שירותי איטום? תן קליק! השאר פרטיך וקבל עד 3 הצעות מחיר בחינם!

איטום גגות ברמת גן

מחפשים חברת איטום בעיר רמת גן? בואו לקבל עד 3 הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים אשר מתמחים באיטום של גגות ומבנים שונים. דרך 'איטום בקליק' תוכלו לחסוך בעלויות ולקבל מחיר משתלם והוגן לביצוע האיטום.

איטום גגות ברמת גן הכולל זיפות

למעשה הזפת נחשבת לחומר מעולה ומומלץ עבור איטום גגות ברמת גן. הזפת מחזיקה למשך זמן רב ונחשבת לפתרון אידיאלי אשר מונע טפטוף וכניסה של מי הגשמים בחודשי החורף. ניתן להשתמש בזפת קרה או זפת חמה. חשוב לקחת בחשבון כי לעיתים תהליך הזיפות של הגג עשוי להימשך מספר ימים וזאת במטרה להגיע לתוצאה איכותית ומדויקת ככל הניתן.

מצאו קבלן איטום גגות ברמת גן בזול

קבלן איטום ברמת גן צריך להיות מיומן בביצוע המלאכה ולדעת לבצע את האיטום בצורה כזאת שתבטיח אטימה מלאה שתמנע קור או חום. אין ספק שהדבר האחרון שתרצו הוא למצוא את עצמכם מתעסקים בנזילות מהגג או לחילופין בטפטופים בחדרים שונים בבית או אפילו מהמרפסת. עבודה של קבלן איטום גגות ברמת גן לא חייבת לעלות הרבה כסף וככל שתבחנו הצעות מחיר שונות, תוכלו לבצע השוואה איכותית ולמעשה לחסוך לעצמכם בעלויות עבור תהליך האיטום וזה כלל לא משנה אם אתם זקוקים לפעולה של איטום עם יריעות ביטומניות או אולי איטום בזפת חמה.

איטום ברמת גן

מה המחיר של שירותי איטום ברמת גן

להלן מספר דוגמאות לעבודות הנפוצות ביותר אשר מתבצעות על ידי קבלני איטום מומלצים במרכז. חשוב לציין שהמחירים עשויים להשתנות בהתאם למגוון שיקולים כמו עונות השנה, סוג האיטום הנדרש וגודל הפרויקט.

מחירון איטום ברמת גן והסביבה

איטום קומפלט עבור גג רעפים ברמת גן

מחיר עבור עבודה מלאה.


4,000 - 5,300 ש"ח
כמה עולה לאטום קיר חיצוני?

באמצעות התזה של חומר איטום.


100 - 200 ש"ח למטר
איטום של חדר אמבטיה

עבור איטום כל החדר בגודל של עד 10 מ"ר.


3,600 - 4,100 ש"ח
עלות איטום רצפה למטר מרובע

אטימה של ריצוף לאחר הנחתו.


80 - 110 ש"ח
אטימת מרתף קומפלט

איטום פנימי וחיצוני למרתף לקבלת תוצאה מושלמת.


80 - 140 ש"ח למטר

הדפס מחירון

מה חשוב לזכור במהלך איטום מבנים ברמת גן?

ישנה חשיבות מכרעת לחומרים בהם נשתמש במהלך עבודות איטום ברמת גן. על כן נקפיד לא לחסוך או להתפשר בנוגע לחומר זה או אחר. בנוסף חשוב להקפיד על הכנה של הגג או המבנה שלכם לפי הפעולה. ניקוי האזור יספק אטימה איכותית יותר ויאפשר למקם את החומר הנבחר בצורה שתמנע בעיות בהמשך. כמו כן, אנחנו ממליצים לשאול את קבלן האיטום האם הוא מספק אחריות על פעולת האיטום במידה וצצות בעיות כאלה ואחרות בהמשך ולוודא מה משך תקופת האחריות שהוא נותן ומה היא מכסה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051055

איטום גגות ברמת גן - קראו המלצות לפני

לפני שמתחילים בתהליך של איטום, חשוב מאוד לבחור בעל מקצוע לא רק על סמך המחיר (שכמובן זהו פרמטר חשוב ומרכזי בהחלטה אך לא היחידי) אלא גם על פי שיקולים נוספים. בעל מקצוע מיומן הוא אחד אשר יש לו ניסיון בתחום וכבר ביצע עבודות איטום וזיפות ברמת גן או במקומות אחרים ובנוסף לכל הוא אמין, אדיב שירותי. הדרך הכי טובה לבחון זאת היא פשוט לחפש המלצות ברחבי הרשת ולחפש לקוחות שהתנסו בשירות. חפשו חוות דעת ובצעו שיחה טלפונית עם בעל המקצוע ואפילו פגישה פיזית על מנת להתרשם ממנו ולדעת שאתם בידיים טובות. קיימים מגוון שירותי איטום וכל שירות דורש שימוש בכלים וחומרים שונים ולכן וודאו שבעל המקצוע הנבחר יודע את המלאכה.
 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה