שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

איטום מבנים

פתרונות איטום למבנים, החל מקירות המבנה ועד לאיטום של מבנים תת קרקעיים או בגובה בעזרת סנפלינג, הכירו את כל שיטות והפתרונות האפשריים למבנים והשיגו הצעות מחיר במהירות בעזרת הפורטל של 'איטום בקליק', השאירו כבר עכשיו פרטים או חייגו והתחילו לקבל באופן מיידי הצעות מחיר.

איטום בקליק איטום מבנים

איטום מבנים הוא בגדר חובה ולא בחירה מפני שהוא מאפשר לבודד מבנים ולמנוע נזקים של נוזלים שחדרו אליו. כדי להיות בטוחים שהמבנה בו אתם נמצאים אטום ומוגן, חפשו כאן את אנשי המקצוע שיעשו לכם בדיקת איטום למבנים וגם בידוד וחיזוק מבנה במחירים משתלמים. בפורטל איטום בקליק אספנו עבורכם את המומחים המומלצים ביותר לעבודות מכל הסוגים, ועל מנת שלא תצטרכו לבצע השוואות מחירים בעצמכם, אותם מומחים יחזרו אליכם עם הצעות מחיר משתלמות.

 

איטום מבנים

איטום מבנה קיים מבטון עם או בלי בידוד

מבנים מבטון הם חזקים, אך לא עמידים לחלוטין בפני נזקים, ולכן יש לבצע בהם עבודות איטום ובידוד. כמובן שניתן לבצע אטימה בלבד ללא בידוד, אך כדי להיום בטוחים מה עליכם לעשות, חשוב שתפנו אל אנשי מקצוע המתמחים באיטום מבנים. כאן בפורטל איטום בקליק תוכלו להשוות מחירים בין מספר מומחים, אנשי איטום וקבלנים. פשוט השאירו את הפרטים שלכם והנציגים שלנו יחזרו אליכם כדי לקבל פרטים מלאים. לאחר השלב הזה תתחילו לקבל הצעות מחיר באופן מיידי, תוכלו לבצע השוואה בינהם ולסגור עם הזול ביותר.

איטום מבנים תת קרקעיים - מה צריך לדעת?

איטום מבנים תת קרקעיים, כמו מרתפים, מתבצע במספר שלבים ודורש מומחים לאטימת מבנים קיימים. בשלב הראשון, יש להרטיב את הקירות ולמרוח עליהם חומר צמנטי (בטון) כדי להכין אותו לשלבים הבאים. לאחר מכן מותקנת עליו רשת ייחודית המשמשת כשכבת ביניים לחיזוק החיבור עם השכבה הבאה.

 

לאחר מכן מונחת על יריעת הרשת שכבת בטון נוספת המחזקת את המבנה ויכולת הבידוד שלו אף יותר. איטום של פתחים, כמו דלתות, נעשה באמצעות חומרים פוליאוריתנים (כמו PVC). כל השלבים הללו דורשים דיוק, ולכן חשוב שתפנו אל מומחים של איטום מבנים תת קרקעיים שתוכלו למצוא כאן בפורטל ושיעשו עבודה מקצועית.

אטימת מבנים עם סנפלינג בגובה רב

גגות ואזורים חיצוניים למבנים דורשים איטום מבנים עם סנפלינג, ולכן צריך עבורם היתר לעבודה בגובה. בנוסף נדרש ציוד מיוחד עבור איטום מבנים בגובה המאפשר להגיע לגבהים הנדרשים כדי לאטום אותם. אסור בתכלית האיסור לבצע עבודה במבנה גבוה עם סנפלינג בכוחות עצמכם, אלא לפנות אל חברה מקצועית אשר מבצעת איטום בסנפלינג ושהם כבר יבצעו את העבודה בצורה הטובה ביותר ותוך שמירה על כל כללי הבטיחות לעבודה בגובה.

 

מעוניינים לקבל מידע נוסף? לחצו על הכפתור המתאים:

איטום מבנה טרומי כולל חיזוק

בנייה טרומית מאפשרת להקים מבנים במהרה, אך בסוג הבנייה הזה עלולות להיות בעיות, כמו בידוד ואיטום לא מספקים. במקרה הזה, יש לבצע עבודות איטום מבנה טרומי כדי לחזק מבנים מסוג זה ולבודד אותם מפני חדירת נוזלים וגם מזג אוויר קיצוני. בפורטל איטום בקליק תוכלו למצוא מומחים לאיטום מבנים טרומיים שלא רק יבודדו מבנה טרומי מפני פגעים, אלא גם יחזקו אותו ויהפכו אותו לעמיד לאורך שנים.

מתי כדאי להזמין בדיקת איטום למבנה ישן?

איטום מבני בטון צריך להתבצע בעונה היבשה, כאשר אין גשמים שמפריעים לביצוע העבודה. מומלץ לבצע בדיקות איטום למבנים אחת לשנה, לפני העונה הרטובה, וגם לפני שנכנסים לבית חדש. בשנים האחרונות התגלו ליקויי בנייה חמורים במבנים בישראל, ולכן לפני שמתחייבים לרכישת בית חדש, חשוב לבצע בדיקות איטום למבנה. אצלנו תוכלו למצוא בקלות קבלני איטום מורשים שיבצעו כל עבודה על הצד הטוב ביותר, ויוכלו לתת לכם הערכת מחיר מדויקת כדי שתוכלו לעשות את העסקה המשתלמת ביותר.