שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

​איטום קירות חיצוני

איטום קירות חיצוניים עושים עם "איטום בקליק" אצלנו ניתן לקבל עבודה רגילה או בגובה באמצעות סנפלינג, בשיטת ההתזה או עם יריעות על פי אופי העבודה העיקר שנאטום לכם באופן מלא את הקיר החיצוני בביתכם או בדירתכם, קבלו מחיר נהדר ומשתלם מהקבלנים הפועלים עימנו.

איטום קיר חיצוני עם חומרים איכותיים

ביצוע איטום לקירות חיצוניים צריך להיעשות אך ורק בעזרתו של חברה או קבלן שנמצא בענף מזה תקופה ארוכה וזאת כאשר תצטרכו לוודא כי אותו אדם יהיה אחד שיוכל להעניק לכם שירות שיבוצע עם חומרים מובילים, כמו סיקה, סילר וזפת או שההליך כולו יבוצע עם אביזרי הזה מדויקים ככל הניתן, כאשר נעזרים בשירותי בעל מקצוע שידע לעשות זאת הצפי יהיה כי התוצאה הסופית תהיה הרבה יותר אמינה ולא תצטרכו להזמין שירות שוב ותוך פרק זמן קצר יחסית.

ביצוע איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

במקרים מסוימים יהיה חייב להיעזר בסנפלינג וזאת על מנת לאטום קיר חיצוני בבניין מגורים, לעיתים זה יהיה בהזמנה פרטנית של בעל דירה ולפעמים מועד הבניין כאשר מדובר על שטחים משותפים, איטום קירות חיצוניים עם סנפלינג מצריך מיומנות רבה וזאת לצד רישיון מתאים, ביטוחים ועוד, אין צורך לציין זאת אך עבודה בסנפלינג לעומת מנוף או עבודת איטום קיר בבית פרטי (שאינה בגובה) תמיד תיהיה גבוה יותר, בשל הסיכון וכו'.

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

מהו מחיר לאטימת קירות חיצוני?

מחיר איטום קירות חיצוניי יהיה תלוי בשאלה אם יהיה צורך להיעזר בסנפלינג או שלחילופין לא יהיה שום צורך בכך, במידה ותצטרכו להיעזר בסנפלינג אזי המחיר צפוי להיות גבוה באלף עד אלפיים שקלים נוספים מהמחיר שגרתי בעבור איטום קיר חיצוני בודד יהיה, לפניכם טבלה המכילה את מחירי איטום קירות החוץ בטכניקות השונות ובשימוש בחומרים אחרים.

מחירון איטום קירות חיצוניים

מחיר לאיטום קיר מאבן ירושלמית

אטימה של אבן ירושלמית מתבצעת באמצעות סילר או סיקה.


החל מ- 90 ש"ח למטר
כמה עולה לאטום קיר חיצוני באמצעות סנפלינג?

עבודה הכוללת איטום בהתזה בגובה, מחיר למ"ר.


550 ש"ח ומעלה
עלות צבע כולל איטום בקיר חיצוני בבית פרטי

עבודה שאינה בגובה וללא שימוש במנוף - כולל צבע, מחיר למטר.


120 ש"ח ומעלה
מחיר אטימת קיר חיצוני מפסיפס

עבודה הנעשית באמצעות התזה בלבד, המחיר הוא למ"ר.


170 ש"ח ומעלה
כמה עולה אטימה של קיר שפריץ?

איטום קיר חיצוני עם שפריץ יכול להעשות באמצעות התזת חומר


החל מ- 170 ש"ח
תיקון סדקים או נזילה בקיר חיצוני

מחיר בעבור עבודה של תיקון קיר חיצוני.


250 - 500 ש"ח
מהו המחיר לאיטום טיח?

עבודת איטום טיח בקירות חוץ לפי מ"ר


החל מ- 120 בהתזה

הדפס מחירון


  • בהזמנת עבודה בחורף יש להתחשב כי המחירים יהיו יקרים יותר ב-20% לפחות.
  • המחירים לצורך מידע בלבד ואינם מחייבים את קבלני האיטום והחברות הפועלות עם "איטום בקליק"
  •  למידע נוסף על מחירי האיטום - מוזמנים למחירון איטום גגות של איטום בקליק.

מהן השיטות לאטום קירות חוץ?

איטום בהתזה היא השיטה הנפוצה לאיטום קירות חוץ והן במריחה וזאת לצד עבודה אשר תבוצע באמצעות סנפלינג, אלו הן שיטות אשר נחשבות ליעילות למדי והן יכולות לאפשר לבצע עבודות איטום מורכבות יחסית ובמידת אפקטיביות מיטבית וזאת כאשר הדבר מבוצע על ידי בעל מקצוע מנוסה ומקצועי. תמיד יהיה כדאי להזמין את בעל המקצוע לביתכם וזאת על מנת שיבחן את המצב הספציפי ויוכל להציע לכם לאחר מכם את אופציית העבודה המועדפת. בעזרתו של בעל מקצוע אמין תוכלו להבטיח שמלאכת האיטום תבוצע בשיטה העדיפה והמחיר יהיה הוגן לחלוטין.  

כמו כן, במידה ומדובר על אטימת קיר חיצוני בבית משותף, כמובן שיהיה צורך ליצור קשר עם כל הגורמים הרלוונטיים וזאת בכדי להבטיח שהעבודות תהיינה מוסכמות על כולם, עבודה זו עלולות להיות מעט יקרות לעתים כך שחשוב מצדכם לוודא כי אינכם משקיעים את כספכם לשווא ואתם בוחרים אך ורק בשירותיו של בעל מקצוע אשר נחשב למוביל ומוכשר ככל הניתן. כזה שיוכל לבצע עבודתו אמינה שתחזיק מעמד שנים רבות.

אטימת קירות חוץ

אוטמים את הקירות דרך הפורטל שלנו

מעוניינים לאטום קירות חיצוניים ולא לחשוש שמא בעל המקצוע לא באמת יבצע את העבודה בצורה מסורה מספיק? לא רוצים להצטרך להזמין שוב את אוטם הקירות אך ורק בגלל שהאדם הקודם לא ביצע עבודה מהימנה? דעו לכם כי ניתן לבצע היום איטום ובקלות רבה מאי פעם בעזרת פורטל "איטום בקליק" תוכלו למצוא שפע של בעלי מקצוע מן המובילים בארץ בתחום וזאת כאשר יתאפשר לכם לקרוא אודותיהם שלל ביקורות וחוות דעת רלוונטיות.

 

כך בעצם לאחר קריאה פשוטה אודות בעלי מקצוע שונים יתאפשר לכם להבין בדיוק מיהו האדם עמו יהיה כדאי ליצור קשר וזאת בכדי לדאוג לסוגיית האיטום של ביתכם.

למה צריך לשים לב כאשר מזמינים קבלן איטום חיצוני?

רק שימו לב כי אתם לוקחים בחשבון את העובדה כי ישנם רבים שיוכלו לספק לכם שירות איכותי ובמחיר די גבוה. היתרון המהותי מבחינתכם בעת השימוש בפורטל יהיה עצם זה שתוכלו למצוא קבלני איטום ברמה ארצית וליהנות מן השירות שלהם במחיר זול במיוחד.

 

בכדי שכך יהיה באמת כל שתצטרכו לעשות יהיה לסקור מקרוב את האנשים השונים שמציעים את השירות שלהם בפורטל איטום בקליק ובכך תוכלו למצוא את הדיל המשתלם ביותר, רק שימו לב כי אתם בוחנים ובצורה מקיפה ככל הניתן את האפשרויות וזאת כאשר אתם לוקחים בחשבון מחיר, שנות ניסיון ויחס ללקוח.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

איטום ובידוד קירות חוץ

איטומו ובידודו של קיר חיצוני זהו דבר שצריך להתבצע תוך מתן מתשומת לב מרבית לכל חלק בקיר וזאת מכיוון שהמטרה היא להבטיח שלא יוכלו להיכנס נוזלים אל המבנה שלכם, כאשר נעזרים בחומרי איטום אמינים כמו זייפקס, סיקה, בטקל ועוד לצורך איטום פנימי לקיר (ראו מחיר איטום קירות פנימיים) או חיצוני אזי יהיה סביר להניח כי תוכלו למנוע חדירת נוזלים, רעשים ומים ולמשך שנים רבות. 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה