שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

איטום קירות

פורטל איטום בקליק מספק שירותי אטימה לקירות מפני רטיבות ולמניעת עובש, בידוד מפני רעש ועבודות בגובה באמצעות סנפלינג במידת הצורך, תוכלו לקבל דרכנו הצעות מחיר של קבלני איטום לקירות בסילר, בזפת ובשיטות נוספות והכל במחירים הכי זולים שיש!

עבודות אטימה לקירות לטווח ארוך

ביצוען של עבודות איטום לקירות זהו הליך שצריך להתבצע אך ורק על ידי בעל מקצוע מורשה, אחד שידע להשתמש בכלים הנחוצים לשם השגת תוצאות אמינות וארוכות טווח, כאשר מבצעים עבודה באופן רשלני עלול להיווצר מצב לפיו התוצאה הסופית לא תהיה ארוכת טווח והעבודה הכללית תהיה בגדר בזבוז כספי מבחינתכם. בכל אופן, בהמשךהעמוד נעמוד על נושא איטום קירות מפני רטיבות וחדירת מי גשמים וזאת בכדי שכל אחד מכם יוכל להרגיש בנוח לקראת עונת החורף שהולכת וקרבה בצעדי ענק.

איטום קירות

אוטמים את הקירות עם איטום בקליק

ובכן, כעת אתם מעוניינים למצוא  איטום קירות בזפת אך אינכם בטוחים כיצד לעשות זאת? כיום ישנו פתרון מהיר ופשוט לכל המעוניין, פורטל איטום בקליק יהיה המקום הנכון בעבור כל אחד מכם שמחפש אחר שירותים אמינים ומקצועיים, כאלה שיוכלו להחזיק מעמד במשך שנים רבות ולמנוע באופן מוחלט חדירה של נוזלים, גשמים ומים. בפורטל תוכלו למצוא את מיטב קבלני האיטום ולבחור בזה שעונה על הציפיות שלכם ובצורה המלאה ביותר!

כמה עולה לאטום קיר?

עבודות איטום קירות מרטיבות צפויות לעלות באזור ה-150 - 300 שקלים למטר ברוב המקרים וזאת כאשר מדובר באיטום בהתזה על קיר פנימי. לצד זאת, במידה ויש צורך להיעזר בסנפלינג לשם ביצוע המלאכה אזי יהיה צורך לשלם סכום נוסף בשל העבודה הזו אשר מתאימה לקירות חיצוניים אנו מדברים על סוכמים אחרים שמתחילים ב-500 שקלים ומעלה.

מחיר ממוצע (למטר) לאיטום קיר מרטיבות

מחיר ממוצע (למטר) לאיטום קיר מרטיבות: 225 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

באופן כללי דעו כי כאשר יש צורך ביותר כלים או חומרים לביצוע המלאכה כך צפוי המחיר להאמיר. יתר על כן, תמיד יהיה מומלץ לבקש הצעת מחיר מראש כמובן, זאת בכדי למנוע הפתעות לא נעימות. בכל מקרה, שירותי איטום בזול ללא ספק יהיו זמינות היום - רק תצטרכו לבחון את פורטל איטום בקליק!

מחירון איטום קירות על פי סוגי חומרים

ישנם כמה חומרים בהם מבצעים איטום לקירות, לפניכם מחירון כללי אשר אספנו כחלק מהמידע והשירות שאנו מעניקים בפורטל "איטום בקליק", חשוב לציין כי המידע הוא כללי וממוצע והוא לא מחייב את הצעות המחיר שמגיעות דרכנו.

סוג חומר האיטום וטווח עלויות משוער

מחיר אטימת קיר בלוקים חיצוני עם סילר

המחיר המוצג הוא לפי מטר ומשויך לעבודה בבית פרטי


45 - 60 ש"ח
עלות אטימה עם בט קל בקיר פנימי

מחיר למטר במסגרת עבודה מתוך דירה במקרה של שיפועים


60 - 70 ש"ח
מניעת התפשטות (אטימת תפר) ביריעות ביטומניות

מחיר אטימה של תפר בקיר (עבודה קומפלט לתפר)


400 - 700 ש"ח
כמה עולה לאטום קיר בטון בזפת חמה?

מחיר למ"ר עבור עבודה חיצונית הכוללת סנפלינג. 


350 - 500 ש"ח
מחיר בידוד קיר מפני רעש

מחיר למ"ר, של בידוד קירות פנימיים מרעשים


80 - 120 ש"ח
עלות איטום קיר באמצעות התזה

התזת חומר איטום על גבי קירות שפריץ


החל מ - 110 ש"ח
כמה עולה אטימה של קיר חיצוני כולל סנפלינג?

ראו עוד על מחירון איטום בסנפלינג 


החל מ - 180 ש"ח

הדפס מחירון
 

איטום קירות מפני רטיבות ועובש

ברחבי המדינה יש לא מעט בניינים אשר נבנו בשיטות בנייה פרימיטיביות וכתוצאה מכך יהיה צורך לוודא כי כל קירות הבית הנן תקניים ועמידים בפני נזילות, איטום מפני נזילות זהו דבר שרבים מעוניינים בו בשלב מאוחר יחסית. כלומר מחכים עד שמתחילה נזילה רצינית ורק לאחר מכן פונים אל בעל המקצוע.

במידה ותדעו לזהות את הבעיה בשלב מוקדם, תוכלו למנוע נזק רב ובסופו של יום לחסוך גם לא מעט כסף, בנוסף כאשר לא אוטמים בזמן הקיר מפתח עובש ומתחיל להתקלף מה
שמצריך מאיתנו הוצאה נוספת על טיפול בעובש בקיר בין אם זה במריחת טיח, ביצוע צביעה מחודשת ועוד, תופעה זו יכולה להופיע מתוך או מחוץ לקיר ויש לבצע איטום קיר חיצוני במידת הצורך ולאחר מכן לטפל בפנים הבית.

היעדר שכבת איטום תקינה בבניין, עשוייה לגרור להיווצרות של רטיבות קפילארית, המסכנת את חוזק היסודות של הבניין, שעם הזמן תגרום להתמוטטות שלמה או חלקית של המבנה.


בחר סוג קיר לקבלת מידע מורחב:

בידוד קירות מרעשים וחדירת רוח חזקה

מכירים את זה שאתם יושבים בדירתכם ולפתע נשמעת "שריקה" חזקה של רוח? סובלים יותר מידי מרעשים העוברים בין קירות הבין או מחוץ לו? לעיתים סדקים קטנים בקירות ואזורים "דקים" למדיי עשוים לגרום לרעשים לחדור אל ביתכם, דבר אשר ללא ספק יכול להטריד ולהפריע לתפקוד.

 

בנוסף אם מאותם חריצים חודרים רעשים אזי שמים וגשמים יכולים גם הם, דרכנו תוכלו לקבל שירות של קבלן המייעץ לכם כיצד לפעול ובונה תוכנית עבודה ומחליט באיזה חומרים כדאי להשתמש, תוכלו לאטום קיר מפני רעש לחלוטין בעלות זולה יחסית.

בידוד קירות

הכירו את השיטות לאיטום הקירות:

כיום ניתן לבצע איטום תוך כדי היעזרות בהתזה של חומרים חזקים במיוחד או לחילופין למרוח בזפת ובאופן ידני בלבד (מה שלא מתאים בכל המקרים). יתר על כן, ניתן לעשות שימוש בסנפלינג וזאת בכדי להגיע למקומות קשים להגעה ולהבטיח שהעבודות יוכלו להתבצע במלואן ובצורה מקצועית לחלוטין, ישנן אפשרויות נוספות כמו שימוש ביריעות ביטומניות, סילר או בחומר בטקל - תלוי בייעוץ שאתם מקבלים והאם הוא מתאים למקום הספציפי בו אתם מבצעים את האטימה.

האם קיים הבדל בין איטום קיר חיצוני לפנימי?

איטום קירות חיצוני אינו דומה כלל וכלל לפנימי, הסיבה לכך זה עצם היותו שהחיצוני מיועד להגן על הבית מפני מפגעים חיצוניים כמו גשם או ברד. לפיכך כאשר מבוצע איטום מבחוץ יהיה ניתן למנוע חדירה של אלה אל פנים הבית, תמיד תהיה העדפה לבצע עבודה חיצונית, אך לעתים הדבר לא מתאפשר וכלל אינו מתאים - למשל אם התפוצץ צינור מים בתוך קירות הבית אין אטימה חיצונית תעזור כאן? אך במידה ואין הדבר אפשרי, יהיה ניתן לבצע איטום קיר פנימי במידת אפקטיביות דומה יחסית וזאת בעזרת שימוש בחומר איטום שנקרא זייפקס. חומר זה יוכל למנוע חדירה של נוזלים מבחוץ ולהבטיח שביתכם יישאר יבש במהלך כל עונות השנה.


אטימת קירות

מצא חברה מקצועית לאטימת קירות

מחפש אחר שירותיה של חברה מקצועית לאיטום ומתקשה למצוא את האחת המתאימה? כיום כולם מחפשים אחר חברות אך ורק בפורטל ״איטום בקליק״ ניתן למצוא מגוון אדיר של חברות  שונות אשר תשמחנה להציע לך שירות מצוין ומכל בחינה שרק תוכלו להעלות על הדעת. בין אם מדובר על יחס ללקוח ובין אם מדובר כך שכל בעלי המקצוע בפורטל מחזיקים בהסמכה ממוסד מוכר, היו בטוחים כי זה המקום למצוא בו שירות מקצועי  מקצועי.  

 

בכל אופן, יהיה מוטב כי תסננו היטב בין בעלי המקצוע השונים שנמצאים שם וזאת בכדי להבטיח שבסופו של יום תוכלו להזמין לביתכם את האדם המקצועי והמוכשר ביותר לשם ביצוע המשימה. הרי בוודאי כל אחד ואחד מכם יהיה מעוניין בכך. אז למה אתם מחכים? התחילו בחיפושים שלכם ועשו זאת במהירות האפשרית וזאת על מנת למצוא את השירות הטוב ביותר באתר איטום בקליק! ההיצע עצום ורק תצטרכו לברור היטב!

איטום קירות בטון ובלוקים

כחלק מאיתור הבעיה חשוב לדעת מהו החומר ממנו עשוי הקיר, כאשר ישנם תגובות שונות לחומרי האיטום כאשר מדובר על בלוקים או על בטון, לעיתים כאשר עושים קירות מבלוקים על מנת לאטום אותם מראש משתמשים באיטונג שאלו סוגי בלוקים המיועדים לאיטום, לעומת זאת בעת בניית קירות מבטון, על מנת לאטום יש למרוח חומר או להשתמש באחת השיטות המקובלות לאיטום קירות בטון, בין אם הם חיצוניים או פנימיים. בעזרת 'איטום בקליק' תוכלו להזמין ולמצוא בעל מקצוע העוסק גם בקירות מסוג בלוק וגם בטון.

שאלות נפוצות על איטום קירות

מה הם הפרמטרים שמשפיעים על מחיר איטום קירות?

מקור הרטיבות, שיטות האיטום הנבחרת וגודל השטח שאותו אוטמים.


האם נהוג לספק אחריות על איטום קירות?

תלוי אם מדובר על עבודה שלמה או חלקית. אם בוצע איטום חלקי, סביר להניח שלא תקבלו אחריות על העבודה. לעומת זאת על איטום מלא תקבלו אחריות למשך כמה שנים (לרוב בין שנה ל-3 שנים).


כיצד יודעים שנדרש לבצע איטום בקירות המבנה?

אם זיהיתם שמתפתח עובש על הקיר או לחילופין ישנה רטיבות, כנראה שנדרש להזמין שירותי איטום. גם סדקים בקירות מצביעים על נזילה ולכן אם זיהיתם כאלו, זה הזמן לאטום את הקיר.