שירותי איטום? תנו קליק! השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי!

איטום גגות ברמת גן

מחפשים חברת איטום ברמת גן? בואו לקבל עד 3 הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים אשר מתמחים באיטום של גגות ומבנים שונים. דרך 'איטום בקליק' תוכלו לחסוך בעלויות ולקבל מחיר משתלם והוגן לביצוע האיטום.

מחירון איטום גגות ברמת גן - לפי סוג השיטה

כאן נציג בפניכם מספר מחירים לדוגמה עבור איטום גגות ברמת גן בהתאם לשיטה בה איש האיטום משתמש.

מחירון איטום גגות ברמת גן - לפי השיטה

איטום גגות ביריעות ביטומניות ברמת גן

המחיר עבור שטח בגודל של החל מ -  10 מ"ר עד 100 מ"ר.


65 - 110 ש"ח
זיפות גגות ברמת גן

המחיר עבור זיפות גגות בזפת חמה לגג שלם (עד 50 מ"ר).


1,500 - 2,500 ש"ח
איטום גגות בבטקל

המחיר עבור העבודה ואיטום של גג שלם (בגודל 80 מ"ר).


2,900 - 3,500 ש"ח
איטום גג במשחה פוליאוריטנית

המחיר הינו למ"ר.


95 - 145 ש"ח
כמה עולה לאטום גג בחומר אקרילי?

מחיר ליישום חומר אקרילי הנחשב ידידותי יותר לסביבה על גג. המחיר למ"ר.


30 - 60 ש"ח

הדפס מחירון

מחירון איטום גגות ברמת גן - לפי סוג הגג

מעל הצגנו הצעות מחיר עבור שיטות האיטום הנפוצות וכעת נציג הצעות מחיר בהתייחס לסוג הגג שיש לאטום.

מחירון איטום גגות ברמת גן - לפי סוג הגג

איטום גגות רעפים ברמת גן

180 - 250 ש"ח
כמה עולה איטום גג מרוצף?

700 - 1,200 ש"ח
איטום גג שטוח ביריעות ביטומניות

60 - 110 ש"ח למ"ר

הדפס מחירון

מהן שיטות האיטום הנפוצות?

אם אינכם בטוחים לגבי המושגים שזה עתה קראתם במחירונים שצירפנו, מתחת נציג אותם בהרחבה. אלו הן השיטות הנפוצות ביותר לאיטום גגות ברמת גן והסביבה:

 • זיפות גגות ברמת גן - זיפות גגות ע"י זפת חמה או קרה, נחשבת לשיטה המסורתית והותיקה ביותר מבין השיטות שנציג כאן. אך יחד עם זאת, מדובר בשיטה שאינה ידידותית לסביבה וכזו בעלת עמידות בינונית אך היא נחשבת לזולה יותר מחברותיה.
   
 • איטום גגות בבטקל - חומר הבטקל הוא בטון קל, שבד"כ מיושם על אזורים נקודתיים ולא על גגות שלמים. הבטקל מתאים לגגות משופעים וכאלו הצוברים מים באזורים ספיציפיים בגלל צורתם.
   
 • איטום ביריעות ביטומניות ברמת גן - איטום גגות ביריעות ביטומניות נחשבת שיטה הנפוצה ביותר כיום לאיטום הן על גגות שטוחים והן על גגות רעפים משופעים. את היריעות הביטומניות יהיה על איש איטום ברמת גן להדביק לגג ע"י שימוש ב"כלב אש".
   
 • איטום גגות בריסוס סילר - חומר הסילר ניתן הן למרוח והן להתיז על גג המבנה. מדובר בחומר המיועד בעיקר לגגות מרוצפים בשל העובדה כי הוא שקוף ואינו פוגע בנראות המרצפות. קחו בחשבון שקבלן איטום ברמת גן עשוי להשתמש בשיטת האיטום בסנפלינג במקרים בהם מדובר בגג עמוס שאין אפשרות לרוקן אותו מהעומס (עמוס באנטנות, דודים ולוויינים).


איטום גגות ברמת גן ביריעות ביטומניות

גגות שביכולתו של איש איטום ברמת גן לאטום

בישראל קיימים מספר מצומצם של גגות: גגות רעפים, גגות שטוחים וגגות מרוצפים. 

 • גגות רעפים - מדובר בגג משופע וכזה הבנוי לרוב מרעפי חרס. איטום גגות רעפים ברמת גן הוא יחסית מאתגר בגלל השיפוע והגישה שקיימת עבור איש האיטום לפינות השונות בגג. יחד עם זאת, גגות רעפים מונעים באופן טבעי תודות לצורתם  - חדירה של מי גשמים.
   
 • גגות שטוחים מבטון - איטום גגות שטוחים מבטון נחשב להליך פשוט שניתן לבצע ע"י זיפות הגג בזפת, יישום יריעות ביטומניות, שימוש בסילר ועוד. היציבות של קבלני איטום ברמת גן על פני גגות שטוחים הינה טובה יותר מאשר על גג רעפים.
   
 • גגות מרוצפים - כאן מדובר על גגות שטוחים אך כאלו שמשמשים את בני הבית כחלל שהייה נוסף. לרוב גגות רעפים יהיו עמוסים בריהוט כזה או אחר ויהיה על בעל הבית לפנות את כל הריהוט לשטח אחר ע"מ שקבלן איטום ברמת גן יוכל לבצע את עבודת האיטום. קיימים מקרים בהם ניתן לבצע את עבודת האיטום על גגות מרוצפים עם ריהוט עליהם אך קחו בחשבון שזה עשוי לקחת זמן רב יותר עבור בעל המקצוע ובכך לייקר לכם את מחיר העבודה.
   

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

האם ניתנת אחריות על עבודות איטום ברמת גן?

בהחלט. אורך האחריות עבור איטום גגות ברמת גן משתנה בהתאם לשיטת האיטום שנבחרה. בטבלה מתחת תוכלו לקרוא בפירוט על אורך האחריות בהתאם לשיטת האיטום:
 

שיטת האיטום אורך אחריות
זפת 5 שנות אחריות
יריעות ביטומניות עד 10 שנות אחריות
בטקל 7 - 10 שנות אחריות
איטום בהתזה 7 - 10 שנות אחריות

זיפות גגות מול יריעות ביטומניות: מהם ההבדלים?

לקוחות רבים מתלבטים איזו שיטת איטום גגות ברמת גן נחשבת לעדיפה יותר: איטום גגות ביריעות ביטומניות או איטום גגות ע"י זיפות בזפת. לכל אחת מהשיטות יש יתרונות וחסרונות, אותם נציג בטבלה מתחת:
 

שיטת איטום  רמת אטימות יתרון השיטה חיסרון השיטה אורך אחריות מחיר
זיפות גגות  בינונית זולה מזהמת, פחות עמידה 5 שנים בממוצע נמוך
איטום ביריעות ביטומניות גבוהה עמידה ואמינה יקרה עד 10 שנים גבוה

איך לאתר קבלן איטום מומלץ ברמת גן?

קיימים מספר היבטים שמטרתם לסייע לכם לאתר קבלן איטום מומלץ ברמת גן:

 • תעודת אוטם מורשה - ע"מ לעסוק כקבלן איטום ברמת גן, על בעל המקצוע לעבור הסמכה רשמית לכך מטעם מכון התקנים הישראלי ולכן חשוב שתוודאו הימצאות תעודה זו כשאתם משוחחים עם קבלני איטום באזורכם.
   
 • ותק ונסיון - כמובן שחשוב מאוד שלקבלן האיטום שאתם בוחרים להעסיק יהיה נסיון ומומלץ אפילו ותק של מספר שנים. כמות הותק שצבר מצביעה במרבית המקרים על כמות עבודה גבוהה יותר שהספיק להיחשף אליה, כך שהסיכוי שיבצע טעות בעת עבודתו פוחת משמעותית.
   
 • רישום בפנקס הקבלנים - אין להקל ראש בכל הנוגע בתחום האיטום של הבית שלכם. ע"מ להימנע מהעסקה של חאפרים שיגרמו לנזק או יבצעו עבודה בצורה מרושלת - בררו אם קבלן האיטום שאתם משוחחים עמו אם הוא רשום במפקס הקבלנים הישראלי. תוכלו לבקש ממנו מספר זיהוי כדי שתוכלו לברר זאת בפורטל הנ"ל.
   
 • חוות דעת - לאחר שוידאתם שאכן מדובר בבעל מקצוע מוסמך, השלב הבא שלכם הוא לאתר חוות דעת שלו באינטרנט. בעזרת פורטל איטום בקליק תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ושמות של קבלני איטום ברמת גן, עליהם תוכלו לבצע חיפוש באינטרנט ולאתר ביקורות שנכתבו עליהם. פעולה זו תסייע לכם להבין את טיב השירות שהעניק איש האיטום ולבצע בחירה מושכלת יותר.


זיפות גגות ברמת גן

השיגו שירות איטום גגות ברמת גן דרך איטום בקליק

פורטל איטום בקליק מאפשר לכם לקבל ישירות למכשיר הנייד שלכם בחינם וללא התחייבות - עד 3 קבלני איטום ברמת גן, ביניהם תוכלו לברר מחירי עבודה עוד בטלפון, מה שיסייע לכם לבחור בהצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם. במידה ותשאירו פרטים בטופס מתחת זה יאפשר לכם לחסוך בזמני חיפושים וגם בלא מעט כסף. נסו אותנו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

מהן עבודות האיטום הנוספות שניתן להשיג דרכנו?

אם חשבתם שעבודות איטום ברמת גן מסתכמות באיטום גגות - אתם טועים. תחום עבודות האיטום הוא רחב ומגוון. מתחת צירפנו לכם 3 עבודות איטום נפוצות שתוכלו לקבל מהקבלנים השונים.

 • איטום קירות ברמת גןאיטום קירות מתחלק הן לאיטום של קירות פנימיים ואיטום קירות החיצוניים למבנה. בשני המקרים המטרה היא להגן על הקירות מרטיבות לא צפויה וגם מריקבון המגיע מעובש. איטום קירות הוא בין העבודות הנפוצות ביותר היות והוא זה שמונע ממי גשמים ומי הצפות לפגוע בקיר ותשתיות המבנה.
   
 • איטום חלונות - איטום חלונות נועד למנוע גם הוא חדירת מי גשמים וחדירה של רוחות קרות או חמות אל פנים המבנה. על קבלן איטום ברמת גן להבין באיזה סוג של חלון מדובר: אלומיניום, מתכת או עץ ע"מ להתאים לו את חומר האיטום. ברוב הפעמים אנשי איטום ישתמשו בסיליקון או בגומיה ייעודית המותאמת לסף החלון.
   
 • איטום מבנים ברמת גן - פעולת איטום מבנים נחשבת למחייבת. מדובר גם כאן בהליך שמטרתו למנוע ספיגה של מי גשמים או נוזלים אחרים אל קירות מבנה. על קבלן איטום לבצע את הליך האיטום הנ"ל כבר משלב היסודות של המבנה, אחרת הוא מסכן את המבנה בהיחשפות לרטיבות קפילארית שהיא אחת מהסיבות המובילות להתפרקות מבנים כיום בישראל.

מידע חשוב לסיום בנושא איטום גגות 

עליכם לקחת בחשבון שפעולת חידוש של שכבת איטום קיימת לגג תתבצע ע"י אותו סוג החומר בו בוצע האיטום הישן. לדוגמה, אם גג הבית שלכם כבר נאטם בעבר ע"י יריעות ביטומניות - דהיינו שעל איש האיטום לחדש את האיטום ע"י יריעות ביטומניות. אם חומר האיטום בגג שלכם בוצע בעבר ע"י זפת, יהיה על איש איטום ברמת גן לזפת את הגג בזפת ולא להשתמש באף חומר אחר. אם תחליטו שאתם מעדיפים לחדש את איטום הגג שלכם בשיטת איטום שונה מזו שהיתה עד כה, יהיה על קבלן האיטום להסיר את כל שכבת האיטום הקיימת וליישם חדשה לפי השיטה שנבחרה - דבר שעשוי לייקר את ההליך כי מדובר בפעולה ארוכה יותר. 

בנוסף, מנסיוננו האישי בפורטל איטום בקליק נמליץ לכם להסתייע בקבלני איטום בתקופת הקיץ או האביב, כאשר אין חשש לגשם. איטום גגות ברמת גן בתקופת החורף עשוייה לפגום בתהליך כולו בגלל רטיבות שמונעת משכבת האיטום החדשה להתייבש, ואם יורד גשם בזמן שבו איש האיטום עובד על הגג שלכם, זה אף עשוי לפגוע פיזית בחומר האיטום ולהאריך את זמני העבודה (מה שלרוב מוביל לחיוב כספי גבוה יותר).